Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lightjaw@citromail.hu
Dobj egy mailt!
Hali Brian!
Gummavásárlás előtt állok, azt mondták téged keresselek a problémámmal. david91-től kaptam egy egész jó ajánlatot, 2,5 -3,5mm es mélységű használt michelin pilot powrekre 10ért. Kíváncsi vagyok, hogy tudnál e ennél egy kedvezőbb megoldást ajánlani a számomra, mert sok embertől hallottam pozitív visszajelzéseket a tőled vásároltakról.
Üdv: Lac
Ha nem csiszolod meg, akkor is lekopik!
Hi,
érdeklődnék, hogy valaki hallott-e már olyanról, hogy a gumit csiszolópapírral megcsiszolják?
Ez onnan jött, hogy az én motoromon olyan gumi van, amivel pályáztak,és a két széle (jobbra-balra ahogy dőltek) meg van keményedve, mintha meg lenne égve. Én ezért le akartam cserélni, pedig a mintázata még teljesen jó, és 2008-as a gumi (Conti Sport) de valaki azt mondta elég megcsiszolni egy kicsit és kész.
Vélemény?
turi_89@citromail.hu ide jöhet! Köszi szépen, akkor várom a képeket!
Üdv
Ha van esetleg valakinek eladó használt gumimelegitője emberi áron,ne tartsa magába
Ok..
Holnap délben , vagy legkésőbb este felrakom a fotókat...
Vagy ha van van e-mail címes akkor elküldöm oda ( is)
Sanyi
igen érdekelne, akkor várom a képeket!
Valakinek ? 12.000 pénzért
Ja ..120/60x17-es a mérete
Szia!
Ha jól emlékszem van nálunk valamilyen ÚJ első gumi ...Talán Dunlop D 205F 2004-es gyártású.
Ha érdekel holnap csinálok róla fotókat és mondok árat is ...( talán 10 000ft körül)
Hali nincs valakinek eladó 120/60-R17 vagy 120/70 R17-es gumija, ami új, csak régebbi gyártmány és igy kicsit olcsóbb mint a mostaniak a gumisoknál?
Brian! A power one gumik nagyon ott vannak a szeren!Hamar melegednek és iszonyat jó tapadást biztosít! Bátran ajánlom mindenkinek!
190/55-ös Tutis?
Engem érdekelne sztem.
Teljesen sérülés és defektmentes, 5000 Ft. az ára, vagy cserélem értelmes hasznos dologra. Alku nincs.
Erről lenne szó, itt még a motoron van, de már nincs. Kb 1300-1500 km-t mehettem vele, csak nekem két mérettel nagyobb mint kéne. Most már rendes méretű gumi van a motoron.
GP - Angol, vérbeli versenygumi célirányosan többféle keverékkel
GP-Racer - Francia, "Hobbi vagy Club" versenygumi 3féle keverékkel és tartósabb futófelülettel
Üdv! Szeretném megkérdezni mi a különbség a dunlop 211gp racer és a dunlop d211 ntec között. Elöre is köszönöm!
Szia!

36000Ft -ért tudok Corsa III-ast

üdv

Laci
Köszi. Holnap csekkolom mi van rajta. És rákeresek google-el, ha így sem tudom lehet megkérdezlek még 1szer.
Pontosan milyen gumid van, mennyit gondoltál érte?
Amiről te beszélsz az a GP-Racer-ek keverékjelölése, S-Soft, M-Medium, E-Endurance (nevezhetjük Hard-nak).

A GP-n nem betűvel, hanem számkombinációval jelölik a keveréket, az elsőgumin jobboldalon, a hátsógumin a baloldalon a négyjegyű DOT-szám mellett balra egy téglalap alakú mezőben.

A teljesség igénye nélkül és évjárattól függően ilyenek vannak:
6178, 6136, 6614, 6704, 6813, 7614, 7827, 7704, 7503, 7712, 6680, 6838.....
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban , hogy dunlop sportmax gp gumin honnan tudom hogy milyen keverék? Azt tudom hogy az "E" a hard, az "M" a médium és az "S" a soft, csak nem találom a gumin hol kell nézni. Olyan van rajta hogy M/C, de nem hiszem hogy ez lenne az, mert a hátulját keményként vettem. Ötlet?
Köszi