Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Michelin Power Rs 120/70 és 190/55 árban mennyi nálatok?

köszi
üdv A.
Cégünk 2017 őszétől kezdve téli motortárolást is vállal. 10-12 motor elhelyezését tudjuk biztosítani, zárt, biztonságosan őrzött, riasztós, téliesített helyiségben.
4.000 Ft.-/ hónap összegért tudod a szolgáltatást igénybe venni.
Dél-Buda,XXII. Kerület.
Elérhetőségünk: info@revolutionmotor.hu
mobil: +3620/9786219
én is mindjárt
Én mt 40
a motorod meg 10 éves
Nekem is az van jelenleg, ugyanilyen kondíciókkal. Nekem sem volt bajom vele sehol. Csak annyian dicsérik az M7rr.t, hogy mindenképp ki akarom próbálni.
Nekem Michelin Power RS van az RSV-n. FŐként utca, kevés pályázással. Eddig tökéletesen elégedett vagyok vele, és árban kedvezőbb az M7-nél.
ennyi,nagyon szeretem
Megnéztem, köszönöm! Biztos, h ott van még mindig, ha a mindenhol 2. legdrágább gumi, amit árulnak.
revolutionmotort nézd meg és az r17-t . M7rr kurva jó cucc. ne félj tőle, a michelin 2 ct is "öreg" már mégis sokan szeretik....
M7rr Csak jókat hallottam róla, de ugye már lassan 4 éves fejlesztés. Van méltó utódja? Kapható valahol páros akcióba? GSXR K7 1000-re szeretném.
Kopott gumi
Üdv urak!
Mi okozhatja a lámpám párásodását szerintetek? Megoldási javaslat? Csak a csere?
Nekem van, írj egy mail-t!
Pumi gumi írd be a keresöbbe azt válogass!!
Sziasztok. Keresek 180/55r17 Használt gumit (sport) .
Valakinek van eladó? Sűrgős lenne..
Sziasztok,
Van valakinek tapasztalata conti raceattack endurance valtozattal? Tapadas, futasteljesitmenyre lennek kivancsi foleg. Pl egy supercorsahoz viszonyitva. Koszi!
Haida és Triangle tipusuakkal van tapasztalat,olcsó,tartós,csúszós.
Jelen esetben nem feltétlenül az ár érdekel hanem, hogy inkább itt jelen lévővel üzletelnék még ha egy kicsit drágább is mint a tecsóban vagy máshol, de eddig nem jelentkezett senki így kénytelen leszek olcsón megvenni.....a f@szba...
Hogyne! Nincs kizárva, hogy megkiabálnak jó gumikkal jó áron!
Gondoltam ha itt valaki foglalkozik ezzel miért ne venném tőle?
Az nem krepált be? Vej jelöltnek kéne és nem nagyon akar kínait, nekem mindegy lenne.
ling long a szupergumitól?