Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én holnap leszedetem,megy fel helyette az angel és felteszem egy jelképes összegért,hátha kell valaki olyannak akinek bevált
haverom fz6n gépen dicséri a bt23-at......
köszi...a héten lemegy a 2.turnus gyogytorna(15alkalom) is...már látok fényt az alagut végén...:) még lesz egy 20 alkalmas fizikoterápia meg mágneses kezelés... aztán majd kiderül.
eretvágnék magamon,ha egy nyamvadt munkahelyi baleset miatt nem ülhetnék többé motorra jo szájízzel!:(
Minta ügyileg az enyém se volt olyan "rossz"
Csak az állandó csúszkálásból elég volt, hiába volt meleg az aszfalt...
Azt nem csidálom,hogy fostál a bt023-tol én is most kukázom a motoromrol,pedig szép a mintája
Tényleg ezt el is felejtettem
Jobbulást
jaja,pesti.
meglátjuk majd h hogy alakul...
amig nem gyogyult meg a farokcsontom,addig minden csak fikció...
17ker. Akkor helybéli az ismerősöd
Nekem bevált, persze vannak akiknek nem...
Már fostam a bt023-tól mert úgy csúszkált, másnak meg az volt jó
jaja,ugytünik,h ez lesz...de csak futtában tudtunk dumálni , összefutottunk a városban ma.,akkor mutatta a szerzeményeket.
majd maeste v holnap kiugrok hozzá 17kerbe,addig még eldöntöm,h jo lesz e ez nekem...
Nocsak mégis 2CT
Szerintem nagyon fasza gumi, nem lőttél mellé
Ennyiért meg ajándék
haver ezeket hozta németböl tegnap...
3pár van.
dotos mint, tultárolt. dot4016. azaz 2016 40.hét.
de csak 140euroba kerül.
délelött 10kor még volt 2pár elado,ha vkit érdekel!!
köszi
Szia!

Én az azonos gumit pártolom. Elméletileg az első gumi bordázata és a hátsó bordázata összefügg....és eső esetén összedolgoznak.
Ez az elmélet, aztán lehet csak túlmisztifikált marketing duma, nem tudom....
Szárazon szerintem teljesen jó, kb. ugyan olyan tapadós gumik....
Az a jó ha egyforma kategória, vagy az első jobban tapad....a hátsó megcsúszását könnyebb kezelni :)
helo.
én már nem akarok ilyen használtat venni...mint irtam letettem rola...majd ujat rendelünk én is meg a hondás barátom is, valszeg tőletek. megvárjuk a február közepét....végét.na meg a következő havi fizut:) ő a pilor roadot emlegeti, én meg a pilot power vagy power3 felé hajlok inkább...

van egy másik sv-s ismerős,aki kisebb keretből kénytelen megoldani a motorja felgumizását...de már ideje lépnie,mert lassan slick gumivá kopik a most rajta lévő sokéves dunlop...
ezek a hirdetésben látható pilotroad4-ek szerintem nem érnek meg 55...inkább ilyen 35-40 közötti pénzt. de javitsatok ki ha nagyot tévednék!?
Szia, Megnéztem a hirdetést, az abroncs a fotók alapján, de csak is azok alapján nincs rossz állapotban, de látszik rajta, hogy keveset használták és kifakult, magyarul ha megvennéd , 1000 km kellene , hogy újra jól tapadjon és puha legyen, amilyennek egy új vagy újszerű abroncsnak lennie kell. Az új ára 67-68 ezer lenne attól függően melyik elsőt választod hozzá. Az új előnye, garanciát vállal a gyár és az eladó a termék minőségére, Te járatod be , Te tudod, hogy tárolod és vigyázol rá, de drágább, mint a használt, ami olcsóbb, de nem tudsz róla semmit és nincs garancia rá Ezt csak Te tudod eldönteni. Üdv: Tibor
én már letettem rola,de haverom még szemez ezzel a szettel...k4 sv-re...
én mondtam neki,h szerintem 55e ft nem ér meg..talán max 35-40.
https://www.kepesmotor.hu/utcai_tura_gumi/p1853886
https://auto.jofogas.hu/budapest/Michelin_Pilot_Road_4__2017_4500km_parban__120_70_ZR_17___160_60_ZR_17_75298397.htm
barátom elvileg a napokban beszélt veled telón...neki honda cb500 van, még gyári gumikkal, nekem meg az svre kéne vmi uj gumi...pont ma jött át hozzám megnézni h 120-70 vagy 120-60 az sv elsö gumi.
Páros akcióban nagy valószínűséggel nem fogsz kapni új 2018-as motorgumit sehol, vagy ahol akcióban hirdetik, akkor nézz utána máshol is az áraknak :) Mi ennyit javasoltunk,hogy nézzél szét nálunk is. A weboldalunk-shopunk eddig nagyjából mindig mindenkinek érthető volt, azért mert nem csilli-villi és nem tolunk bele tíz milliókat ( ez is azért van, hogy a lehető legjobb áron kapjátok a motorgumit), még jól működik. Gyári képviselettől kapjuk a webshopot,azért olyan, amilyen.
Kérdésedre a válasz: Sima Pilot powert már nem gyártanak. Az akciós gumiszettek általában nem friss gumik, hanem több évesek is lehetnek. Nálunk nem is fogsz páros akciót találni, mert mindig igyekszünk a legfrissebb, azaz idén pl. lehetőleg 2018-as gumikat árusítani. Semmi gond egyébként az "ilyen akció,olyan akció" dologgal, csak mindig kérdezzetek rá, hogy hány éves gumit és milyen áron akarnak rátok "sózni". Mert lehet, hogy közel azon az áron nálunk vadiúj 2018-as szettet is meg tudsz vásárolni. Nálunk nincsen túltárolt motorgumi, minden évben frissen hozzuk őket szezon elejétől.
A webshopunkban euróban vannak az árak, de kb. két perc átszámolni forintra az árakat :) Minden információ ott van érthetően.
Ide a sportmotorra ritkán írunk, e-mailen vagy telefonon lehet nyugodtan érdeklődni,kérdezni, stb :) Állunk rendelkezésre, ha bármilyen információra szükség van.
sziasztok ! eladó párban 90% os Pirelli Diablo Rosso II.es gumi,javítás és sérülés mentesek ! Dot 2012 . ár: 26 000 ft /pár ! 06304882125.
szia pohi tanácsot szeretnék kérni gumi téma vetem hátul 190 es bridgestone s20 evo de elöl michelin pilot power 3 as van ami még jo álapotu és ketö hogy ilik ösze mind ketö puha keverék gondolom jo kel legyen
Igen.
A motorgumizalas amit vettem nem,csak annak a kepet nem tudtam hogy tabletre tolteni.Az sajtolt.
Le lehet masolni de sok melo.