Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már nincs meg.
Bebuktuk.
Csak nem, téged is érdekelne ? lassa eljutunk oda hogy rendelek egy garnitúrát aztán én is írok egy fenomenális cikket a hegylakókra
Majd szólj, ha letesztelted
Attól függ,hol szeretnéd használni...
Baszki tényleg virsligumis lett
Na várjál,szotyinak 160-as kell.
Az én motoros tudásom biztos kiszolgálná, de ami a motoron van még egy szezont biztos kiszolgál.
Úgyis gumit akar venni, hívd fel, beszéld rá erre kb juniusig ráér nekem, addig meg fixen leteszteli, addig el leszek a slickel.
Bár fene,ez a pár 38 rugó?120/180 ás?
Nem adom gombokert.
Cseszhetjuk tél van.
Kicsit szkeptikus vagyok, nagyon. Haverok dicsérték a sportsmart2-est is, én meg minden kanyarban rettegek annyira kiszámíthatatlan. Másodszor szoptam be a dunloppal, több nem lesz a motoromon az fix.
Átveszem olcsón mondtam már. A helyedben levenném, ugyis van gumizód.

Szotyival kéne kipróbáltassuk, ha neki jó akkor nekünk is fixen jó.
A vásárlói visszajelzések jók.
Vedd,teszteld,majd ha jó veszem én is.
Halvány dunsztom sincs mi legyen a Rosso Corsa-val.Bejaratos docogesre sajnalnam.
https://www.r17.hu/termek/3175...

Ez a nankang mennyire szar gumi ? Az ára elég baráti.
Köszönöm válaszod!

Esetleg tudsz ajánlani olyat ,ami neked bevált?
Nekem volt már sajnos...Vízen iszonyatos,terepre alkalmatlan,száraz aszfalton sem egy nagy szám,és marha gyorsan cápafogasra kopik az első.
Szóval szerintem ne erőltesd...
Üdv!

valakinek volt már dolga CONTINENTAL CONTI ESCAPE gumival? Mi a véleményetek róla?
(https://www.r17.hu/termek/2526...) Nem reklámként szánom, erről lenne szó.
'02 Honda XL 650V-re, és Yamaha xt600e-re.
Michelin pilot road2 90% os 180/55/17 es 2013as gyártású gumim eladó 15000Ft.
Köszi,ilyesmikre számítottam,Tisztában vagyok vele hogy nem lánctalpat veszek azért örülök hogy megerősítettél ebben,Futárokkal nem spanolok amióta elhagytam a nagyfalut azért próbáltam itt kutatni valós tapasztalatok után.Akkor meg is veszem a párost.
Én a robira citygripet tettem. Abszolute bevált. Mindenhol jól tapad. Tavaly -5 fokban és hóban is mentem vele. Semmi extra, tette a dolgát. Csak ajánlani tudom.
Szerintem nyugodtan tedd fel! Mivel a Pirelli kínai tulajdonban van, bizonyos típusok gyártását ott oldják meg.
Sziasztok,
mennyire megbízható a citygrip winter ? frankó tapasztalat érdekel jó rossz is,gumit mindenképp kéne vennem mert már kilóg a vászon és mivel vagyok annyira barom illetve a lustaság\kényszer miatt is inkább rotyogóval gurítanék mint bringával,nyílván ha lesz is hó értelmes mennyiségben nem várok ott nagy csodát de azért hasznos volna ha nem kóvályogna kanyarba.
Sziasztok.Vettem egy 2015-ös évjáratú 180/55 R17 Pirelli Diablót. kínában gyártották tudtok róla információval szolgálni? Sehol nem találok róla adatokat vagy tesztet. Föl merjem tenni motorra???
A sherpara kellene felapplikalni, tiszta majer lennel vele