Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az hegesztve van, de nem ilyen lesz, ettől egyszerűbb, mert spórolni kell a hellyel
pl.az a sajtolt 4 es acel amibe belehuppan eloszor az elso kerek.Ha azt akarod megcsinalni.
Ilyesmi a terv?
melyik része a nem egyszerű
köszi!
Az nem lesz egyszeru menet. Melyik fajta?
Gyártó függő. Van amelyik 116mm a másik 122.
Sziasztok,
Valaki megtudna nekem merni, hogy egy 120/70es gumi valojaban milyen szeles? Kerekrogzitot barkacsolok..
azt irta a kartárs,h náluk is vannak jo árak,amiken meglepödnék... az a baj h nem találtam meg amit keresek...pedig érdekelne nagyon...
az r17 gumi emagon keresztül 48ra irta nekem ma a sima power szett árát...annál jobbat nem találtam sehol...
Árakat elnézve szett-ben power 52eft (ahogy elnéztem front nincs), power2ct durván 60eft...
pilot power érdekelne...
na,mit ajánlasz??
köszi,ránéztem... a ti oldalatokon nem tudtam rákeresni páros akciókra... valami német oldalra irányitott át...euro alapu volt a webshop..
én mástól NEM is rendelnék!
Azért nálunk is nézzél szét a gumik között, lehet ér meglepetés, hogy mit és milyen jó áron tudsz megvásárolni :)
nembaj,jolesz az nekem...
megnéztem én is...azt láttam h a pp 2ct ugyan 2komponensü de csak nagyon a szélei tartalmaznak lágyabb részt...kb az a terület,ahova én soha nem döntöm ki a gépet...
Látom. Én power 2 ct nem használtam, nincs róla véleményem. De pure 2 ct igen. Az tartós gumi volt. Egy 2 ct gumitol azt várná.el az ember hogy tartósabb mint egy egy komponensű, de nem minden esetben.
Nézd már meg a lentebb beszúrt kèpet...
A 2 ct tartósabb, tehát jobban fog kopni a sima egy komponensű.
én meg a sima powert.....nem érdekel a 2ct...
na,akkor ez a cucc engem simán überel. én nemtudok motorozni,csak lelkes amatör vagyok... amikor magamhoz mérten nagyon bedöntöm a gépet,akkor marad 2ujjnyi majrécsik az oldalakon...az is sok(k) már nekem...
csak eldöntöttem pilot road 4 lett rendelve
Bőven többet tud tudásilag az a gumi, mint itt sok motoros képzeli magáról.
az oké,h nem divat de azért használhato,nem? feltéve h nem 3-4éves gyártásuak...
Már kifutott úgy mint a power pure 2 ct.
Ja, 20-at futott, ha csak itthon, tukorfenyes utakon TOLTA a csávó.......