Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Én tavaly rakattam fel a pilot power2ct a Hornet-re, kb 6e km lehet benne de még nagyon jól tartja magát! Nem hiába van még gyártásban, hiába régi fejlesztés... a sima pilot power jóbban kopna szerintem ,mert az csak egy keverékű!
vagyis szerinted a pr3 jobb választás??
És futásteljesítményben úgy 7000 körül számolhatsz, míg a pilot road 3 nálam 15-öt, a 4 meg 12-őt bírt ki hátul tdm850-en. Szóval kb a dupláját, így a ft/km a végén legalább ugyan annyi lesz. Szárazon talán kicsit jobb mint a road, esőben meg sokkal szarabb. Mondjuk a 3 után a 4 pont azt bizonyította, hogy a "fejlesztés" a futásteljesítményben a marketing hazugságokkal ellentétben visszafejlődés volt. Hogy az 5-el mi lesz a helyzet?......
teszteket kellene olvasni rola...de még nem találtam sehol...ha legalább olyan jo lesz,mint a 4-es,akkor valszeg megéri..mégis csak ujabb fejlesztés...
én mondjuk egyre erősebben szemezek a michelin pilot power gumikkal sv650 méretben......44ért kapnám meg...
szerintetek megér 10 ezerrel többet a road 5 mint a pilot road 4?
én nem eszem ennyire durvan a gumikat!
nekem az sv-n már 2014 ősz ota van fent a conti motion gumi... 15.000kmt futott, lassan itt a vége...
meg amugy sem tetszik a viselkedése nedves úton...hamar megcsusszan.
Dot számmal én nem foglalkozok, talán ha 1x bírt ki egy gumi egy teljes szezont, az meg hogy egy évesen dobom ki vagy másfél, az tökmind1.
azért utánaszámolva még mindig olcsobb mint pl az r17 gumi vagy a revolutionmotor.
ez az utalásos fizetés nem tetszik.
azt szeretem ha jön a futár, megnéxnem a gumit,dot számot és fizetem,ha tetszik a portéka.
Sziasztok!

Használt/használ itt valaki közületek Pirelli Scorpion MT 90 A/T gumikat? Mik a tapasztalatok? Nekem 70/30% (aszfalt/terep) használatra kellene DRZ400S-hez. A terep alatt nem cross-pályát értek, hanem könnyű terepet. Jó pár féle gumiabroncsot megnéztem már neten és ez a legszimpatikusabb eddig.
https://www.pirelli.com/tyres/...

Köszi!
Kár, de azé kösz.
Osztrák nem szállít magyarországra, azért rendeltem én is a melohelyemre
Itthonra is elérhetö valamilyen formában?
az is bőven 30 alatt van
Ja, addig nem sikerült visszaolvasnom. Az egyébként tök jo ár. Nekem190 párositással kellene.
Mikor én elkezdtem onnan rendelni, akkor az itthonin még csak autó gumi volt, motor nem. Az más kérdés, hogy pl ebben a pillanatban a 120-as pirelli angel st magyarországon az oponeonál több mint 30 rugó~100eur, addig ausztriában 75 eur~24.000. Valahogy mindig hozzáugrik pár ezres ahogy átlépi a határt.
Hát a banditjára 120/180
Milyen méretben
van magyarul is oponeo...csak nemtalálom hol kell bejelölni,h párban keresek gumit.
angel st komplett szett most pl 165 eur.
Én évek óta az oponeo-n rendelem a gumikat az osztrák címemre, mindig olcsóbb mint a magyar cégek és mindig ingyenes a szállítás, nem csak akcióban. Ha Berlinben vagy, akkor ott van neked is a lehetőség. https://goo.gl/dMZQmY
én kinn vagyok Berlinbe 239 euróért tudnák itt kinn venni csak macerás lenne haza vinnni mert nem az én autómmal vagyunk és a kollégának nem kombija van és ráadásul 4 -en vagyunk+ csomagok
mondjuk én németből rendeltem (sógorom kint dolgozik) és igy egy 10-es olcsóbb is volt mint itthon a legjobb ár...
Igen azt tudom , hogy ott lehet de mivel mást is rendelek a motorhoz így 1 helyről akarom az egész cuccot.
csak nem itt...

én láttam az 5-ot nekem nem jön be a mintája...