Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Én metzeller m7 rr-t használok Triumph Speed-n . Nagyon szeretem abszolút bizalmat gerjeszt és nagyon tapad forszírozva is. Jelenleg 7000 Km van benne ( nem kímélve szerpentineken, gyorsításokon) és még egy ezres van benne talán. ez a legsportosabb a három általad említett közül. Én imádom és újra ez lesz. hajrá
Sziasztok,
tapasztalatokra, véleményetekre vagyok kíváncsi. 3 gumi között gondolkodok, metzeler roadtec 01, metzeler m7 rr, michelin road 5 .
Tudom, van, amelyik sport, van, amelyik turasport. Yamaha Thundercat-re tenném, a tartósság és a tapadás (mint mindenkinek) a szempontjaim. A reklámok, marketing szövegek helyett a tényleges felhasználóktól tájékozódnék inkább. Jelenleg sima power van a motoron, régebben elégedett voltam a pilort road tc2-vel, de nagyon rossznak ereztem a z6-ot. Főleg hosszabb utakra megyek, de tekergek az Alpokban is. köszi a válaszokat előre is. goni
Sziasztok . Vettem egy öreg cbr 1000f -et . A gumik nem a legjobbak rajta van valakinek valami javaslata mit vegyek ?
Köszi! ;)
Ha kell én is az MPL-t használom.
Szia! 170/55R17 KR108 Rear Ideális felni: 5.50" Felni tolerancia: 5.00" - 5.50"
Szia Brian. Dunlop kr108 170/55 meret 5collos felnire passzol? Köszi előre is!
Sziasztok Honda Xr 600r re milyen első gumit vegyek?
Endurozasra használok.
a cégtől is függ van ahol 900 a szállítás van ahol 990 vagy épp 1300 1500 és ez még csak a gls hasonló súlyú kis dolgokkal
de egy csomó cég 20-25 ezertől átvállalja a szállítást
Az MPL az = Posta.
Ha a vaterafutáron oldalon töltöd ki a címpéldányt akkor olcsóbb és a feladás is gyorsabban megy.
1190 Ft ha csakm küldöd, 1540 Ft ha utánvétel küldöd.....kb. 2 kg-ig.
amikor kitöltöd és megadod a súlyt, valamint a méreteket akkor kikalkulálja a rendszer.
A DPD is megrendelhető ugyanígy, ugyanott, viszont ez házhoz jön a csomagért.

én az MPL-t használom, mert amikor van időm akkor adom fel a csomagot, nincs időm itthon várni a futárt egész nap.
1600-2000ft
Szia! Én pont most vettem egy garnitúra gumit! Gls futárral utánvéttel 2800 ft volt a szálíttás
A posta már a legdrágább, egyedül az MPL versenyképes néha. DPD talán a legolcsóbb.
Akörül van most is. Nem tud a posta emelni mert így is egyre gyérebb a forgalma. Keress egy futárszolgálatot jóval olcsóbbak (legtöbbször) vagy vegyél újat ajándék csomival. Emagon is nézz körül.
Leírhatja*
Arra én lusta vagyok. Van aki napjába küld gumikat le írhatja mennyibe mennek a postán párban értettem én is kawa70, no de mennyi most? Régen én 3500 ft ért adtam fel...
Egyben elhozzák a kettőt, súlyfüggő is de ha futár hozza akkor 3000 alatt van.
A gúúúgli nem a barátod?
Hello!

Most 2018 -ban mennyi egy után vételes postázás egy szett gumi esetében? (Ami teszem azt 120/70 és egy 190/60 -as)
Az egyik legjobb utcai sport gumi, melléfogni nem fogsz vele
Keress meg minket akár telefonon,akár facebook-on, akár e-mailben és segítünk :)
Helló. Van egy Mitas E08 hátsó gumim 120-90 17 méretben jó állapotban 6.9 mm mintával ha esetleg érdekel, egy tízesért.
Michelin Power Rs-ről tapasztalat/vélemény? 690 SMC-re akarom venni...
Ha turazol is pr3 pr4 vagy angel st
pilotpower3