Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na jo,de én nem hajtok durván.
csak papás 100-110es tempo. hegyekben sem döntöm le koptatóig, csak szolidan.
4éve gsr600am volt, azon volt anno pilotpower...az eleje 4évet birt(20e km), hátso meg 15000.
nem szaggattam a gumikat az fix.
Nekem a Bridgestone s21 nagyon tetszett .
Szerintem igen. Még soha semmilyen gumi nem bírt ki alattam annyit, túra sem, nemhogy sport.
Rusztra nem tudsz rendelni? Oponeo.at, nagyon jó árak az alacsonyabb áfa miatt,osztrák címre a szállítás mindig ingyenes, nézz rá. Én is a melóhelyemre rendelem őket.
kb igen... óvatosan hajva...hiú ábránd??
Szia.Sportot 70körül melyiket?
Most 70-nél többet nem tudok rákölteni,a Salamon adna 70ért új power rs gumit.Vagy milyen sportot ajánlasz?
Köszi a tanácsokat
Jól értem, hogy pilot powertől vársz 2x 8-10.000-es szezont, tehát 16-20.000-es futásteljesítményt?......
Elado heidenau 110/70r17 jo puha ára 5e
KB 5mm minta 06307316232
én k9 650 sv-re a 4 éves low budget continental contimotion szettet michelin pilotpowerre cseréltem 1hónapja kb...semmi 2ct meg semmi extra,sima pilotpower. ég és föld a 2 gumi. igaz én megyek majd nyáron 2-3db ezer km-es turákat és szezon végén általában mindig meglesz a 8-10e km...de bizom benne h kibir 2 évet ez a szett.
modják,h esőben csuszni fog...remélem annyira nem lesz xar csuszos, mint ezek a contimotionok voltak...
Nyilvan felhasználat és stilus függő a váladztás!De a kérdés az hogy a pilot power első gumi marad az mellé egy road gumi teljesen jó!Amugy a sport gumikat preferálom én is de akkkor szett csere javasolt!
Szasza, javíts ki ha tévedek, de ritkán mész esőben motorozni, nem tolsz nagy túrákat utassal sok csomaggal, inkább rövid örömmotorozás meg melóba járás. Szerintem jobban jársz egy jó sportosabb gumival, mint a PR4-el, rövid csapatásokra az a jobb választás. A PR4 esőben fantasztikus, szinte tempócsökkenés nélkül tudtam veretni vele, de szárazon, kanyargós részen minden sportgumi jobb/kezesebb választás rövid motorozásokra, vagy ha már túrásabb jelleg, akkor pl a conti cra2evo. A tartósság persze játszik, de csak mondanám, saját tapasztalat alapján, a pr4 visszafejlesztés a pr3-hoz képest, az majd 15-öt bírt hátul, a pr4-ből egyikkel se jutottam 12-nél tovább, ami alig több mint egy tartósabb sportgumié.
Igen,erre is gondoltam.Ezt is ajánlja az R17.Road 4
A pilot Road 2,3,4 se rossz választás és tartós ami nem mellékes szempont!
Köszi de használtat nem,a pirellit néztem,90ezer.Annyiért nem tudok most.Akkor marad a párban power2ct 59ért.
Arra gondolt,hogy jobban tapad. Csak ugye oda nem elég a gumi .
miért irtad ezt?
Persze csak sz@rt se ér :D ha 180ast ralehet rakni vedd meg ezt a supercorsat ég és föld
Sziasztok.Gumi cserém lesz,elöl még okes,(pilot power) a hátsó lehet power 2ct? Cb1000r előre is kösz.
Eladó egypár használt diablo supercorsa 120/70/17 180/55/17! /Közepe 4mm széle 3mm/tel:06705645571 ár:15eft
Hívj fel minket, szívesen segítünk :)
Esetleg keress meg minket :)
Sziasztok! Van egy bt 023-as szettem 190/50 17-es hátsóval,szép mintával! Ha valakinek kell,jön és viheti!
Sziasztok!
Esetleg valaki tud olyat, hogy 170/80r15?
Trike-ra kellene előre.
Köszi előre is
06 20 886 4799