Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tolna megyében, Dombóvár várostól nem messze! Nah ez a dt folytás kiszedés idővel jól hangzik! Csak kérdéses h akkor mennyire marad tartós, emrt ha már lesz egy normális saját bikeom akkor azt éjjel nappal nyüstölni fogom! Meg ez is újdonság nekem ha 2 üteművel elején lassan megyek megszívja magát meg lóveszteség.Én azt hallottam h 100 km a bejáratása és addig nagyon lassan kell velük menni.Legalábbis egy gyerek nekem ezt mondta, enm tudom h igaz-e!
én a ktm-et szeretném sztárolni, mert ha megweszed akkor azt nem kell egy ideig lecserélni. csakhát, ha eldobod, addig amíg tanulsz wele, akkor ... nem könnyü wele esni. szówal nagyon kezes motor. az rmx után például számtalanszor wolt olyan, h tudtam, h most dobok, aztán mégse(az rmx-el már hasaltam wolna). de ha wiszont dobsz, akkor oltárit. másrészt könnyebb mint a dt, meg ..., de ez csak azt bizonyítja sajnos, h erős neked. hol lax különben?
wan a családban egy rmx50 és egy exc125. ez az öcsémé meg az enyém. az rmx-et azért szeretném elpasszolni, mert már kewés nekünk. és ugy lenne jó, ha 2 exc lenne, de ez ugye drága . hát igen. elég szar helyzetben wagy. wégülis, ha megweszed a ktm-et, akkor az elég sokáig(főleg ha terepezni akarsz). wan egy ismerősöm, aki rögtön 25-össel kezdte, ő kb fél éw alatt tanult meg wele menni. az öcsém 2 éwig járt 7lówal, utána 1 hónap se kellett hozzá, h az exc-wel qrwa jól mennyen. wégülis ha ktm-et weszel, és ówatosan mész wele (tanulgatsz), akkor meg nincs rendesen meghuzatwa, ami a 2T-nek nem tesz jót, mert "megszíwja" magát. wiszont a másikwégletbe, meg egy csomó lówéwesztés a motorcsere. nehéz ügy.
nana, 15Le gyárilag, de 22 folytatlanul, és mindenki kiszedi a folytást, mert folytással elég tré..., de megveszed jársz vele folytással, ha megunod és már tudod kezelni, akkor meg kiveszed a folytást
Jah és azt szeretném kérdezni davise h neked milyen mocid volt a ktm előtt és hogy a mostanit miért adod el?
Nah köszi a tippeket! Én is félek kissé a közel 40 lovas ktm től. Ti csak megerősítettétek ezt az érzésem.csak tudjátok az a problem h én több évre venném a motort. és egy dt 125 az is 900 és csak 15 lovas. Pl Az aprilia is 25 és csak 1 százassal drágább. ktm meg annyival jobb ezeknél mint amennyivel drágább. Nem tudom mitévő legyek:S Ha egyáltalán lehet ktm em akkor az elején angyon finoman kell vele mennem mert különben földhözbasz:S. yamahát meg szerintem 1 év alatt teljesen kiismerem és akkor még mindig egy év a nagyobb jogsi-ig:S nagyon tanácstalan vagyok mert annyira jó lenne egy erős moci, tesztekben mindenhol dícsérik a ktm et, és a közelben is van szalon.(yamaha meg aprilia is van mondjuk szal ez nem tényező) Aki tud még infokat tapasztalatokat vagy tanácsokat vásárlással kapcsolatban az írjon! Köszi
Igazad lehet. lehet, h elöbb próbáld ki a terepezést hosszutáwon dt-wel, és ha tetszik akkor wegyél ktm-et. a dt még jó wárosba, de a wilág egyik főbűnének tartom, h exc-t supermotonak szerelik. meg a ktm-be benne wan 39ló, és nagyon magasan ölsz rajt, ugyhogy lehet, h a dt jobb wálasztás.
Én biztos nemhagynám ki : yamaha DT125 ,biztos hogy simson után nem 1böl ktm et vennék...(+1.5mFt...kicsit huzos érte,a yamaha 900e körül van)De te tudod....
biztos? ha igen akkor kössz. marhára megnyugtattál!
15 Le és ezt soha sem nézik, csak ccm stimmeljen
japánból sajnos nincs sok 125-ös enduro, hameg wan akkor nem annyira bikák. én is ezen filóztam faterommal, mint te és maradt az exc. és eddig nincs wele sok gondom.
Szewa! wan a családba egy 2004-es exc 125. egy éwe wan hajtwa, bele lett dobwa 2000km. eddig semmi szerwíz nem kellett neki, bár megette a gyári gumiját mostanra. ha 125-ös enduro-t akarsz akkor ez a legjobb. nem találsz mást! amúgy szerintem (ezért sokan leszólnak majd) ne wegyél aprilia-t meg semmi európai csodajárgányt(kiwéwe ktm). csak japánt, wagy maradj a ktm-nél. egy a baj wele, h a 125-ös jogsi 16-lóig érwényes. De most egy félterepgumit akarok ráé és ráwinném útra, és most én is félek épp ez miatt, mert a forgalmiba kicsit több wan írwa mint 16 ló ! és mégegyszer! QRWA JÓ MOTOR! A 25-ÖS KIRÁLY!
Sziasztok! Egy kéréssel/kérdéssel fordulnék a topic olvasóihoz és íróihoz! most teszem le a 125 ccm es jogsit, és motort keresnék. Eddig simóztam meg haverok motorjaival metntem, és eggyértelművé vált számomra h az endurók jönnek be! Szóval ebben szeretnék segítséget kérni! Szigorúan új moci mert használtba már nagyot szívtam... Első sorban az lenne a kérdésem h mik a vélemények az exc 125 ös ktm ről. Szervíz milyen időközönként és kb mennyit kóstál? Nah emg persze h üzemórás-e? Ha tudtok más jó 125 ccm es endurót azt is írjátok emg kérlek!(én még egy mx 125ös apriliara gondoltam enduro kerékszettel)
mert még ráizgultál volna
grat a ktm-hez.
oké küldöm
Két hét múlva várjuk a képeket a gépről...
de a 2 spanja sem több 12nél
ejj de gyorsan kiszedted a többi képed.
pedig az összes pénzem rátettem volna h 11 éves vagy.
na mind1, nem nézlek.
ja és csak 16 és fél wok
én meg öregnek 192cm, szakáll