Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem nem a fogyasztásról van szó csak azt kérdezem hogy mik azon kívűl a negatívumok meg hogy az alkatrész drága e. (a fogysztás lényegtelen)
hmm aki 2T gépek akar akkor fogyasztást nem nagyon kell figyelembe venni mert esznek rendesen meg sztem örülj ha csak 6 litert eszik, sztem az egyáltalánn nem sok
Ahogy járod nekem volt h komplet telitettem az NSR t ami ugíye 13 liter rezervástól és mentünk rendesen és 136 kilométert bírt ki aztánn csak tólni lehetett
haver RS e átlagba 8 körül eszik
6liter miatt problémáztok?hát nem igaz...
szerintem abba csak dugó kell henger nem!de te tudod
Szevasztok!
Az 125-ös sportgépek közül rs tetszik nekem. Igaz az hogy 10000km-enként új hengert kell bele venni (lehet hülye kérdés de annyira nem értek hozzá). Azt tudom hogy bevágja a 6 litert, de vannak még rossz tulajdonságai? drágák bele az alkatrészek? én 98-as néztem 500 körül, csak jó lenne ezeket tudni mert nemakarok még rákölteni 100ezreket (ha esetleg vennék egyet).
A válaszokat előre is köszi.
Mivel 125-ös 2T krossz ezért szervizelni elég gyakran kell (olaj,stb.) de sztem 125-ös krosszba a SX a legjobb! Ez a saját véleményem. Ha krosszt szeretnél venni mindenképp és van is elég anyagi háttered rá akkor az SX sztem jó választás.
Heló!
Van valakinek véleménye a KTM sx125ről? 2000-2001-es évjárat? Alkatrészellátás? Megbízhatóság? Szervízelés?
Köszi!
Szívesen!

Maximálisan korrekt az úriember, én mindig nála szereltettem a GN-t. Profi alapos és becsületes. Ami manapság ritka!
Csak most kezdett el érdekelni mert most csinálom a 125ös jogsit, de azért köszi.
Nem érdekel valakit egy 80ccm-es aprilia rx?link
Nyáron lett felújítva kívül-belül.
Kicsit levagy maradva...már nemisnagyon forgalmazzák nálunk talán van még http://www.aston.hu/
1000 hála
itt van
Heló mindenki
Újra gyártanak MZ-ket.
Nem tud valaki valami bővebbet mondani ezekről a gépekről, főleg a 125-ösrős?
köszi a segítséget! Renélem sikerűl a dolog:)
Rebenyák János - 70/466-99-27

Azért mielőtt megveszed a gyújtást kérdezz rá a DR-GN kompatibilitásra! ;)

Sok sikert!
Zoli
köszi az infót! egy elérhetőséget tudsz nekem adni?pl: teló szám ?de ha nem ,az sem gond:)
Jah, egyforma szerintem! Csak a DR 5 lityót is benyel 100-on a GN meg csak 3-at max. Viszont nem is megy annyira :) Gondolom "endúrósabbra" hangolták a DR blokkját.

Ha kell GN alkatrész a Postamotornál biztos tudnak neked segíteni (pl.: Rebenyák úr)
Hali! A Suzuki GN 125 és a DR 125-ösöknek egyforma a blokkja? Gyújtás állórészt keresek és gondolom ugyan az van mindkettőben. Ha valaki tudja Írjon! Köszi
nem a tiedre irtam
Hát szerintem nem egy motorról beszélünk!csak arra válaszoljatok h jók vagy nem annyira
azt sajna már el is adták bontottnak sztem, részvétem...
Heló

Én kinéztem magamnak egy Honda NSR 125f-et egy 94 est a kocka lámpás!most lett a motorja felujítva és még bejáratós!arra lennék kíváncsi hogy meg éri e megvenni ezt a motot?nem tom hogy mennyire megy is mennyire jók ezek a motorok elég olcsón sikerülne hozzájutni!tanácsokat várok szívesen
Sziasztok !
Érdeklődnék ,hogy egy Dr 125-ös mociba mennyibe kerűl kb egy állórész?Mindene jó csak egy állórész hiányzik belőle (egy tekercses valami) És hogy honnan lehet ilyet beszerezni?Előre is köszönöm.
hali hondások 88 as nx 125 höz keresek szerelési útmutatót fontos lenne u.i. aki tud olcsón központi telót ebbe a gépbe szóljon nekem a témákra a választ az elemer91@citromail.hu címre várom előre is kösz mindenki és széles utat bajtársak