Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudjuk, hogy neked fenn a szemellenző
Szia Torro! :) Arulo fajzat,meg sor 4-ed van?
Gagyi 4utem. :)
Mentem egy VJ22-es Suzukival par kort. :)
Jol van mar fido,de mit mennek azok? Jo hogy nem fujja oket vissza egy nagyobb szello!
én a hatkilóst vezetem azzal nyertem! enyém a legnagyobb CBF, korl. jogsival!!!! Maxxpower elintézi, ha újonnan veszed.
Csaszii

Nem hozzám intézted a kérdést, de elmondanám a véleményem...

Biztos hallottál már "emzéperiksz"ről, ő egy mesebeli robot, a Mézga családban. Szerintem onnan eredhet a névben a /x, az Mzs meg talán annyit tesz hogy mzés a srác, mzje van.

Mindez csupán feltételezés Ha nem így van elnézést mind tőled, mind Mzs/x-től.
Köszi, megkaptam...
Aha, henger nélkül baromi lassú..., úgyhogy a garázsban pihen...
1991-es.
Küldtem mailt hol érdeklődj alkatrészért!
Megy már a gép? Avagy épp a hengerre vársz hogy menjen?

Mikori is a géped?
Azt tabusíthatom hogy a CBR125-ös keveset eszik. Én mindig csutkagázon megyek és a fogyasztása 3-3,5 liter. E fölé még soha nem ment
Különben a négyütemű robogók is sokat isznak, az automata pörgeti a blokkot rendesen és hiába 4 ütem, ha húzod neki jócskán még többet fogyaszthat mint egy 2 ütemű váltós motor! - Ezt saját magam tapasztaltam! (Yamaha Vertex 150 ccm-es 4ütemű robogó, kontra 250ccm-es 2 ütemű Suzuki) A legkisebb fogyasztása egy 125ccm-es 4 ütemű VÁLTÓS motornak van, mint pl CBF 125, CBR 125, Yamaha XR 125, vagy a körváltós Honda Innova nagykerekű robogó, ami állítólag 3 Litert ! fogyaszt.
Fogjon meg........ Nem szoktam gyórsabban menni az átlagnál a városban szimplán csak ismerem pestet... ennyi oda megyek ahova ő nem tud....
Hát igen. Némelyik rendőr, már nem is tudja, hogy még moci jogsi meddig vezethető bezzeg a segédmocit azt kenik vágják: ez nem 50-es, ez bizotos nemaz...
andrás19, egészen eddig, főleg ha rendőrök is olvassák a fórumot
Lehet vele vezetni csak nem szabájos!
Én is azt csinálom és még nem akartak megállitani sosem a rendőrök... Nekem is csak Korlátozott van de még soha nem volt gond...
Minden eladható, de tényleg attól függ a dolog nagyban, hogy mire is akarod használni. A CBF500 sokoldalúbb mint a 250-es, de ezzel magasabb ktsg. és ár is jár, neked kell mérlegelned.
ha Kawasaki akkor veddm eg ne cecozz az a legjobb:)
Sziasztok a CRM után most szeretnék venni egy Kawa KLX 250 et 1994es! Vélemény rola ?!
Mzs/x

ez a VONAL mit akart jelenteni? hiaba gondolkodok akokr sem jövök rá.....bennem van a hiba?
.
azt mondod hogy 2 évesen nem fogom tudni eladni a 250-est?
a cbf 500-ast igaz nem lehet vezetni A kor. tal:?
Oda se neki. Menj el a szalonba, vigyél el próbaútra egy CBF-250-et meg egy NSR-250-et, és nagyon hamar rá fogsz jönni, hogy melyik kell neked. A baj az, hogy pár hónap után lehet, hogy meggondolod magad, de akkor már, túl az első eséseken, a kutyának sem kell majd a CBF "hitelátvállalással", szóval azért jól gondold át a dolgot... és azt is megteheted, hogy veszel egy lepattant MZ-t 60e-ért arra az időre, amíg összegyűlik a léd az 500-asra. Ez már csak azért is praktikus, mert akkor az első eséseiddel nem csinálsz túl sok kárt sem magadnak. Mert esések úgyis lesznek. Nedves villamossínen, földúton, kanyarba szórt homokon...
EVIL: ekem cbf500-am van és szerintem tanulómotornak ideális masina... Megy is ha kell de amúgy nagyon kezes... Régen én is szemeztem a 250el de nem bántam meg hogy a nagyobbat vettem....
látjátok milyen emberek vannak én kértem segítséget a cbf 250-ről és egyből fikázás lett hogy 4t meg minden (tisztelet a segítőkész embereknek)