Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nagyon akarom akkor van 2 hengerem, ha még jobban akkor az egész motorom is eladó, de azt tényleg nagyon kéne akarni.
Hali! Nekem lesz első kerekem eladó tárcsa nélkül! Hibátlan!
Szia!
Nincs véletlenül RGV 250 22-es alkatrészed a kipufogón kívül?
Elvárható tőle teljestmény növekedés megfelelő karburálás után. Már szinte mindent összegyűjtöttem a motoromhoz mondjuk egy GSX-R K6-os hátsó gátló jól jönne.
Ok, akkor várom a többi képet az arrowról! Némi teljesítménynövekedést el lehet tőle várni nem? És cserébe nem érdekel valami alkatrész?
Hétvégén tudok róla képet küldeni motoron így néznek ki. Mind a két cső valós tehát nem illusztráció ezek azok a csövek amik nekem vannak.

az arrow ilyen:
http://p1.bikepics.com/pics/20...

a sugaya:
http://p1.bikepics.com/pics/20...
Értem! és egy képet esetleg tudnál feltenni róluk?
Hát annyit én sem tudnék rászánni!
van rajt horpadás és ami a dobot köti össze cső az rosszul van rá felhegesztve felcserélve így X-ben keresztezi egymást a 2 dob. A dobok sem patikák. De tökéletesen működik.
Hááát én sem mert ugye ez egyik oldalra jön ki... Van hibátlan Sugaya csövem VJ21eshez de az nem eladó mert senki se adna érte 80ezret.
Ja és mit értez azalatt hogy javítást igényel? Képet tudnál róla feltenni?
Ez jól hangzik de nem tudom hogy a vj21 re rá tudom-e alakítani!
Nekem VJ22-eshez van komplett arrow rendszerem némi javítást igényel 45darab ezresért eladom 2 dob 2 rezonátor.
Sziasztok! Nincs valakinek véletlenül egy rgv-re való rezonátornak a rajza? (nem gyári)
Milyen gyorsasági/speed motrot ajánlotok 500. 000ft-ig?
Lehetőleg 2007-es évjárat legyen, és hitelre ha linkeltek úgyis jó.
Szempontok: Motorikusan kiváló, végsebesség. szép és jó motor.
Válaszotokat köszönöm.:)
Lehetőleg 125-ösöket (de a 250-eseket ismegnézem):)
bocsi azert irtam ide mer 125-t nem találtam:s
Ha valóban felújították akkor megéri.
Ha motorikusan gáz van vele akkor gatya(alkatrészt kapsz,de arany áron és kevés a hozzáértő szervíz egy belpiacos géphez)..
Hello! én is pont ilyen mocit akarok venni,de sajna nem indul el egyáltalán.
elég régen volt indítva (több hónapja) az önindító forgatja a motort rendesen,gyujtás is van esetleg egy rendes karbi takarítás,és szinkronizálás megoldaná a problémát?vagy kopott lehet a henger-dugó gyűrűk?normál kompresszió kb mennyi lehet ezeknek a mociknak?
Konkrét bajáról fogalmam sincs. De az a motor 20ezret pörög, ehhez mérten igen komolyan van megcsinálva, és nagyon nem szereti ha picit is elnagyolják a karbantartását. Mert ha az megtörténik borul minden, hiába a precíz japán technika.
Ha jó állapotban is van, akkor is sokkal több pénz fenntartani, mint amennyit egy józan embernek megér.

Csak szerelemből szabad ma már ilyen motort venni, meg persze vastag pénztárcával.
Szia!szerinted mi lehet a baja?
1, Pénztemető..meg ne vedd!

2, Vedd meg, boríts bele annyi pénzt amennyit csak kér..de azt egyszerre. Ha mindezzel végeztél lesz egy méregdrága kis fenevadad.
Sziasztok! Érdeklődnék,hogy van egy Gsxr250-es motor eladó,de nem akar indulni,a tulaj azt mondta régebben csak 3henger ment néha 4. de most már be sem indul.gyujtás-szikra van.várom hozzászólásotok
Sziasztok!
Rgv 250, vj21-hez eredeti jó állapotú(nem törött) fejidomot keresek, tartó konzol is érdekelhet! Ha van valakinek elfekvőben dobna egy mailt árral együtt?! kery0046@freemail.hu
amiket írtak róla, kb a számlák végösszege anyni, amenniyt kérnek érte...
tehát a motort ingyen kapod
új alkatrész tuti van hozzá, csak nyúlj mélyen a zsebedbe
Sziasztok!

Erről a mociról mi a véleményetek? link
Megéri az árát? Alkatrész mennyire van hozzá?