Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát 20-ból 20 ember ( szerelők, motorkereskedés, motoros ismerősök, és mindenki) azt mondta hogy kerüljem mert ha alkatrész kell hozzá az egy rémálom szerezni azokhoz.
Pl. Kawasaki szalonban mondtam hogy ZXR 250-et szeretnék és kiröhögtek.
Ismerősnek mondtam h GSF 250 kéne ő is kiröhögött.
Egy haversrác meg 1 évig nem tudott motorozni mert elromlott a ZXR 250-e és 1 év volt mire szereztek neki bele alkatrész.
Hát én inkább kihagyom a japán belpiacos motorokat ( kár h 80%-a ami tetszik is meg meg tudnám fizetni olyan).

Amúgy ezt néztem ki : http://kepesmotor.hu/yamaha-tu...
Yoshimura kipuff, 96-os, képről nézve elég korrekt állapotban és nem utolsó sorban számomra megfizethető áron.
Szia.Ettöl a japán piactól ennyire nemkellám fosni
SZiasztok! Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a Yamaha FZX 250 Zeal-t forgalmazták-e európában vagy az japán belpiacos? Venni szeretnék mocit, kinéztem egy olyat, de ha japós akkor fel sem hívom...
Köszi a választ előre is!
én 193 vagyok..
Hello!
A nyáron szeretnék venni egy nagyobb motort és kettö között gondolkodok vagy Suzuki rmx 250 vagy Honda crm 250. Szerintetek melyik a jobb(erö, megbizhatóság, futómű stb. re gondolok). Én egy kicsit jobban hajlok az rmx 250 fele mert szerinte teljesitményre és futóműre jobb, de csak szerinte. Próbálni még nem volt alkalmam eggyikre sem.
Na szerintetek?
Na köszi, valami hasonlót akartam hallani (mármint persze jobb lett volna azt, hogy nem pont fainok ezek a mocik, nem alacsonyak, akárcsak a nagyobb társaik =) ). De néztem a képeidet, nem is olyan vészes. Mert régebben láttam egy RF400-ast egy 187 magas sráccal, hát, eléggé görnyedt rajta. Mintha egy számmal kisebb lett volna a moci alatta.

Más: RGV 250-ről vélemény? Itt olvastam egyet sportmotoron, azt a konkrét példányt nem igen dícsérték. Illetve 2T hajlamosabb elromlásra, szervízigényesebb? Vagy egyéb tapasztalat?
Hali! Én is 192 vagyok, nagyjából minden motor alacsony lesz neked az ne is zavarjon! A kawasaki, az rgv ezek elég hosszú és széles motorok is az lényeges! A nagyobbak közül is a legtöbb elég alacsony a magasságunkhoz! Ez van sajnsos
Hali!

És így, hogy az egyik legnagyobb testű 250-es, elég nagy is? Vagy csak relatíve? Szóval így mondjuk egy 400-as vagy 600-ashoz képest?

Van esetleg képed a mociról (bikepics-en láttam párat, az a jelenlegi állapot)? Illetve olyan amikor rajta vagy a mocin?
szeva,nekem van rgv250em 189cm vagyok,e a legnagyobb testű 250cc speed szerintem.ha gondolod elado is a vas.üdv
Üdv,

A véleményetekre lennék kíváncsi: motorvásárlást tervezek. Eleinte nagyobb kategóriában (400-600), de most máshogy alakult az anyagi helyzet. Ellenben nem akarom feladni az erőt és a gyorsaságot (legalábbis nem teljesen =) ), így elkezdtem nézelődni 250es speedek között is.

Így most ami eléggé tetsz, az egy RGV250. Ami viszont erős ellenérv, hogy fizikai méretei nem biztos, hogy stimmelnének nekem. Szóval a kérdés: 187 centimmel vajon elférnék-e egy ilyen gépen kényelmesen, van-e itt hasonló magasságú "user"?

Mert láttam élőben egy új 250-es Ninja-t. Szép volt, zöld volt és helyes volt az új motort éppen átvevő fiatal hölgy, csak valahogy kb. pont hozzá passzolt méretben is. Úgyhogy kissé elbizonytalanodtam. :/
Meg hallotatok olyan motorról hogy Enduro Promo 250 F
Hallotatok már olyan motorról hogy DMX?
Mert hallotam egy olyanról hogy DMX 250 Dirt Bike?
jól néz ki, szerintem 1 próbát megér a kis gép! Ez nem veszt sokat az árából ,pár év mulva jól beszámolnák v.mi nagyobra.
a www.wexxtor.hu -n megtalálható...
Wexxtor Txm 250SX. Ez a pontos. a fényképen látod a mocit
Endurozgatni jó kis moci lehet, nekem volt 1 kinai quadom nem volt gond vele csak az anyagok minősége gyengébb mint a márkás motoroké. Attól még lehet használni , csak ne úgy vágd mint 1 crossgépet mert akkor széthullik. nekem 2 napot birt a quad és a gyenge csavarok felazultak. ha lehet ezeket ki kell cserélni számozott minőségi csavarokra, motorikusan szerintem nem lesz vele gond ez 25 le,nincs kiélezve. Ezért nem kell évente dugót cserélned mint 1 crossmotoron. Az új ára 389.000 ft akciósan. Ezért használtan jó kis endurot lehet venni, én inkább keresnék v.mi Hondát v. Suzukit. üdv
Nem tudod ki a gyártó;,? csak tipust?
Szerintetek mien ez a motor?
A neve: TXM 250 SX-E.
Feltöltöttem az akksit és azóta jól indul hidegen! bennem volt a para, de már minden ok. köszi
kérdés milyen a karbibeállítás. jellemzően mikor megjönnek japánból, dús a keverék, és még hidegebb időben is simán indulnak szivató nélkül, de ha itt már állították, és nyári, meleg körülmények közé, akkor bizony meglehet hogy hidegebb időben nehezebben indul, na meg ha szarakodni kezdenék, mondhatnm hogy ennyivel hidegebben már lehetne gyertyát is hozácserélni az időhöz, meg ki tudja az akksi mennyire brutálerős-ee vagy sem, szóval ezer sok apróság adja ki hogy mennyire veszi a lapot egyből jég hidegen. de akkor biztosak vagyunk a helyes szelepbeállításokban, és a hengerek nem-kopottságában.
nem tudsz nekem képet küldeni az rgv-ről? MELYIK VÁROSBan található a moci?
Hi
Hidegen full szivatóval kell inditani? Sokat kell tekertetni mire meugrik a moci. Melegen pöcre indul, gyertya gond lehet,? A motor csendesen jár nincs csörgés.
tudok egy rendszámos rgv-t blokk nélkül 150e ft.gyönyörü állapotban.
Már énsem találtam....vennikell 1RG-t aztán rendszám áttesz
Köszi. A többi idom még nincs rajta. Nem találtam a hirdetést.
a motor.hu volt 1 blokkhibás papiros..