Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

képképképkép! :) kiváncsi vagyok! kép midnenről, meg mesélj mit találtál benne hány km-nél etc.. lééciiii
jah és 93 as a motor.
Sziasztok!
Vettem nemrég egy 250 es suzuki gsx-r-t.A motort már szétszedtem, de az elektromos rendszerhez meg a többi dologhoz kellene nekem egy szerelési útmutató amihez sajnos eddig nem sikerült hozzájutnom.Tudnátok segíteni nekem benne? Köszi előre is!
Szia Gábor!
Nekem van egy ilyen gammám, sajnos eddig még csak kb. 2000 km-t tudtam menni vele, de ez is elég élménydús volt. A motor szerintem nagyon jól kezelhető, egész jól lehet dönteni, ha fordulaton tartod eszméletlenül jót lehet vele menni. Viszont könnyen elmászik a segge, elég könnyű motor. Sok 4 ütemű 400-as mocit megtréfálhatsz vele ;-)))
Majdnem elfelejtettem, hogy '93-as évjárat és VJ22A a motorkódja :-)
Sziasztok!

Van nekem egy RGV 250-em és ehhez keresnék komplettt hengert, ha esetleg tud valaki mondani valami okosat, azt megköszönném!

Üdv.: Gábor
nekem van egy RGV 250 G, de ez a VJ21A japán belpiacos széria, iet itthon már tuti nem kapsz vagy csak nagyon nehezen lehet hozzájutni. Véleményem szerint ha nincs ütve a blokk és minden megvan neki adva nem sok gond lehet vele. A kétütem nem feltétlen jelenti azt h nem tartós. Lásd nagyon sok új robogó még mindíg 2T egyrészt a teljesítmény miatt is, de ha szarok lennének akkor nem árulnák őket :D
visszatérve nehéz hozzá alkatrész szerválni de találtam egynémet régi versenyzőt aki kimondottan erre tette fel az életét és ien suzukikhoz szerez alkatrészeket. Ien bazárszerű, összeszedi Ebay meg ahonnan tudja majd értékesíti, végülis minden egyhelyen. A rendelésse vannak kis kellemetlenségek, de egy kis (német tudásom 0) emailháborúval már meg lehet oldani a dolgokat :) Szval onnan beszereztem minden szükséges dolgomat. Egy év után hálát adtam a netnek h rátaláltam erre az oldalra. http://www.ghn-racing.de/
Még nagy kínom van, vki mondja meg h a VJ21A és a VJ22 es motoroknak a hátsó tengelyük ugyan az e. Ugyanis a VJ21en 18" kerék van, nekem meg pályára nagyon a 17" kellene. Volt régen itt egy srác akinál volt, de pénz és motor hijján nem hoztam el. Ha kérdés van a blokkot már egész jól ismerem. Igaz tuningolni nemtudom és nem is akarom. (Élni akarok a motorral, és nem a gyilkos magányban szenvedni mellette h nem megy) Nah pás
Srácok, tudna valamelyikőtök mondani egy pár szót a GSXR 250-esről, mert kinéztem magamnak egy nagyon jó állapotút, elég olcsón. Köszi
háát, egyikből sem két széria készült.. nem vagyok már benne a terepben, de alig hiszem hogy ábrmi köze lenne még adott tipuson belül is egymáshoz a távolabbi évjáratoknak. :) én a legerősebb, fizikailag legnagyobb, legújabbat venném. én.
Azt szeretném megkérdezni h melyik motor jobb szerintetek (teljesítmény, súly , megbízhatóság), Suzuki RMX 250, Kawasaki KDX 250, Honda CRM 250 ?
a blokkja drága. de ha havonta egy pályanapra kéne, azért elgondolkodnék, de ha egységniy pénzem, lenne pályagépre, lehet zxr400 lenne ugyanennyiér.
nem drága csak simán pár infót szívesen olvastam róla. a leg fontosabb hogy 2t révén mennyire tartós a blokja.
drága?
senkinek nincsen tapasztalat ezek szerint.
Szép napot!
valaki tudná nekem pár szoban jellemezi a Suzuki RGV250G-t? elöre is köszi
üdv.gábor
Hali! Egyik ismerősömnek lett egy eladó Yamaha zeal 250-es gépe. elöl-hátul törött, motor jár, papírok, vizsga minden rendben.
06-20-524-0069
mindennapra fzr jobb, de a zxr kicsit jobban megy fönt.
sziasztok nem sokára vennék egy 250es motort de nem tudom hogy melyiket van kawa zxr 250,yamaha fzr,meg az ilyen túra motor pl bandit,cb meg az ilyenek és nem tudom hogy melyiket vegyem ha segítenétek az jó lenne
előre is köszi
nyílván csak akkor..
Sziasztok. Tervezem, hogy a jövőben 250-es Suzuki Banditra ülnék:) Akorl. jogsival lehet hajtani őket? Vagy csak akkor ha 33le van levizsgáztatva?
Előre is köszönöm. Üdv mindenkinek.
Aham....Hát remélem rövidebb a lábam mint neked és akkor talán elférek rajta kényelmesen:D
banditban a 400as sztem tök ugyanolyan mint a 250es, legalábbis ha megnézed a váz ott van..
és egy 400 on már elférnék? Mondjuk majd kiderül ha fölülök rá hogy mennyire kényelmes!
necces. én 193 vagyok, és nekem speciell a térdemnek pont utban volt, mikor kipróbáltam a kisbanditot. az fzr-en meg a zxr-en speciel nem.
az nem jó mert én 192 cm-s vagyok, de ettől függetlenül lehet még kényelmes nekem is nem?