Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem 2méteres emberekre tervezték
nekem a tank alatti oldalsó vázcső a térdemnek útban van.
Úgy döntöttem mivel kezdő vok maradok a Suzuki Bandtia 250-nél szerintem 1 kellemes gép nekem nagyon tetszik, ha tudtok valamit róla v tapasztalat pozitív ill. negatív akkor szóljatok!
ja.. németben tök szépek vannak.. nekem is kéne..
ZXR400! Megy,mint a veszedelem( 75LE, kb. 160kg), könnyű, kezesés ha Ak. jogsid van jó eséllyel találsz belőle 25kW-os papírral.
thnx a helpet!
hát, láttam nagyon szép állapotú 400as gsx-r eket is, de arról nem hallottam még semmit. zxr400 azért jó, mert forgalmazták itt is, van alkatrész ha bármi van. honda CB1(400) megbízható, de unalmas, zzr400is játszik még, de az nem pálya, mert ha sportmotor zxr, fzr, gsx-r, szal azt minek, az FZR400 is versenymotorosan néz ki, nekem nagyon tetszik. de csak az újabb, ami olyn min taz enyém. de mivel zxr-ből sok van, abból lehet válogatni, valószínüleg azt vennék.
De bármilyen típusu lehet, igazából most láttam hogy lehet jobban megérné 400-as!Abban mit javasoltok:?
CBF250? mondjuk én a jószungot választanám 250ccm V2 és dupla tárcsa
ezek közül a hyo jobb. sokkal.
Sziasztok!Elég amatőr motorosnak számítók, de idáig csak robogóm volt, vezettem már mást is de sajnos csak erre futotta EDDIG:)! Azt szeretném megkérdezni hogy milyen 250 motor-t érdemes venni, az ár az majdnem mind1 azért 1 milla kicsit sok lenne:D de mondjuk 5-8 között MAX. alatta is érdekel!Nekem a Naked jönnek be néztem YBR-250, hyosung 250 naked, de nem tudom szerintetek melyik 250-es lenne megfelelő!Jah és magas vagyok szóval....Netszes!Thnx előre is!
Srácok még mindíg hengert keresnék rgv gammára (vj22) léci ha tudtok vmit, mert már lassan fél éve h nincs itthon értelmes használt henger... Ebayen lenne új csak az nagyon körülményes!
inkabb egy romma zuzott motor,amiben epen maradt a blokk.
Sziasztok.

Eladó egy honda cbf250. 2007.08. havi 470 km-el. Ezüst, hibátlan állapotú.
Érd.:totszabi@citromail.hu
ja, kéne valami kikönyökölt blokk, amiben vannak jó állapotú cuccok.. amúgy ma egy spanom is azt mondta, hogy ha olaj van benne, meg be van melegítve a büdös életben nem fog széthullani..
na f.sza en azt hittem a henger aluminium,a dugo szinten,a persely vas, oszt kesz.
no de ne mszamit,megoldottam,eredeti yamaha gyurut kap.igaz nem ujat,hanem 1000km-t futott,de legalabb fel annyiba kerul.(a sracnak a dugo is sz.r volt,meg a fotengely,es feladta)
Helló Q! Vigyázz a különböző márkák gyűrűinek variálásával, mert lehet hogy csereszabatosak, de az is lehet, hogy a méretük egyezik, de az anyaguk nem teljesen, és a rossz anyagpárosítás megragadáshoz vezethet. Ráadásul az eltérő típusoknál lehet a gyűrűknek szabad szemmel nem láthatóan eltérő kúpossága, ami miatt szintén beszorulhat a gyűrűhoronyba, és akkor átfúj mellette.
Szia!

Ez a moci,úgy látom elkelt. Suzuki GZ250 érdekelhet?
70/2297745
Koko
na igen, meg az árkülönbség egy fullgenerál, és akkor újabb 60-100ezer km a kicsivel.. elgondolkodtató..
viszont atlepi a biztositok 300ccm-es hatarat:)
mondjuk 400as zxr ennyivel jobb vétel, mert azt forgalmazták európában, és minden van hozzá..
de meg sehol sincs a fotengely,meg a csapagyak:) szoval ovatosan a 2 kilos kijelentesekkel:)
akkor 2kilóban megáll? az még nem is rossz... ha úgy számolod hogy egy új 4t 125 egy miska környékén van... nemtom megéri-e lescerélni, mert amennyit költenk egy nagyobbr annyiból ha eljön az ideje, ezt megcsinálom, azt szevasz..
Hengerfej tömítés 5277,- Ft /db
Henger talp tömítés 3242,- Ft /db
Heger talp gumi O gyűrű 5139,- Ft /4db
Dugattyú +0,5 56073,- Ft /4db
Csapszeg: 10683,- Ft /4db
Zéger: 1045,- Ft / 8db
Gyűrű szett +0,5 63408,- Ft /4db
Sz.szár szimering 16896,- Ft /16db
V.műlánc feszítő sín: 19819,- Ft / db

+afa:)

szoval nem egy olcsojanos dolog ez a felujitas
milyen alkatrészárakat kaptál?