Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az csinos kis dög.
Lehet páran be fognak szólogatni, de nekem van egy 250-es Hyosung GTR-em, s hát nagyon, de nagyon meg vok vele elégedve, annyi az egész, hogy nem rendelkezik akkora névvel, mint a Suzuki, Honda, stb. illetve az anyagköltsége s olcsóbb, de belefér szerintem, ahogy szokták mondani ár/érték arányt nézve szerintem tökéletes.
cb 250 jade 1993= soros 4 hengeres négyütemű, kb 40 le.
maximum fordulatszám 18500/min
Asszem ez elég "pörgős"
Mivel idomzat nélküli, valóban nem sportmotor, de 120-130 km/h-ig nem érzékeled a különbséget egy cbr 250-hez képest. Ha még nem volt hasonlód sem, ez bőven elég, szerintem. 0-100 kb 4,5 mp, nekem, igaz nem gyári áttétellel, de mindenféle tuning nélkül. Ezzel azért lehet kezdeni vmit. Sztem te nem ismered ezt a motort közelebbről.
nézd meg a vidijeimet
Hy! Az enyem elado! egyed-vigyed:D
Én a pörgősebb gépekre gondoltam. Kizárólag a gyorsasági érdekel.
cb 250 em van, kb 50000km -el. sok tapasztalatom van , kevés negatív. nyilvánvaló ki kell fogni, valamint a márkaválasztás sem mindegy, főleg ha idős motorról van szó. külön világ ez, nem szabad alábecsülni a kis negyedeseket.
A folytás nem csak ott van, a könyökben is (LEÖMLŐ) az a katalizátor kezdemény. A katalizátor eltávolítással 80 helyett 100-t megy a B12.
Persze kell egy 17-s első fogaskerék :-)
Zoltán
Persze havonta...
A 10000+ fordulattól hamar széthullanak, havonta viheted szervízbe.
készülök venni egy RMX 250-et..... ha valakinek van iylen mocija.. egy kis infót irjon róla ha megkérhetem
Sziasztok!

Mi a véleményetek 4T 250-esekről? Mennyire drága a fenntartási költség? Mennyire hajlamosat szétesni?
A sokat pörgőkre gondolok: ZXR, FZR, GSX-R, CBR. Van vkinek tapasztalata valamelyikkel?
Ahogy elnéztem, árban egész jók.
http://www.hasznaltauto.hu/2943537_suzuki_gsxr250_1992

http://www.hasznaltauto.hu/2890907_yamaha_fzr250r_1990


Köszönöm előre is a válasz(oka)t!
Ma este Westend mozi 17:45 tájt?
Hello! mindenkinek!
VAn egy 250 es suzuki banditom 97 es kiadásu és vezérmütengelyt keresek hozzá tudtok olyan bontot vagy szervizt aki foglalkozik ijesmivel?vagy esetleg a 250 es zxr nek vagy cbr nek a vezérmütengelye jo lehet bele? Vagy a 250 gsx f acrossé?
aki tud valamit kérem szoljon S.O.S lenne.
Helló!
Viszont ami a különolajzás mellett szól az az, hogy mindig a motor terhelésnek megfelelő olajzást adja, illetve motorfék esetében is van megfelelő kenés.
Hát talán be lehetne tenni valami érzékelőt, ami a porlasztónál ellenőrizné az olaj áramlását, de szerintem már így is eléggé bonyolult a rendszer. Nem is tudom megérné-e?
Mert alapból csak azt ellenőrzik, hogy van-e olaj a tartályban.
Hey!

Köszi! Közben már nekem is mondták, hogy az újabbak szinte már mind önolajozók.

Mondjuk az tényleg gáz, ha ez nyírja ki a blokkot is, csak direkt a saját kutyulást akartam kikerülni. Mármint csak gondolkoztam, hogy egy nagyobb ccm-es 2T-vel nem nagyon lehetne úgy hosszabb útra indulni, vagy a csomag csak olajból állna amit vinni lehet. =)

Bár valahogy csak meg lehetne oldani, hogy jelezze a hibát az olajszivattyú és ne csak arról vegyük észre, hogy pereg alólunk a motor.
Üdv!
Van belőle már egy csomó , szinte egytől-eggyig különolajzású. Azt meg onnan lehet tudni, hogy van rajta külön olajszivattyú, ami vagy a főtengelyről van meghajtva, vagy külön motor hajtja. Főleg az 50-es robeszoknál terjedt el, de van egy hátránya, mégpedig az hogy az olajzást nem ellenőrzi semmi és az olajszivattyú halála ,esetleg a motor halálát is okozhatja. Ezért sokan kikötik az olajszivattyút és saját maguk keverik a motorba valót. Erre már láttam példát is, a barátomé is ezért nyúlt ki.
nekem is belpiacos motorom van, de még semmivel sem volt gondom.
ha valami kellett és hirtelen nem tudták, hogy az enyémben mi van, kiszereltem és elvittem megmutatni. utána egy-két napon belül mindent beszereztek hozzá és nem drágábban, mint a többihez.
szerintem nem kell fosni ezektől a gépektől! üdv
Üdv,

Lenne egy nagyon láma kérdésem, légyszi azért ne kövezzetek meg! =)

Szóval, az érdekelne, 2T motoroknál melyek "önolajozók"? Nekem új ez az infó, úgy tudtam, 2T-nél manuálban kell kotyvasztani az üzemanyag-olaj elegyet, aztán most olvastam, hogy van, ami elvégzi ezt helyettünk.

Pl.: RGV 250? Vagy ha kissebbet kérdezek: RS 125 és társai?

Köszöntem előre is! =)
Jóreggelt mindenkinek!
Eladó sorba került a 250-es ZZR-em!
Ha valakit érdekel tekintse meg:
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Előre is kössz!
úú de gyönyörű ezis..
úú de hihetetlen gyönyörű ez a zeal vaze..
ne legyél már gyökér. MOST hívd fel a yakomotot pécsett, vagy ugyanabban az árban kb van a redbaron, bármelyikük bármit megszerez max két hét alatt.
Szia.Aha...(csak belpiacosaim vannak/voltak..yamahák)mindent megkaptam hozzá,de biztos csak ügyes és vagy szerencsés vagyok ..igaz 2T-k ..(4T-t 250ben . )
Ha mégis meggondolnád magad, akkor kukkantsd meg az enyémet is http://www.hasznaltauto.hu/2807090_yamaha_zeal_1995