Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én kérdeztem
na ki?
ki fogta a 80 kg-at
az orsó meg aki tekeri
mondjuk úgy hogy az orsó féke
igazság az hogy ha már kifogok egy 5 kilóst az már nagy eredmény lesz...... asszem 80 centi felé volt a maximum amit fogtunk a dvcs-ben
80kilósról.
Ja értem. Nem okoskodni akarok komám, mert 8 kilósról én csak hallottam eddig. De azt tudom, hogy az orsó a legfontosabb kelléke a cájgnak. Szerintem. De sok sikert kívánok. Komolyan!!!
az orsó miatt tuti nem fog elszökni, de csak hogy megnyigodjon mindenki kipróbálom mégrákötök 4 kocsi kereket és egy kicsit meghúzom a füvön
ettől többet úgy sem fog kapni még a 80 kilóssal sem, amúgy ezt a 10 kilós vödröt se volt egyszerű felemelni, az orsó rögzítés (ami a nyélen van) recsegett-ropogott mint állat tuti a műgyanta ragasztó igazodott benne
10 kiló ilyen erőkaron legalább 50-nek számított
Sok sikert! Nem kétség, hogy egy 10 kilóst kirángatsz majd a partra vele. Na egy 30as kecsesen integet majd a idegesen anyázó Ininek.
ha tudná akkor nem akadna fent
És már a harcsa is tudja,hogy majd ezzel a cuccal fogod meg?
az egy shakespeare orsó, igaz legalább annyi idős mint én, de nagyon ütős kis cucc, a fék állító tekerőn kívül minden vas rajta, nem hulladék spiáter mint a mostaniakban, nem volt sokat használva nincs megkopva és a féke is 100%-os
nem pergetni kell, harcsát meg amúgy se úgy tekered ki mint a 25ös pontyot
szóval marad, 25ös fonottból ráfér vagy 100méter
Minek?Spiccbot lesz!
Egy rendes orsót azééé tegyél rá.
Kicsit sűrűbben leszek majd rajta a gyűrűk
Evvel szedem ki a nagy harcsát
biciklivel jártam úgy hogy egy tápos zsákban volt a hátamon aztán beakadt a fába és levett a bringáról, üvegbot simán megúszta
még általános iskolás voltam
ennyi előnye van az üvegnek hogy elpusztíthatatlan
amit most akarok felújítani az egy viszonylag lágy bot(üveghez képest) de a vödröt 10 liter vízzel simán megemeltese még a nyele is görbült.......
sajnos nem lehet egyben leszedni
ilyenből lenne jó lézerrel kivágni a karikákat majd felcsiszolni......vagy csak egyszerűen kisajtolni:
http://www.parafashop.hu/PARAF...
Nem, nem szeretem az ittas vezetőket
Szimplán fiatal voltam és vakmerő.
Remélem Te nem voltál ittas
Persze...egyikkel a simsonnal jártam meg. Felkötöttem az oldalára és elfeküdtem egy poros, löszös földúton vagy 5-el mehettem csak nagyon dűteni akartam. A másiknak meg a végét beletoltam egy domboldalba, miközben a bicajt toltam egy kanyarba.... .
jó nagy halak laknak felétek
Nekem van vagy 2 bot aminek az első tagja eltört. Az alja viszont jó, az parafás. Ha letudod rola szedni és felrakni magadnak, egészségedre.
ha nem találok épeszű áron akkor valami ilyesmi lesz belőle:
http://ebike.hu/termekek/korma...
találtan már egy helyen parafa karikákat de vagy 20 ezer lenne a bot nyelére, ez nem érné meg....
Volt asztalos kollégám,foglalkozott nyél parafázással,nem túl bonyolult.2mm-es tekercses parafával csinálta,a lényeg az hogy minél apróbb szemcse nagyságú legyen.18-20 milis átmérőre simán rá lehet ragasztani pálmatexel,úgy hogy ne törjön el.A végén hagyott rá egy kis átlapolást,aztán összevágta.Ha sima hengeres nyél jó neked,ez a módszer csináld ezt.Ha csak be akarod tekerni,tehetsz rá ütő gripet is,annak jó a fogása meg szép is,de nem tudom hogy bírná a vizet.
Hát lehet, hogy régen az voltam De a körülmények tettek azzá ami most vagyok Régen az a figura voltam akit szeretni lehet, most meg az akitől félni kell a bűnöző előélete miatt