Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nektek is hasonlót sőt... szép a kis családod!
Sziasztok Boldog Karácsonyt mindenkinek.Kitartást Pipifax
majd csináltok egy pót karácsonyt....igaz az nem lesz olyan mint az eredeti, hanem biztos jobb lesz
uhhmmm..uhhhmmm
Igazából a képsorozat mondanivalója nem a rácsos ágy és az antiszociális gyerekkor
Hanem az, hogy mint az első fényképen is láccick lefényképeztem az otton általam egyedűl felállított és feldíszített karácsonyfát, amit lefényképeztem, kinyomtattam és lamináltam Nos ezt vittem be a családnak a kórházba. Arra akartam utalni, hogy sok mindenki mással ellentétben mi a kecskeméti megyei kórház, sűrgösségi betegosztályán töltöttük a szentestét
Mondjuk fázni nem fáztunk Aztán lehet ma majd kiderül, hogy a karácsony többi napját is bent kell-e tölteni
Nekem kb.30éves koromban vették ki a mandulámat,mert már teljesen perforált volt és fájtak tőle az ízületeim De én már előtte is antiszociális voltam...
Ja és kellemes ünnepet mindenkinek
A 4k ünnep lenne az igazi de az megbotránlozást okozna, így le se írom a részleteket
Baszki.....
Ilyen rácsos ágyak még léteznek?
Kb 40 éve voltam kórházban pár napot mandula műtétemkor, én voltam az egyetlen aki nem tudott kimászni ebből az ágyból, a többi gyerek mind magyobb volt
Ez nekem akkora lelki traumát okozott hogy a mai napig se tudtam feldolgozni (azóta utálom az embereket)
Kb az a legrégebbi emlékem....
Békés Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Kellemes ünnepeket!
kívánok
Minden förumozó horgásznak,és halkoholistának békés boldog,karácsonyt kínánok!
http://youtu.be/f75qQdOqx6Y
semmi pontos infó erről a mezőkövesdi katonai tóról(talán 6 hektár???)
lehet csak valami harckocsi árok volt ez anno
felénk is volt ilyen bár az kisebb volt állítólag vizi átkelési gyakorlatra volt megcsinálva én még pecáztam benne gyerekkoromban de mostanra csak a nád maradt
aztán lehet nem is az volt csak átkúrt a birkás gazda..... mondjuk kurva mély volt úszóval sosem értül el az alját
Meg, hogy nem kell a vízre napijegyet venni
Én kevés ilyen vizet ismerek Lehet nem is ismerek egyet sem
ezek pazarló pecások.....én egy zacskó katus mix-el végighorgásztam kárászra az egész idényt
jó keményre gyúrva hogy napi 1x kelljen csak megtölteni az etetőkosarat
Hát majd ezentúl nyitott tenyérrel keverem a folyó saját vizéből
Erősségre,lágyságra jónak tűnik,majd meglássuk. Ha nem válik be rendelek ugyanebből,egy pirosat,ha asse,akkor meg egy kéket
Remélem sokat tanultál belőle azért nem fox te soha halat,mert az etetőanyagot,nem nyitott tenyérrel kevered
Tényleg olcsó peca,főleg ha azt az ötös pálcát meg úgy lopta
Sajnálom Pipi.én is átéltem már amikor az orvos azt mondta az eszméletlen 4 éves lányom ágyánál állva hogy nem tudnak mit enni, a szervezete immunrendszerén múlik,hogy életben marad-e,vagy sem.Nem kívánom senkinek azt az érzést,amit akkor éreztem.Több mint húsz éve már ennek,de a mai napig fel-fel bukkan bennem.Szerencsések voltunk,túljutottunk rajta,teljes gyógyulás,semmi maradandó betegség,vagy szövődmény.
Amit írtam ,azt az egészséges gyerekek esetére értettem,de hát ezt remélem Te is nagyon jól tudod!
Na horgásszunk
Ezt a horgászvideót megnézve azért elkondolkodok, hogy én marha bevásároltam az évtizedek alatt 5 köbméter horgászfelszerelést
Amit az idén elő sem vettem, mert vettem egy komplett naszádot amiről idén annyi halat sem fogtam,mint a cígógyerek a 20 perces videóban, amiből 10 percet kocsiban ült az eső elől
Kitartást Nektek Pipi!
Van egy kedves kollégám iker fiaik vannak már 24 évesek na ott az egyik végig a szülőkre szorul míg a másik másik teljes életet él. Na ezek a problémák nem a gumiválasztás.
Egy csomó veleszületett pszihés dolog van ami nem gondolom, hogy a szülő hibája hiperaktivitás az pont egy ilyen tudnék hosszan mesélni ezekről a dolgokról a fiam az első fél évében többet volt kórházban meg gyermek fejlődés neurólógián mint otthon Elég sok szőrnyű dolgot láttam ott és nem gondolnám, hogy a szülő hibája. Nem kell sok a belépőhöz, elég, hogy korán szülesen a gyerek kétszer élesszék újra oxigén hiány miatt és egy 2-4-10 apgar érték
Volt akinek már azóta meghalt a fiam születésű gyereke, van akinek 2 évesen annyit sem tud, hogy önállóan megforduljon az ágyban van akinek hiperaktív lett, úgy hogy 2 órát nem alszik egybefüggően. Ezekre Rámennek a szülők fizikailag, mentálisan és nem utolsó sorban anyagilag is Aztán majd el lehet gondolkozni talán mégis az volt a szerencsétlenek közül a legszerencsésebb akinek 2 évesen meghalt a gyereke, mert nem kell 30 éves korában a szájáról a nyálat törülni, pelenkát cserélni, kanállal etetni, tolókocsiban közlekedtetni egyik orvostól a másikig, és nem kell azon gondolkozni, ha majd megvénűlnek vagy meghalnak mi lesz az önállótlan felnőtt gyerekük további sorsa, esetleg ha a streszt kiheverték, ők még dobhatnak mégegyet
Nem vagyok vallásos De mégis a jóistenhez könyörögtem, hogy velünk ez történjen meg. Az első két hétben mikor nem tudták megmondani a csernyi gyerek intenzíven, hogy két óra múlva, holnap, vagy holnap után élni fog-e még a fiam, csak annyit tudtak, mondani, hogy a hoszú oxigénhiány miatt lehetséges hogy súlyos maradandó károsodást szenvedett. Az inkubátor előtt állva az alig két kilós pici testébőll kiálló 6-8 csőtől szinte nem is láttam. Ott volt az a pillanat amikor már nem tudtam, hogy inkább miért is imádkozzam.
Sok veleszületett viselkedési probléma van ami rohadtul nem a szülő hibája Néhány sorsot megismertem akaratlanul is. Többek között a sajátunkét is. Az ilyenkor szokásos csecsemőagyvérzést megúsztuk. Epilepsziás roham is csak egyszer volt. A tüdőgyulladást, a vérmérgezést a ráfejelet két kórházi fertőzést(pseudo mona) megúsztuk. A kritikus vérszegénységet átkerülve egy másik kórházba vérátömlesztéssel normalizálták. Másfél éves koráig két helyre járattuk fejlesztőtornára(dévény) hetente és egy alkalommal babaúszásra. Két hete múlt két éves. Már egyszer mintha mondta volna,hogy mama Bizakodva tekintünk a jövőbe
Úgy -úgy!!!
Teszteld le milyen, mert pl a legolcsóbb haldorádós (ami kb olyan kínai mint a tiéd) egész jó, szinte tudja azt amita drágább társai
Mérleggel nézegettük a szakító szilárdsádot nyúlást stb
Egyedül a tartósság amit nem tudtunk mérni