Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is ismerek pár fiatalt akik összejárnak gitározgatnak énekelmek és nibliát olvasgatnak, ha hiszes ha nem komplett idiótának tartja az emberek 95%-a őket....
Amúgy egy gyereket kb 2 éves korig lehet nevelni eredményesen utána már csak terelgeted de nagymértékű változtatásra nem leszel képes
Nekem olyan 14-15 éves felé kockult be ennyire, 10 évesen még motorozott kést dobált légpuskázott stbstb
Mé nem vetetté helyette faterral egy ájfont,vagy egy MK-25-öst.akkor te is űhetté vóna a szobába
Gyerekkorom egyik orsója egy ilyen Daiwa volt A másik,a Galion még meg is van....
Megjött kinábol a 800Ft-os japán damilom
A pszichológia: szakképzett hülyék molesztálják a szakképzetleneket.
Nana! Azért a pszihomókusokkal is vigyázni kell.... Egy idő után már önmagukat is figyelgetni kezdik.... Komolyra fordítva:én ismertem párat ,de azok jórészt komplett hülyék voltak....
Ezek a kütyük meg hiány-és hézagpótlók.
Érdekes,amikor gyerekek voltunk nem volt lófasz se,még a TV-ben se volt adás hétfőn azon az egy csatornán...
És mégis le tudtuk foglalni magunkat értelmes dolgokkal....Nem nagyon unatkoztunk
Mert ezek azt a szart csak unalomból nyomkodják,sok értelme nincs.
Mert a szülők mindíg csak hárítanak,hogy ők aztán semmiért nem felelősek,mert a társadalom így,meg a környezet úgy,meg a faszon tuggya emígy.Mondok neked egy példát.Nagyon sok gyereknél egész kis korban jelentkeznek,viselkedési problémák,hiperaktivitás stb.Mit tesz ekkor a szülő,felkeresi a gyermek pszichológust hogy oldja meg a problémát,holott annál a szerencsétlen gyereknél 99%-ban a családban történt dolgok miatt alakul ki a pszichés rendellenesség.Magyarul a szülőknek kellene elmenni oda ahova a gyereket vitték.De ugye ők mindent faszán csinálnak,csak a gyereket elrontják a bölcsiben meg oviban,ha meg nem jár még akkor ilyennek született .
Mobiltelefon:Ki a faszom a hibás abban hogy már a 6-7 éves gyerekek a szabadidejük 90százalékában azt gyomkodják,a társadalom mi? nem az aki megveszi neki.Persze azért teszi hogy a gyerek le ne maradjon a többitől egy hülye elkezd valamit a többi meg folytatja .Ismerek jó pár fiatalt akik nem ezt csinálják,őket miért nem fertőzte meg a társadalom?Szerintem azért mert jó irányba terelték az érdeklődésüket.
Olvasgass:
amúgy hihetetlen gyorsan változik minden 5-6 éve rendeltem először a netről egy tv-t akkor anyámák méeg pár ismerős csak nézett a "bátorságomon"
most meg minden szart a netről rendelek anyáméknak is még a 3 ezer forintos teafőzőt is
még a pecabotokat is úgy vettem hogy sosem láttam előtte olyat......
ez is egy olyan dolog ami úgy megváltozott hogy az emberek(idősebb) többsége nem tud lépést tartani vele
fater 70 és van neki, szeret elmászkálni piacra boltba ide oda aztán akkor mindig elviszi hogy ha valami gondja van akkor legyen nála
nekem a tapogatós kütyü igazándiból csak azért van hogy ha unatkozok tudjak rajta valami filmeket nézni vagy zenét hallgatni vagy pecázáskor lefotózni a nagy halakat, mert beszart a sima fotgépem
amúgy ha motorozok vagy ténfergek valamerre a víz-ütés-stbálló 20 ezer forintos kacatot hordom 3 éve, ami még most is elmegy 2.5-3 hetet 1 töltéssel
Szép jó reggelt kívánok a motorostársaknak!!
Én egy ideig pofakönyveztem, aztán elegem lett belőle! És egy ideje nem teszem. Van, kerestem magamnak, és helyette van sok normálisabb és hasznosabb elfoglaltságom!
De mindenki maga dönti el mit tegyen. Aztán ez szelektál elég alaposan.
Ezzel teljesen tisztába vagyok. Sajnos úgy alakítják a dolgokat, hogy lehetőleg vagy előbb vagy utóbb mindenki a vásárlója legyen. Vannak hasznos dolgok, mint pl a tekerős telefontól eljutottunk a mobilig.
De ami a mobilból született az már számomra agyrém. Akinek munkáját könnyití hát áldásom rá, de 95% felesleges az emberek számára. Én úgy gondolom a hátralévő 50 évemet talán még megúszhatom laposteló és fészbukk, meg az utánnuk és helyettük kitalált mesterséges szarok nélkül
Édesapám ennyit mond csak(74 éves)
- Fiam én az életben eljutottam arra a szintre, hogy megtehetem, hogy nekem ne legyen mobiltelefonom (és tényleg nincs neki és vállalkozást meg egy gazdaságot(erdészet) vezet.
ezt a sok újkori faszságot úgy kell elképzelni mint a csendes esőt
szép lassan beterít mindenkit, lehet védekezni ellene ideig óráig de csak vizes leszel valamilyen mértékben
pl
én már az iwiw-nél meguntam a sok "ismeretlen ismerőst" ezért hanyagolom a fészbukot, de baszki ezt a szart nem lehet elkerülni
pl a nyári túrán is csak pislogtam hogy ez volt megbeszélve meg az én meg nem tudok semmit se róla
másik példa:
kénytelen voltam valami anonymus reget csinálni hogy motor alkatrészek, gumik, infók birtokába jussak(amire még 5 éve a sportmotor is jó volt, de most már sajna nem sok okos dolog van itt)
szóval vannak dolgok amait el lehet kerülni, csak sajnos ezek hátrányokkal fognak járni, és minél fiatalabb vagy annál több a hátrány
pl a gyerekem osztályfőnöke is már fészbuk csoportba tesz ki mindenféle infókat, szalagavató, osztálykirándulás stb.......
pedig nem huszonéves frissen végzett hanem bőven 40+ éves
stbstb
az enyim még csak ilyen kis ürdüng-e
Aszt, hogy később mivé válik...
Egyébként nem teljesen értek veled ebben egyet(ilyennek nevelték) van egy kb. veledkorabeli barátom 12,14 éves gyerekeik vannak Persze ott is megvan tv, tablet, laptop, x-box, lapsteló. Mint minden általános háztartásban a gyereknek. Nem a szülők nevelik el a gyereket a társadalom teszi ezt. Meddig tudsz egy kamaszt megfosztani ezektől az általuk fontosnak hitt kütyüktől? Legfeljebb ideig-óráig. Vagy így vagy úgy vagy ilyen vagy olyan módon de megszerzik És ütöd-vered minden nap???, hogy ne használja ezeket a szarokat meg ne fészbukozzá??? Ezt a mai világban fizikálisan lehetetlen tiltani EZ LETT A TREND. Ez a társadalom igénye, meg az éjjel-nappal Budapest
Neveléssel ott tudsz befolyásolni, hogy maradjon ezeken másra is idő és energia Mint pl. náluk a fiú kosárlabdázik versenyszerűen a lány meg szintén versenyszerűen táncol. ez csak egy példa és ez a jobbik eset, hogy a szabadidő nem CSAK a fészbuk meg a 3d-s sisakszemüveg előtt telik. És igen, nem gondolnám, hogy a szülő tehet erről,hogy ez a retardált mesterségesen befolyásolt társadalom ilyen szintre "sülyedt" Én nem is tudnám ilyennek nevelni,mint ahogy írtad, mert nem abban a korban nőttem fel ahol az elektrotecnika ezen a szinten volt. Nálunk a szakközép iskolában commodore 64-ek voltak Tudatosan próbálom magam életéből kizárni ezeket a média, kereskedelmi adók reklámjai által mesterségessen gerjesztett dolgokat, mint lapostelefon, fészbuk és valóságsó őrület. qrvára megvagyok ezek nélkül boldogan. Nekem a munkán kívül a számítógéppel ez a fórum az egyetlen egy kapcsolatom Doszta elég. Én inkább megkeresem és beszélgetek az emberekkel, nem lájkolok Nem véletlen, hogy közel 10 éve a zx9 fórum oszlopos tagjai hathatós közreműködésemmel a mai napig találkozókat szerveznek. Igen nem csak itt nyomogatjuk a gombokat, hanem éves szinten többszőr látogatjuk egymást ahol ráadásul komoly barátságok is szövődtek
Sajnos ez a lapostelós fészbuziság nem csak fiatalokat fertőzi. Szerencsére a feleségemet csak nagyon csinnyával. A felnőttek döntő többségét is bedarálta ez a szar
Szétnézek egy mekiben zabálás közben, egy fogorvosi váróban, vagy a szemészeten vagy orvosnál, vagy egy postán ahol meg kéne tudni ülnünk fél vagy egy órát
Senki nem szól senkihez egy qrva mukkot se Mindenki azt a kibaszott telefonját nyomkodja a 18 évestől az 55 évesig. továbbmegyek a 71 éves édesanyámnak is fészbuk a mindene régen kötött, horgolt, olvasott, gobleineztett. Nos ezek a cuccok be vannak baszva a szekrény aljába csak nyomogatja az öreglány a billentyűket Idáig sülyedtünk bazmeg ŐT KI NEVELTE ILYENNÉ DZSIMI???? Az 1800-as években született két világháborút megélt orosz hadifogságot megjárt nagyapám? vagy a rákosan fiatalon elhunyt sohasem látott nagyanyám???? Mostanában számolom hány ember kezébe kerül elő a telefon egy bármiféle váróban egy étteremben vagy akármilyen közösségi rendezvényen. A saját statisztikám 10 emberből 8 érted? a maradék kettőből az egyik én vagyok akinek a kibaszott keze nem nyomkodja a nemlétező lapostelefonját egy másik mindíg az akivel én szóbaelegyedek és esetleg egy jóizűt beszélgetünk szemtől- szemben mégha soha többet az életben nem is láétjuk többet egymást
Berakom ide pamkutya aktuális dalát. Aszt gondókodjatok nevelésről, társadalomról, mesteréges művilágról
http://youtu.be/qUnYeTlT25o
Nem akarok ebbe belemenni,mert fölösleges,főleg itt, ahova azért járogatok mert eddíg,nem azt halottam,hogy mindenki csak sír állandóan mint a fürdős kúrva,hogy semmi nem jó,még azok is akiknek semmi okuk nincs rá.Mert ez már magyar nemzeti sporttá fejlődött.A fiatalokat is kik szidják,na kik?hát azok akik ilyennek nevelték őket.Mindenkinek magába kellene nézni egy kicsit,mert ugye mindenről mások tehetnek csak mi nem.
dzsimikém ma már ahhoz pénz kell...
Pénz nélkül boldogtalanok vagyunk itt európa kellős közepin
Becsatlakoznánk valami világ végén elzártan élő ösközösség szinten élő társadalomhoz, ott lenne boldogság pénz nélkül is
Aszittem nem jó helyen járok mi van má itten Inkább hozzá se szólok,csak annyit mondanék,mindenki örüljön annak hogy a családja egészséges,és nem szenved hiányt semmiben,ami kell a boldogsághoz
A Spanyol=Bika
A Magyar=Birka
Ilyen egyszerű.
mégis úgy élnek a nagyobb cégek vezetői mint hal a vízben, szóval akárki akármit mond nem olyan szar a helyzet céges szinten
haver is sír hogy mennyi sok levonás van a nemzetközi futár cégének aztán egy ócska lom ducato-val pár év alatt kikereste a sprinter meg egy 7,5 tonnás rönó árát
az tény hogy sokat dolgozik mert a sprinterbe szűk egy év alatt beletett 200 ezret de ha én dolgozok egész hónapban heti 6 napot 12 órában akkor kapok 140et....
amúgy én már 20 éve azt látom hogy ahol sok van ott még többet akarnak, sosincs olyan hogy elég, de mintha olyan 4-5-6 éve jobban bevadultak volna a gaz tőkések, és nem csak simán szopatják a dolgozókat hanem kőkeményen mélytorkoztatják őket
Igazad van.
Viszont hányinger, hogy 60 adónemet fizetünk az adózott fizetésünkből.
csak ezek régebben betegre keresték magukat, aztán amikor egy kb tisztes megélhetést össze tudnának hozni sírnak hogy nem jön össze egy idény alatt az x6 ára........
Ja hogy te cégtulaj vagy! Én meg alkalmazott, ráadásul itthon, távmunkában rajzolgatom az egyenes- és görbe vasdarabokat fősulis diplomával, 53 évesen.
5 (öt) éve nem emelkedett a bruttó fizetésem, igaz, a jelenlegi minimálbér dupláját keresem. A zasszony meg közalkalmazottként pontosan a mindenkori minimálbérért gürcöl - kettőnk közül legalább az ő bére biztosan emelkedni fog januártól. (Vidéki, lassanként elnéptelenedő kisváros - nulla választási lehetőséggel).
Dettó
Tudot jani az a baj, hogy nincs már hova rakni
A baloldalra??? Az egész baloldal egyszerre vicc és katasztrófa Nincs is rá szó, ugyanazok a főemberek néha színesítve néhány idióta seggnayalóval
Jobboldal? A fidesz? Nyílvánosan lopja el és juttatja saját magánkezébe az ország és az emberek javait(még csak nemis titkolják, csak azt mondják, hogy ez így jó)
A jobbik??? Dilettánsok sz@rhoz sem értenek csak pofáznak olyan sarkonfordulásokról ha véletlen az ő kezükbe kerülne a gyeplő semmit nem lépnének meg csak azt folytatnák mint a fidesz. Az a z kárpát dani tán az egyetlen valamit érő az egész pártban az összes többi csak körítés
Maradt akkor valaki???
JA a kétfarkú kutyapárt
Nagyon komoly.
Kíváncsi vagyok, hova teszi az X-et a tulaj 2018-ban?!
"Magyarország erősödik"
Így mondjuk nem nehéz