Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó de ez 50+ ezer.....
Az elv tök jó csak ne a buzi wurth forgalmazza mert ő mindent 3x annyiért ad mint gyártják neki
De lehet, hogy ez legalább működik. Nekem 3 ezer forintos noname kiszedő-készletem van, na az pontosan kidobott 3000 forint volt, guriga taknyot sem ér (még soha egyetlen beletört csavart sem tudtam vele kiszedni, viszont 2 db eszköz az első kísérletnél beletört). Az a sima balmenetes fajta.
Ilyen csavar kiszedőt honnan lehetne beszerezni?
Ez egy wurth szett arany áron, ennyit nem ér meg nekem
Semmi köze hozzá.Két külön dolog.
Megszűri a vevőkört előzetesen és nekik szolgáltat jó árképzéssel profi munkavégzéssel és vevőbarát hozzáállással.

Próbálj meg nálam szűrni,és rájössz hogy nem lehet.
Ez profi munkavégzés, jó árképzés és vevőbarát hozzáállás kérdése.
Szerencsés vagy, hogy ki tudtad alakítani a neked tetsző vevőkört.
Nem unjuk, Neked is igazad van meg másoknak is, mindenkinek a saját szemszögéből. Aki csak szerelésből és és dőlnek hozzá a gépek annak szerintem nem éri meg apró dolgokkal elpazarolni az idejét (nem beszélve arról, hogy ha én magam csinálok meg egy ilyen apróságot ráfordítva 1-2 órát akkor a megrendelő megsértődik, hogy pl. 50-100 dodót elkérek érte mikor az csak egy csavar miközben ha a számlát mutatom neki amit egy szaki adott akkor kifizeti zokszó nélkül) mert azalatt amíg azt elkészíti egy szaki tud másik gépen mást csinálni több pénzért, akinek viszont ez nem megélhetés hanem csak kiegészítés és amúgy sincs tele az udvar szoros határidőkre vállalt gépekkel annk meg az a jó módszer amit Te csinálsz........szerintem.
A kulonbseg itt van. Sok vevovel talalkozol. En nem.
Inkabb kialakitottam egy egeszseges es jol fenntarthato vevokort akiket megfeleloen ki tudok szolgalni, szamithatnak ram, es en is rajuk abban hogy biznak bennem.
De hagyjuk ezt a temat, bocs hogy felhoztam sztem a tobbiek mar unjak rendesen
Nagyon sok vevővel találkozom nap mint nap.
Rengeteg az irreális elvárás.
Amit mérlegelsz hogy bevállalsz vagy nem.
Jelzem hogy a saját elme védelme érdekében nem mindig kell bevállalni.Még úgy se hogy keveseb lesz tőle a jövedelem.
Ez a masodik csoport ( reteg, felfogas alapjan) inkabb.
A harmadik meg: " ki a szart erdekelt, ne okoskodjon a hulye vevo, en( szerelo) vok a kiraly"
"Mert meg mindig a vevo a kiraly!"

Ez így nem igaz. A vevő pontosan akkora király, mint a szerelő.
Üdv! 1994-es rs 125-ösöm van azzal a problémával, hogy 7500-8000 -es fordulatnal nem pörög jobban, se üresen se terhelés alatt találkozott valaki hasonló problémával?
Ez nem tudom melyik van a fotón, az nem az enyém. Nekem tuti CBN van mert a gyémánt nem hiszem hogy bírta volna amit kapott.
Egyébként számoljátok a forintokat meg drága a gép, a szerszám is drága. De bánja a fene foglalja a helyet, de az alkotás örömét kihagytátok a képletből.
Ilyen hőkezelt csapok vannak itt is. Mindig kerülgetem őket. :)
Jól mondod 25ezer volt darabja . Maszek voltam és kellett hőkezelt csapok,perselyek simitásához.
Ahogy nézem az egy gyémántbetétes kés. Ha pár ezerért vetted akkor nagyon jól jártál. :)
Én egy ukrán csávótól vettem a piacon pár ezerért Persze nem ilyen jó meg szép, de a célnak megfelel.
Ilyet honnan lehet venni? Kb 50 000?
Hoppá
Ez játszik?
https://webaruhaz.klavio.hu/?i...

Menetet furtam a végébe és esztergáltam a kéregedzést...kínai esztergán. max fordulat, meg CBN lapka vitte.
Vicces, mert köszörültem már fogaskerék marót is magamnak, és jó lett, de a csigafúrót én sem tudom normálisan megélezni kézből kéne csinálni egy rendes szerszámélezőt, azzal tuti lenne, de főleg a kisebb átmérőknél van hogy a fúró előbb elfogy minthogy jó legyen
Helyesen :)
Sok esetben rosszabb dolgozni egy puha anyaggal s235 mint mondjuk egy s355 .