Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://www.sportmotor.hu/maga...

Vélemény? Érdemes lehet megvenni egy ilyent? Na nem befektetésnek, hanem motorozni.
Bizony és gyorsak is. Horganyzott csatis a héfalé.
Ezek szerint még működnek, ez jó hír mert ők nyomáspróbázták is anno és igazolást is adtak.
Köszönöm a tippet. Ma reggel leadtam náluk.
Megértem, 10 éve a héfal kft dunakeszin csinált minta alapján engedélyeseket (az általad írt cég honlapján is szerepelt, hogy közúti forgalomban nem használható) fémhálósat és gumit is, ma már nem tudom, hogy létezik-e még a cég.
Hétfőn jönni szoktam.....
Köszi, de csak présfittinges jöhet szóba.
Akkor ne hétfőn menj.....
Összerakóst is lehet kapni amit magad raksz össze szerelhető fittingekkel bár én olyat csak kuplunghoz használtam, de sokan csinálták maguknak a féket is azzal.
Sziasztok! Hová menjek fékcsövet gyártatni Pesten, hogy ma/holnap meg is legyen? X-bikeról tudok, de hétfőig zárva van.
Vettem egy ilyet. Köszi.
Köszönöm mindenkinek az infókat. 👍
Füsti fecskék babettával! Nagyon állat 😂
Még nem vettem kétkerekűt.......két lánctalpast igen. 😁
Nem vettél robeszt Sanya?
Ezek a lények még a nyenyőcét sem érdemlik meg. :D
Egyik volt kollégám ránézésre az volt és burgonyával ment, de a legviccesebb, hogy nagy magyarország zászló, nyilaskereszt matricák és más mélymagyar jelképekkel díszítette a gépét és magát na meg a kamiont is. 😄
Roma motors. :)
Nem nagyon láttam még cigót motorozni. Csak ilyen három kerekű gódwing bordó hikomattal amiről majd lefolyik a kaffer ríder.
Ez valami roma webshop? 🤔
Brigéciol is jó erre havan otthon. Szintén hagyd dolgozni a kémiát azt viszi szépen.
WD-40-nel kezdenek, az a legtobb ragasztot oldja. Fujd meg, adj neki negyed orat, utana valami muanyaggal le lehet kaparni. (en erre a celra tartogatom a lejart bankkartyakat :D )
A WD nem bantja a festeket.
Srácok a felniről a centírózás után fennmaradó súlyok szivacsát mivel lehet úgy leszedni, hogy ne marja meg a felni színét?