Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen mikor fékezek,,

Télen havon bróbáltam, megblokkolt midkét első, de ugye azt mindeggy , mert szarrácsúszik , de keményebb talaj , csak 1, fog blokkol éselhúz, csapja a kományt!
Mikor fékezel, vagy menet közben húz jobbra?
Most cseréltetek betétet, tárcsát folyadékot
Gátlók jók?
Kerékösszetartásra gondolsz?
Akkor ott futóműhiba is lehetséges.
Quad szerelőt nem tudtok Borsodban?
Féket kellene szerelni!

Jobbra elhúz az eleje, fekbetét , tárcsa jó, légtelenítve és mégis!
12.2 az olyan 60% töltöttség lehet, be a motorba és gyors tekerni egy sopron-nyíregyháza távot
Sziasztok. Valaki tudna segíteni hogy aerox 50 első teleszkópba mennyi olaj kell? 75 ml t találtam egy írásban, megpróbáltam, de mintha puha lenne. Kérdeztem egy szerelőtől azt mondta passz, keressek rá a neten. Valaki tudja? Köszi
Megmértem 12.2V
Egyébként Yuasa YTZ10S.
Yuasa YTX14? Az AGM, nem zseles. Az esetek tobbsegenen nem muszaj tolteni, de ha jot akarsz, merj ra. Ha 12.6V alatt van, toltore vele.
Sziasztok !
Vettem egy Yuasa zselés aksit. Elvileg feltöltve érkeznek, de az érdekelne, hogy kell e nekem még rátölteni, hogy maximumon legyen vagy használhatom úgy ahogy van.
jogos 😆
Az a meghajtolanc.Ja.
A képen látható blokkban tényleg nincs, ahogy írja. 😄
A szekunderlanc hajtja a hátsó kereket.
Hat ha valakinek tetszik a bociba oltott tükörtojas akkor aldasom ra,vegyen hondat. 😂
Ami jol nez ki az az uj neo cafe,a tobbi mehhh. 😂
Sor3, megafaszom!!!
Vegyél egy Hondát, legfeljebb ha kell a traktorhang, meg egyéb betegségek, lehúzod az egyig gyertyáról a pipát. Még akkoris meg lesz az az előnyöd, hogy úgy fog kinézni a gép, mint egy rendes motor. 😂 😅 😁
A sornegynek nem musthave, de nem art a kiegyensulyozo tengely - kiveve a crossplane R1-et, annak nagyon is art... :D
Jaaa, mert a Hrondánál nem a marketing csapat tervez (ahogy mindenhol), miiiii? 😂
Aza a legerdekesebb hogy minden sornegy zsibbaszt bizonyos fordulaton,ez egyaltalan nem.
Ez a stuart wood valamit nagyon tud,nem sz a belterjes utodott angolka az tuti.
Nincs benne szekundeszegyen,csak egy picike olajpumpa lanc meg a vezeermulanc.f3,de dombon ulo fucsomo legyek ha a lusta japo valtoztatna rajta.
Mert nem tudnak motort tervezni. Ezért kell Hondát venni 😋
Attol feltem hogy amikor leszallsz rola remego terdekkel rogton arokbahajintva felgyútod azt az idomos hornetet. 😆
Zephyremben a primer oda van, brutál hangal. Ezt szeretném majd elkerülni, azért kérdeztem ;)
Hm.....
Rövid az az örök élet. 😁
Sok autó vezérműlánca ilyen kialakítású.....hát kopnak, nyúlnak nem kicsit. 😐️
Amiatt ne aggódj. Azon kívül hogy rusnya a Zoli motorja (gülüszemű Triumph), egész jó a presztizse a fagyizók előtt. 😆
Ez a mocsok nem adta még oda, mert fél hogy szétcseszem (joggal) de a Yamaha Tracer 3 hengeres blokkjának egészen jó a karakterisztikája. Ott csak az nem tetszett hogy eléggé magas és hintaló jellegű.