Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobb motorosboltokban.
Ennyi előnye biztos lesz! Elég egyszerű lehet hozzá tűszelepet találni!? Van ötleted?
Viszont nem utolsó dolog, hogy sok részletet megismersz a motorodon, tudni fogod mi az ami biztosan jó, mi szorul cserére. Nem lesz egyszerű ! Én először beiktatnék egy tűszelepcserét.
Jaja! Előre élvezem a dolgot!
Nem tudod melyik az a rezonancia ami épp akkor csinál bajt. De lehet alapjárati feldúsulás a szar tűszelep miatt is. Meg még 8 féle lehetőség. Szép lesz kinyomozni.
De rezeg menet közben is! És akkor nem áll le!
Rezgés hatására előálló kontakt hiba is lehet például.
Helló Mindenkinek! ZXR-750em van és olyat csinál, hogy állok a lámpánál és egyszer csak leáll! Nem dadog le nem csinál semmit csak megáll! Utána nehezen tudom újra indítani és ez egy cseppet kellemetlen! Ezt Menet közben semmi baja! Szépen egyenletesen jár! Ha tudtok segítsetek! Köszi! Széles utat!
Első nekifutásra egy nagy üzemanyag rendszer pucolás... Ha nem engedték le a karbikból a benzint, akkor ott leülepedtek az adalékok, ilyesmi. Nekem a tisztának látsz karbikból egy rakat kosz kijött ultrahangos karbi pucolással
A nem pörög ki utalhat lyukas gumimembránra - ezt úgy tudod ellenőrizni, hogy beindítod leszedett légszűrőháznál, hogy beleláss a karbiba, és ha nem emelkedik, akkor ott valami gond lesz. A motor szívásának hatására emelkednie kell adott fordulat fölött.
kipuff nélkül is ugyanúgy nem pörög ki....
lepárásodott szárítsd ki és ketyeg mint a doxa.
Hello
kis segitseg kellene 1hete beinditottam 400 vc banditomat semmi baja tegnap pedig inditgatom es nagyokat durran a kipufogu es langot nyom de be nem indul mi lehet a baj?
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni egy Honda xr600-ról van szó a váltóba milyen illesztésű csapágyat kell rakni meg amúgy milyen legyen melyik a jobb minőség KOYO, SKF.....stb.Ha jól tudom a főtengelyhez C3-as kell?
Egyelőre ne ess neki, cserélj gyertyát , nézd át a pipákat gyújtó kábeleket, és utána nyilatkozz. Nem tesz jót a motornak , ha orrba szájba szét van szedve. lehet elég a gyertyahézagot beállítani.
Sziasztok!

Várunk minden motorost műhelyünkben, Győrben, baráti árakkal.
Érdeklődhettek az adatlapomon található e-mail címen!

Üdv!
sziasztok. a segítségeteket szeretném kérni. vettem egy suzuki gsxf400-as motort és talpon jöttem vele haza jó 10 kilómétert. azt kell tudni a gépröl hogy kb 4 évet ált. üzemi hőfokon alapjáratrol szépen veszi a fordulatot egészen 5000 ig de utána csak nehezen tudom feljebbtornászni a fordulatot. álítólag karbiszinkronon átesett szóval azzal most egyenlőre nemfoglalkoztam még. szivatóbofden visszaenged a karbinál szépen és melegszik mind a 4 kipuleömlő. anyagot kap a karbi rendesen. gyertyákat még nemszedtem ki. ja és alapjáraton néha egyet kettőt kicsit durran (gyáriak a dobok). és mindt ha kicsit jobban füstölne az eggyik kipu. a segítségét kérném attol aki már jártas ebben. karbi egyébként holnap lessz szétdobva meg gyertyát is cserélni szeretnék + olajat. és olajbol meg gyertyábol ki mit javasol ebbe a gépbe? elösször van sor 4-esem . előre is köszönöm a segítségeteket.
sziasztok. ha esetleg lengéscsillapitó bajotok van másnéven központi rugos tag, akkor érdeklödjetek nálunk mert mi fel tudjuk javittani,keményitteni, röviditteni amit csak szeretnél! Katona Gábor 0630 9349-529
Üdv!

Szétszedtem a motorom himbarendszerét, és abban kéne segítség hogy azt a csapágyat, amihez a hátsó rugóstag alul csatlakozik azt hogy lehetne szétszedni?
Mert meg akarom zsírozni.
Ha jól gondolom ez egy "halszem" csapágy.
Sziasztok. én a ytx14-es bannert vettem de meg vagyok vele elégedve ráadásul a 12-es méretei mivel nekem az kell gyárilag. így a töltésem is stabilabb.
Számomra tipikusan a benzinszűrő eldugulására utal,lassan ereszt át,s míg a karbiban van benya,addig megy.......Húzd le a benzincsövet,kezdj el indítózni,ha szépen csurog,kizártál egy hibaforrást,azután jöhet az,van e víz az úszóházban stb.....
Szóra sem érdemes.
Köszönöm a segítséget!
Nem rontod el, mert egyszerűen nem vesz fel töltést. (Ampert)
Yuasa ! Nekem is az van.
Még annyit hadd kérdezzek, hogy milyen márkájú akksit ajánlotok? Vagy éppen milyet nem? Egyáltalán van nagy különbség a gyártók között?