Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah és a kipufogót teljesen kipucoltam, hengertől furulyáig a vétel napján úgyhogy az ne lehet gond
köszi a gyors választ, még azért várok kicsit hátha lesznek még ötletek, de a karbit megpróbálom jól beállítani!
Sok a benzin. Keress egy havert , aki ért hozzá. valami ilyen gond van. De az is lehet, hogy a kipufogó van eldugulva. Rossz helyen a gyújtás.Stb.....!
Sziasztok!

Nemrég vettem egy romet komar mopedet és tanácsokat szeretnék kérni, hogy mi lehet a gond...

Jelenség: míg be nem melegszik a motor 50km/h körül megy, de utána fél gázon is ugyanannyit megy mint ha csutkára húzom...:(

rossz beállítás? blokk probláma? mi lehet?

köszönöm előre is a segítségeket!
Valaki tudna abban segíteni hogy az Aprilia sporcity one 50 4t (2008
)robogómnak hol tudnám megnézni hogy mekkora variátor görgő és első fékbetét való bele? apriliayorkshire.com és nagyvason sincs róla semmi
Koszonom a tippet utana nezunk.
Egy három literes motor nem eszik ennyit!? Nézesd át hozzáértővel.
Nézd meg a kuplung rendesen kiemel-e ?
Sziasztok

A kovetkezo problemam lenne. Van 1 600gsxr-em.. Nyaron cserlni kellett a 2es lepteto vilajat ill fogaskerekt. ezzel nem is volt problema
illetve ezek utan neha olyan problema jelentkezik hogy nem tudok sebesseget valtani ill kicsit megakad. (Jelzem ritkan fordul elo de idegesito )

Valaki tudja mi lehet a problema ?
sziasztok! milyen gondokat bir csinálni ha a membrán szar a mociban? 125-ös cross mert az én mocim 18 liter/100km és erre gondolok + 10.000 felett dadarászik...nagyon köszönöm a válaszokat! ( a motorja szinte új!) még esetleg az lehet a baj hogy a főfúvóka 180-as benne...
Szia!
A helyzet az hogy ez a moci tele van csapdával. Lehet fojtószelep szenzor (pláne ha alapjáratot állítottak rajta!) légkompresszor nem nyom eleget, le van kokszosodva a kipu (esetleg nem gyári), Az inyektorfejnél van egy teflongyűrű ami nem tömít és elmegy a nyomás, főtengelyszimering! Ha nem boldogulsz csörögj rám: http://www.see-see.hu/
Szia, csavarral állítható, úgyhogy 1szerű az eset.
sziasztok kellene nekem egy kis help. Van egy kawa GPZ 400 R (belpiacos) paripám és úgy gondolta hogy ő most makacslesz és nem indul be. az este még érdekesen de haza értem és reggel nem akart már be indulni se. az előzménye annyi volt hogy mikor elindultam minden tökéletes kb 15km megtétele után olyan volt mintha nem menne 2 hengere ezt az dolgot kb 4-5km keresztűl erőltette majd észheztért és utána már semmi gond nem volt
csak azt kéne tudnom hogy hol fogjak neki a dolognak nem szeretnék felesleges köröket futni. várom a javaslatokat.
üdv Csabi
Azokak viszint meg lehet forrasztani.
üdv mindenkinek. van egy 1992-es suzuki gsxf 400-as motorom. megtudná mondani valaki hogy a szelephézagolása lapkás vagy még a sima tekerős?
Köszi a segítséget!
Ha csak könnyezik, be is ragasztható, de meglehet hegeszteni minden fémet, kivéve a spiáterből levő cuccokat. pl(karburátor alkatrészek)
Sziasztok, segitségre lenne szükségem. Nemrég vásároltam egy 2003-as aprilia sr50 di-tech-et (morini). kb 30-ig szépen gyorsul, és jól is, 30 fölött viszont elkezd szaggatni...mitől lehet? valakinek valami ötlet? persze azon kivül, h miért vettem ilyet, meg hogy dobjam a kukába =)
Már írtam az eladónak, várom a válaszát. Aprilia Tuareg 50.
Nézd meg, és ha nem csapágyháznál repedt, akkor vedd meg . Milyen gépről lenne szó?
Nem tudom hol repedt, csak láttam egy hirdetést, és a kínált gépnek repedt a blokkja. Csak 2-3 évre kéne, amíg tanulom az alapokat. Vagy nem érdemes vele foglalkozni?
Szasztok tud e segíteni nekem valaki kawasaki zzr 600 sa om van 93 as és a karbimat kéne perselyezni. Tudtok e valakit aki csinál ilyet, esetleg van e valakinek karbija? Köszi.
Az attól függ, hol törött el. Csapágyháznál pl. nem
Üdv! Érdeklődnék, hogy motorblokkot lehet/érdemes hegeszteni ha repedt, vagy csere. 50 ccm-sről van szó.
Előre is köszi!
Köszi a választ!