Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van egy olcsóbb drag is ha esetleg fel tudod használni pótalkatrésznek.Azon is van nsr csutka rövid villa sport lábtartó stb.
Sziasztok!
Egy 125os etz szerintetek befer kerekek nelkul egy fiat stiloba?
Kombi termeszetesen.
Szevasztok ! Megvettem A GÉPET ! Rendszám jelenleg leadva és igy valoszinüleg ott is marad . Tervem szerint pályagép lesz. Ha, el nem kopik a lendület.
Sziasztok megint!
Engem érdekelne egy rossz hajtókaros főtengely, vagy bal oldali sonka (kuplung oldali). Ha valakinek van olyan tudna írni nekem egy e-mailt?!
makraipeter96@gmail.com
Megtaláltam és tudom az árat................marad az épités.
Szia tzrSzabi ! Nem volt lehetöségem a képeket megnézni és igy félek, hogy tul sokat ajánlanék érte. Már tájékozodtam a haveroknál a tuning cuccok miatt. Vannak dolgaik, csak nehezen adják ki őket. Igazábol tanácstalan vagyok, hogy tavasszal miként verem el a haver CBR 250 tipusát Kakucson. ..... Az árat neked kellene mondanod. Kedvező ár esetén feliratozlak, mint főtámogatót !
na mi az el vagy tűnve
Sziasztok. Ha valakit érdekel nagyon olcsón van egy etz gyújtás állórészem. Akit érdekel az nyugodtan írjon vagy hívjon telefonon 06204222831
Helló! pisti.n!Éppenséggel meg tudunk rá egyezni!Itt találsz még egy pár képet:http://www.facebook.com/media/...
Szia tzrSzabi ! A képen látható építés kormánycsutkástól, esetleg együtt eladó ?
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!
Találtam egy 251- es ETZ- t, amit szívesen megvennék!
Csakhogy nem vagyok benne biztos, hogy eredeti 251- es, vagy áttákolt 250- es! Nekem régen volt egy 251- es, nagyjából tudom a megkülönböztető jegyeket, de ti biztos többet tudtok nálam. Szóval, a tank banán rajta, trapéz index, fekete blokk deknik... A fordulatszámmmérő 251- es műanyag mutatós, a km- é már 250- es. Hátul 18- as kerék van, azt még lecserélhették. Megszakítós gyújtása van, elvileg még azt is eladhatták róla, hiszen elég keresett dolog ETZ- s berkekben! Ha jól emlékszem, az utas kapaszkodó különbözik még a 2 motoron! A 250- esé becsúszik a hátsó váznyúlványba, az 51- esét meg rá kell csavarozni alulról, mint a kis Etz- nél! Van még valami ismertető jel, amiről el tudnám dönteni? Blokkszám, vázszám... Nem akarok potyára lemenni, 150 km- re lenne a gép!

Előre is köszi!
Már nincs:-)))
olyan 3 hete elvitték
Szia
Ha meg van még a rat mz 06307423741
várnám a telefont
szeva Tomi itt vagy motor meg van még vagy ezt is eladtad
nekem nincs ilyenem.
Esetleg egy árat tudnál írni, hogy milyen árba mozog a kuplung+főtengely kombó? (bontott)
Kukába dobni a főtengellyel együtt.
Sziasztok!
250-es ETZ-nél felheggesztett kuplunggal mit lehet kezdeni?
Eladó egy pár Etz 250-301 re is felszerelhető nsr 125 kormánycsutka!
üdv. biztos van közületek aki cross gumit rakott az mz re :D en gem az érdekelne hogy tudja e valaki hogy hol lehet találni 18x300 as cross gumit?
eredetizség vizsga 15 átírás kilovatt függő enyimé 125-ös szintén 15 ezer volt neked kb 16-17 lessz az átírás mert picit nagyobb
szevasztok
most csinálom azt etz 125-ösöm kuplungját lamellákat cseréltem benn az a bajom hogy egyszerre csúszik és nem emel ki azt valószínű hogy ici picit laza a bóvdenem de ahoz képest amennyire meghuztam a csavarokat eléggé csúszik. lehet hogy sok a csavarok alatt az a 3db há
romszögletű alátét (2 vastag és egy kicsi)? segítségeket előre is köszönöm
akinek van ien zárja be tartsa magába jelezze
ien deknihez keresek zárat kulcsal az az ts125 jobos dekni zárat
Helló!
250 ETZ-hez vettem egy henger. 72.75ös méret. Ez már a háromszázasnak a mérete, vagy nem?