Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én most ezt fogom kipróbálni, unixból jó áron. De előtte lesz egy puccen mert már retyemókos a lánc.
Simán adok 1et azt használd jól el.
Ha nem mered kipróbálni , én nagyduzzogva rávenném magam a próbára ! Ahogy a békát is nehéz a tónak ugrasztani !
Köszi! Melóba használják zsír alapú az állaga 100 fok felett is rajta marad az alkatrészeken ilyen nyúlós mint a friss takony másra most gyorsba nem tudnám hasonlítani.
Szia ! Szép sárga doboza van , de ezenkívül semmit nem tudok róla ! De egyszerű ! Fújjál vele valami fém felületre és várj egy tíz percig , utána tapicskold meg milyen állaga van . Ha síkosnak érzed , akkor alkalmas rá , hogy mennyire marad a láncon , vagy költözik a felnire az már a próba dolga !
Szia Zoli!
Van ilyen spray-m is erről nem tudsz esetleg valamit milyen minőségű lehet, és hogy láncra használhatnám esetleg.
Ehhez a témához is szeretnék hozzászólni mégpedig az én nem kevés km tapasztalatommal. Én az aranyközéputat választottam már nagyon régen ! A láncspray egy jó dolog , szerintem pályára hegyezve , ahol futam hétvége után darabkákba a moci és a lánc is brigéciol fürdőt vesz ! A közúton a láncspray ami port tud azt össze is szedi , és szépen meg is tartja és a lánc nem az olajon hanem a poron koszon gördül . A lánc olyan mértékben tud darabossá válni , hogy egyenes oldalon olyan púposan fut mint az araszoló hernyó ! Ezt takarítani is elég körülményes szerintem ! egyébként sok fajtát kipróbáltam most is van a polcon pl. Castrol kb 10 éves ! Mellette légszűrő spay is kb ennyi ideje , erről is ugyan ez a véleményem , de ez más téma !
Az olajos bisz-baszok nekem komolytalan ekecselések , bárki is szeretne meggyőzni világujdonságáról ! Láttam már láncot a váltóházba bekéredzkedni hiába volt olajozva ! Az én tapasztalatom hogy a teljesítménynek megfelelő , de inkább a legerősebb ami felfér láncot megvenni , ha drágább is ! Kenni viszont én régóta színtelen zsírspray-t használok ! Ez bemegy a gőrgők alá ,mivel puhább marad a láncspray-nél , nem ragad meg a kosz a tetején , ezálltal a zsíron gördül a lánc , aránylag rajtmarad jól a láncon még 200 felett is , nem mossa le 2 csepp eső , nem szaroz össze mindent , könnyen takarítható ,akár ronggyal is , ami nekem a legfontosabb !
Hát én is vettem egyet akkor ezért láttam úgy, hogy olyan semmilyen
Lidlist igen. Elhasználam, jó volt, csak az volt a csalóka, hogy ráfújáskor nem látszott a láncon semmi. Sőt, később sem.
Sziasztok!

Száraz láncspray-t használt már valaki? Tapasztalat?
Az új lánc olajozom :)
Nem gond. Stuntmotoroknál direkt töltenek bele sokkal többet, hogy egykerónál is kapjon olajat a szivattyú.
Pont jó így.. az is a kettő közt van!
Sziasztok lecseréltettem az olajat a (gsx-r k5) és maximumra van töltve a szint .NEM GOND EZ?? esetleg engedjek belőle? vagy nem bántja így a szimeringeket? azt mondják a kettő között a jó ,na ez felső határon van!
hát...most járok 430nál...lassan fujom ujra... jo ez a motul.
Jó láncspray 500-600 km-t is bír..persze száraz időben....
5 év! dátum a dobozon van
Sziasztok!
A motorolajnak van szavatossági ideje? Van a szekrényemben 2 littyó (kb 2éve vásárolt bontatlan) 5100-es Motul, ha veszek most mellé újabb 2 litert akkor ha összeöntöm az nem gond?
a lánckenés fontos
akkor már azt a c4 motult vedd...bárdiban 2100ért megkapható kedvezménnyel...
Azt túlfújta nem kicsit, épp csak meg kell neki mutatni.
Marketing. Kolegám is vett jó reklámmal hirdetett láncspray-t, utána alig bírta letakarítani a motorról. Merthogy mindenhol volt belőle, csak a láncon nem.
Kedvezménnyel ezer7ccázért megkapom olvasni a szokásos sablon szöveget olvastam róla. Szia Zsótti!
Helló Pityu!
Nem ismerem a fenti spray-t, de még nem volt láncolajzó addig a Valvoline-t használtam. Szerintem nagyon jó anyag.
Hy!
Ezzel a spray-vel van esetleg valakinek tapasztalata