Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az legalább csendes.
gondoltam a héten összedobom a láncolajozóm, hát erre az egész nagyfaluban nincs vízálló nyomógomb, csak ilyen buzi nagy csengőkapcsoló
lehet mégis az eredeti terv lesz: rákötöm a fénykürtre
Használtam. Jo olajnak tünt. Probald ki.
Üdv! Silcolene olajokrol van valakinek véleménye/tapasztalata? Gsx600f-be lenne és elég jó áron van.
nem akarja vki kiprobálni a liqui moly 10w40 4t olaját???
10l hordoval tudok venni bárdibol 28e ft...de nekem csak 3l kéne...
7l elado...
ha vkinek kell,irjon emailt.. péntek du venném meg...
és kenne is ugy,m a motul???
a fehér porfestés szerintem tuti többet bírna mint 200 km
beválni látszik ez motul c4 láncspray...tegnap 80km szakado esöben ma meg enyhe esöben 190km...és kb ugyanugy néz ki a lánc,mint kedd este,mikor befujtam...szép mattfehér...
Ezt már 1000x lerágtuk ini vagy csak sokkal kisebb vagy csak kicsivel nagyobb vagy pont akkor az meg már valami... különben is a doboza szép. De nekem repsol után begyött finomabb lett a váltó pontosabb is meg csendesebb a kuplung de ugye ez eleve friss olaj nem régi. MarketING.
És az sem baj ha hamis mert akkor is Csak 7100 ;-)
Olajcentrumban olcsóbb ez a fél szintetikus, bár nem tudom sokan mért erőltetik mikor a 7100-as 12.800-ba kerül.
http://www.jofogas.hu/heves/Motul_5100_10w40_47816035.htm
Vékony rétegben lehet jó, mert egyébként olyan mint a ragasztó.
Akkor felejtős ha jól értelmezlek
Na ezt a taknyot ismerem... Eddig amire ráfújtam, annál mindig az a tipikus "mától az ott lakik" címszóval működött.
Nem hogy leszaladni nem fog, de még letörölni sem mindig olyan egyszerű. Bár én oldószerek nélkül próbáltam.
Unix, webshop, részletes lista, görgess le Lánckenő spray erre kattolj ott találod a raktáron levő készletet.
Én kerestem,de nem találtam náluk...Milyen néven szerepel?Mert a keresőben már minden félét próbáltam,de 0 találat volt...
olajat neki, abból minden jó
idén valami fullszintetikus kompresszor olajjal fogom kenni, találtam a szemetesben egy 10es kannát annak az alján volt vagy 3-4 deci
mivel környezettudatos (szóval sóher) ember vagyok elhoztam
Motul, Liqui Moly, ezek is jók, most kipróbálom az AFAM-ot.
yamahának is van vmi lánczsírja... szürke mintha grafitos gépzsir volna...
Az a jó , ha nem lesz ragacsos , hanem zsíros marad
A sárga dobozos meg inkább túl zsíros vagy hogyan is mondjam. De mint írtam adok szívesen azt próbáld ki.
Akkor ok ! Na nézzük a GP-t mindjárt rajt ! digi2
Hát ez direkt erre ajánlják, sőt ebből a márkából kapni náluk láncszettet is a Ducira.
Szerintem elötte ezt is próbáld ki valami fém felületen , ha kikeményedik , ne is fújd a láncra !