Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Regi olaj van benne tehat olajat akartam cserelni. De mindekozben telen egy baratomnak kolcson adtam a kuplungomat lamellastul. Ekozben elfolyt 1-1.5 liter. Amikor visszakaptam a kuplungot felszereltem. De most ugye szeretnék olajat cserelni ahhoz be kellene izzitanom a vasat es atjaratni a regi olajat. De mivel hianyzik egy kevéske olaj ezert ez a megoldas csak ugy lehetseges hogyha vagy veszek 2 litert arra az atjaratos 10 percre vagy ini megoldasa hogy kiarakom a napra 3 orara es felhigul, leeresztem s mehet ra az uj. Igaz igy nem minden sarokbol jon ki a regi olaj de ez is egyfajta opcio.
Remelem igy mar rendben vagyunk
Nem rossz otlet de kis nyavalygas utan raszanom ugyis magamat 2 liter tokmindegy milyen szintetikus vasarlasra
engedd le így....... kitolod a napra 3 óra múlva olyan folyékony lesz hogy csak na......
mondjuk én már a kuplung szerelés előtt kifolyattam volna mind
Ezt most csak én nem értem?
Szereltem telen s a kuplung lamellakkal varialtam s ekozben egy kis olaj elmenekult. Nagyjabol 1 liter elfolyt s ezert az olajcsere elott kell feltoltenem hogy elerje a szintet. Ezert faj a 3 e ftos olaj
hát ne 3 percig használd
egyáltalán mi a fenének kell egy olajat 3 percig használni????? még egy full generál után is elbír az olaj 500-100km távot
Ez igy igaz
Koszonom de az 10w-40 ami pedig 10w-50 az bolti aron van. Egyszeruen faj a szivem kiadni 5 perc hasznalatert 3 e ft/liter penzt
zsunál rendeld meg...holnapra ott lesz...
vagy a zsu központ...csepeli ut 26, szigsztmiklos! az is itt van 10percnyire(soroksáron lakom)
ezek a pesti népek......
a mellettük lévő kerület már szinte külföld
Nemtom hol kapok a kozelben..del pesten nem talaltam
Miért nem jó az Eni 10w50 a maga 1700 ft os árával és még fullszint is?
szerintem igaza van,ne keverd!!! viszont nemtom hogyhogy nincs nekik, reggel mondtam vissza 20l rendelést...
Felhivtam. Epp nincs de azt mondta ne keverjem 5perc erejeig sem a 10w-40 felszintetikust a 10w-50 szintetikussal..nem tom en autos szakmabol vagyok ott gond nelkul megy a felszint keverese a szintetikussal. De nem ertek hozza
szivi.
csepelen zsunál ma még volt 20doboz ilyen olaj...
Koszonom
pár hete egy öreg kawát élesztettünk ujra...
mosoolajnak zsutól vettem 4t 10w40 olajat.
https://zsu.hu/webaruhaz/htmls...
Pont az atmosashoz boven jo lenne..de azert oda nem megyek
Koszi
M0 mellett...szsztmiklos...csak 4db volt már...polc alján...ki is van irva sárga papirra,h 999... polc tetején meg fehér papirra 1.690ft van irva ugyanaz...
Epp ma voltam a soroksariba ott 1700ft...melyikbe lattad?
auchanban ma láttam megint...999ft per liter..
10w40 félszint. tökmind1 a márka.
Arra igen.
Sziasztok!

Suzuki gsx 750 inazuma-hoz milyen olajat ajánlotok?