Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Használd el ha már megvetted. Én a 7100-et szoktam venni olajcentrumból.
inkább add el aztán tegyél bele olyat ami belevaló
nem szar az a 300v de a motorodba felesleges
Nem gyakori mert draga... azert nem gyakori mert nem utcai motorba valo...
Motul v300 15w50
Ja ja engem is kíváncsivá tettél.
Milyen olaj? Minek a titkolózás ? Írd le a típusát...
Ezen nincs. Olvastam prémium esetén 3 évet. Na ha ez nem az akkor semmi. Mind1 belemegy.
A MOL-oson rajta van a szavatossági idő: 60 hónap (5 év).
Sziasztok! Meddig áll egy egy flakon olaj bontatlanul egy raktárban? 2015.08-as gyártmány. Prémium olaj, nem gyakori, mert drága. Most belemegy a motorba, legkésőbb 2018 szezon előtt lejön.
Nekem ez a módszer van,tökéletes.
Mindenkinek köszönöm, visszajelzést
Nem , 24 de kinyit es mukodik !

Van 1 uj LOVATO benzin szelepem ami az autogazhoz valo de ez igy praktikusabb ,
2003tól használok láncolajzót a mai napig ( annak idején ez durván nagy eretnekségnek számított, még a régi banditos forumon is). Volt hogy alul, volt hogy felül volt elhelyezve. Lényegi különbséget nem vettem észre. Felülről jobban látható a cseppszám és ezáltal talán könyebben beállítható
Ez a mágnesszelep nem 12 Voltos?!
Ez nagyon kompaktra sikeredett gratulálok! :)
Nekem 2014 óta cseppent felül, egy pontban a görgő közepére. Mindenhol olajfilmes a lánc tőle: alul, felül, kétoldalt. De oda teszed, ahova neked szimpatikus.
Szerintem t0bb gyári olajzó is ott olajoz, a lánc alsó ágán/belső felén; teljesen jól működik ott is. Az enyém is ilyen, nekem igazából jobban is tetszik, mint a kívülről rácseppentős módszerek. Hogy hatékonyabb-e, azt nem tudom, nem végeztem konkrét összehasonlítást. :) De nyugodtan megcsinálhatod olyanra, ha Neked is az a szimpatikusabb.
Legtechnikas ismerosomtol kaptam , eredetileg mindket oldalan radugos csocsatlakozo volt , de a kis hely miatt levagtam belole es felragasztottam a Lada tartalyra.
Szia,

Meg tudnád adni a mágnesszelep pontos típusát? Tetszik és akarok venni egyet. Köszi.
A Concordia az a magnesszelep markaja , a GIVI matricat a bukocsohoz kaptam csak ide kerult,
Nekem ott olajoz..
Olyan kérdésem lenne, hogy nem lenne e esetleg, hatékonyabb ha az eső lánckerék után csepegne a láncra az olaj. Vagyis az alsó részére a láncnak. Meg így akkor nem kellene "ellen" dolgozni az olajnak a centrifugális erőknek. Csak egy kérdés.
Mi az a Concordia GIVI feliratú doboz a képen?
viszek magammal mindig , bisztos ami biztos , nem erhet meglepetes ut kozben !!!