Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az is jó megoldás. Nem olyan nehéz töltögetni, mert ahogy láttam van a tetején egy szilikon cső kivezetve, gondolom a betöltés miatt.
Nekem a Tybee megoldása tetszik leginkább (az előző oldalon van a kép), rögtön a hátsó teló mellé telepítve. Ott elférne, ha elég nagy a tartály akkor fél évente ráérek a feltöltésével (ami nem lesz egyszerű) baszódni.
Tartálynak,20-30mm átmérőjű szilikon cső, bedugózva, nekem az ülês alatt, burkolat mögött szépen el lehet rejteni és kb 1,5 dl.
Akkor erre kell a mentés baráttal aki indul egyből ha baj van, jó ha van 1 de több nem is kell.
Oké rakd bele a tanktáskába- azt hordozd magaddal, a helyére tudsz rakni az oldalidomból kiskrovakulcsot meg nagyika tejforralóját, ennek a helyére meg az olajzót
Már segítettem ki defektet kapott robogóst a kompresszorral - szóval nem teljesen felesleges.
3 éve, legelső erdélyi utamon meg nekem volt lassú defektem, a társamnál lévő kis kompresszorral 3-szor fújtuk fel a hátsó kerekemet, amíg eljutottunk az első gumisig. Utána vettem a sajátot. Szóval én ezt feltétlenül hasznosnak tartom, és sikerült a létező legkisebbet megvennem.

https://www.conrad.hu/hu/12v-o... - 3 éve még csak 6.990,-be fájt.
Látod a pdoiler cuccposa is lófasz helyet foglal...
karokat nem árt vinni.kompresszort viszi a f...m.
Ráülsz elindulsz előre fékezel a hátsóval meg a motorfékkel, legközelebb meg ha nagyon kell bele barkácsolsz veszel vmit- ennyi.
Komolyan mondom.
A scottoiler Lube tube az ihletadó.Egy ilyet bárhova oda tudsz kötegelni,az idom mögé.
Hát elhiszem hogy a motorodhoz ennyi szar köll én a Kawához a gyári készletett viszem azt fakabát, ha ettől nagyobb baj van azt meg már baxghatod kicsikorvakészletmeg ksipumpamegkisfaszommal együtt is..
Egyik felét kidobod- azt elfér az olajzó oszt ennyi
Ha a világvégén magamra borítom a motort és eltörik a fékkarom, akkor hogy jövök haza?
Nem jól mondtam. Kisebb és van mini verzió is de ott a tartálynak külön hely kell...

A potméter mérete meg ez é-> PDOiler Sizes Timer = L45mm x W32mm x D20mm - L62mm inc knob - Cable 465mm long
Nekem mindkét oldalidom ki van tömve - szerszámokkal, alkatrészekkel, minden szirsz@rral.... ....egyedül túrázom (most is), sok mindenre igyekeztem felkészülni. Tudod mennyi helyet foglal egy rohadt kalapács meg egy kicsi krovakészlet?!
Akkor már inkább megfúrom a vázat valahol, abba több évi mennyiség is bele fog férni.
PDoiler egy decis azt elég fél évente nézegetni, tartály meg pumpa egyben van egy 18 centi x 3- 4 centi átmérőjű csőben.
Hátránya hogy nem occó.
Zénél az oldal idom kiképzésében tökéletesen elfért úgyhogy az ülés alatti helyből egy millit nem vesz el.
Ezt most nem mondod komollan, tartalék alkatrész, és nem szopóroller márka, hanem kimegyek a világból semmi szőrviz ridegtartás mellett is.
Ledugozol egy kertislag két végét,levegő cső az egyik végébe kertészeti a másikba és tetszőlegesen körbekerített a motort mintha anakondaval parosodna.
Ma délután vagy 2 órán keresztül pucoltam a láncomat petróleummal (készülök egy 8-9 napos erdélyi körútra) - így nagyon b@cca a csőrömet a láncolajzó. De majd csak ha hazajöttem, most nincs időm / kedvem / hangulatom vele bíbelődni. Sajnos nem sok hely lesz a tartály elhelyezésére, mert 2 decisnél kisebbel nem is vagyok hajlandó próbálkozni. Ha már pénzt költök rá, akkor - a beállítás után - fél évenként leszek hajlandó egyáltalán ránézni, így a 30 ml-es tartályok szóba sem jöhetnek nálam. Az ülés alatt meg konkrétan nulla helyem van, mindent kitölt a szerszámkészlet, a tartalék alkatrészek (kuplung- és fékkar, bowdenek) valamint a mindig nálam lévő kis kompresszorom.
Most igazán nem mind1... az embör lelkének olyan jó megnyugtató.
A lovato mágnesszeleped nem eladó?
ja, pont ma olvastam. egy vstromban cseréltem olajat.
a mol flakon hátán 2013.11.27. dátum szerepel.
Veszitek a drága szarokat oszt a köcsög meg ugyan azt az olcsó,német,diszkont ,fost tölti minden flakonba
Jövedéki adó meg cimke,meg a f@szom,oszt úgy egy éve bukott egy banda a környéken a márkás oilokkal
De volt itt "fínom" ásványosvíz palackoló a garagéban(jó környéken persze )
Meg volt kicsit arrébb márkás mosógél palackoló történet is!
Kutyakajás ,konzerves "gyárról" is csiripelnek,de aztat mán tényleg nem hiszem el ................................hacsaaaak nem igaz