Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A biztosítás,a telefon,és a MasterCard mindig segít.
Amúgy nem etvasz,valahogy mindig megoldottuk,mindenhová eljutottunk,és nem haragudott meg senki sem a másikra mert defektje lett.
Erről van szó: igaz, hogy csak 4 éve ültem motorra, de azóta mindig megyek valahová, és nekem is kialakult, mi az, ami kellhet, mi az ami jó ha nálam van. Lehet kicsit túlbiztosítom most magam, de mondom, most teljesen egyedül leszek, magamra utalva. Én így vagyok hülye, más meg másképpen....
van egy csomó hely ahol kb nincs semmi sem......vagy annyira nem bizalomgerjesztő hogy megálljon az ember
ez a hervises " gagyi" felfújt jó sok gumit már
100 nyomás 1 bár, eleinte másodpercenként 3 nyomás utána kettő de 1 perc és megvan
én nagyon szeretem mozog a feje és nem szaggatja a szelepet akció közben
van egy ilyen bitang pumpám is: http://slime.lapunk.hu/tarhely...
de nem hordom mert a pumpa faszább
bár ha olyan lenne a karom mint a szúnyog lába lehet én is a kompresszort berregtetném
Tényleg bátor vagy. Mondjuk olyat én se viszek magammal amire legalább egyszer ne lett volna szükség, így aztán az évek alatt kialakult egy alapcsomag ami nélkül szarul érezném magam. Jáccós ruha is kell, mert bőrgatyában nem esik jól hegyet mászni, meg amikor elfogy az aszfalt másabbak a feltételek... nem egyfelé járunk az az igazság, így aztán nem is tudunk egymás fejével gondolkodni
Vadkempingezni IS szoktunk, de idén, tök egyedül nem merek. Gyáva vagyok, na... Így sátor nem most lesz nálam (de például a szinte maréknyira összecsomagolható hálózsákom az igen).
Aha, és Erdélyben nincs kávézó? Vagy te vadkempingezni szoktál? Elég jártas vagyok Erdélyben, szinte mindenhol csak egy szavadba kerül és főznek egy kávét a háziak...
Jah és ő panaszkodott hogy nincs helye egy ketdecis tartalynak.
Nem ez a szándékom ha ezt is látod bele.Inkabb csak a tapasztalat hogy nem mindig kell a jegkorszakra és Armageddon rá készülni.
Van alternatíva "a vigyünk mindent ami kellhet"-en kívül is.
És az érdekes hogy pontosan így csináltam én is az elején.A sok felesleges francal pakoltam tele a motor minden zugat.
Ez eddig a legvékonyabb keszletem 4 napra.Szerintem meg ez is sok.Lehetne faragni,de nem vagyok bátor annyira.A szerszám készlet és a tartalék alaoltozot meg a pulóvert otthonhagyhatnam.
Egy lófaxt, ki van próbálva. Egy normálisabb példány 4-5 ezer pénz, és térfogatra pont annyi helyet foglal mint a kis kompresszorom. Csak az alakja más.
Mondjuk én nem a nagyvárosokban krúzolok, hanem leginkább a világ legelb@szottabb útjain, mondjuk Erdélyben. Általában a haverommal, de idén teljesen egyedül, több mint egy hétig. (Idén nem vadkempingezek - egyedül nem merek - de amúgy azt is szoktunk). Ehhez viszonyítsd a holmijaimat.
a biciklipumpa jobb, kb annyi idő vele felfójni mintz evvek a kis bizgerével
a hervisbe vettem pár éve 1000ft volt full műanyag csak a szára fém, pillekönyű bárhol elfér
valami ilyesmi: https://static.testbike.hu/ima...
sokszor itthon is evvel fújom a biciklit mert lusta vagyok bedugni a kompresszort
Na ezt sem értem... ez minek?! minden sarkon van kávézó már mindenhol...
ki tudok égni a kompresszort hordozókon :D hát egy co patron a dechatlonban 600forint...
Tudom ha te azt mondod hogy nem, akkor felesleges bármit is mondani mert az pont olyan mintha a lóval imádkoznék...
Úgy általánosságban azért megjegyezném, hogy egy defekt nagyon bele tud rondítani a motorozásba, még akkor is ha éppen nem te kapod hanem a cimborádat (aki esetleg hasonlóan gondolkodik mint te) kell kisegíteni, mert mondjuk nem akarod otthagyni az út mellett. Defekt spray, mini kompresszor, bika kábel, és most tudom hogy hangosan nevetsz de mindegyikre volt már szükség, ha egyedül vagy főleg, ha meg másokkal akkor azért, hogy ne te legyél az aki kibaszik másokkal az idővesztés miatt. Ja, persze a dobozok is feleslegesek, lehet pont ez okozza nálad az alap problémát
Nem veszek semmit, mert 3 éve megvettem.
Röhögni fogsz, de tejforralóm (ha az egy literes rozsdamentes nyeles lábosra gondolsz) az van, gázpalackkal, gázégővel. Abban melegítem a készéel konzervemeimet, ha kell. Szinte nulla helyet foglal (!), mert 99%-ban kitölti maga a gázpalack. Hűtőtáskám, horgoló készletem még nincs.... ....de 1 személyes kotyogó kávéfőzőm az igen:
Fele áron veszel egy CO pumpár,a többiért meg telelököd 500 forintos patronnal a tanktáskát.Amúgy nem került ennyibe a lajosos kukackészlet patronokkal.
Erre konkrétan 2 év gyári garit adtak - nem a teszkós fajta!

A neves Touratech is árulja: https://shop.touratech.hu/comp...
Tejforraló?
Hűtőtáska?
Horgolókészlet?
Mint írtam a kukac kisebb és jobb.
Nem kell megállni és állandoan fujni.
Plussz ezek a kis kompresszorok minősége a szar meg a borzasztó szemét közt van.
Kukackészletem nekem is van - csak Co-palackok nélküli. Minden másra ott a Mastercard - ja nem, a kompresszor.
Ha nem velem történik - és is feleslegesnek tartanám.
Jah és azóta hurcibálok egy kukackészletet CO palackokkal,csak azért hogy sose kelljen használnom.
Talán 2010 ben volt ilyenem kb 3-4 óra alatt engedett fél egybart egy kotlott d211-es első a perem mentén,már odafelé.
Simán végignyomtam egy komplett 4 napos horvát túrát úgy hogy tankolásonként ráfujtam a kútnál.Azóta nem volt ilyen defektem.
Bocsi de tartom hogy motoron olyan felesleges mint bikán a csöcs.