Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sokan hisznek a "folyékony motorszerelőben". Sokan meg nem.....
"Motul 5100 10-50 plusz egy fecskendő xado"
Jók ezek az adalékok valamire?
Clam és a hitelesség.
Hitelesebb lenne ha leírnád miért szar, mi az ami nem tetszett a használat során
1000! Motor!
Az.
Jó, de neked valami csoffadt 125-ös robogód van, amiben még olajszűrő sincs....
Én most 3 ezernél cserélem az olajat.
Ez olyan, mint a téligumi 4 vagy 7 fok alatt.
Jó de érted mit írok... mi alapján dönti el a felhasználó hogy 6000km után le kell cserélni az olajat?
Ha lenne nyomás és hőmérséklet jelző akkor megérteném.
A manuálok is minden második olajcserénél írnak elő szűrőcserét.
Az enyém eredeti Motul és szar az 5100. A motor állapota pedig kiváló.
Nem,a suzuki ad meg 6000-et.Becsípődött a társadalomnak.
De miért? A gumit se dobom le amikor felére kopott
Nem lehet, hogy azért mert sok típusnál a gyári szervizintervallum szerint 12ezrenként kellene lecserélni az olajat? Oszt ezt a futást felezi meg aki megfelezi.
Örülök hogy nem csak tőlem származik az ezzel kapcsolatos pozitív tapasztalat. Egyébként beírtam a Hornet fórum keresőjébe a Motul nevét, az így leszűkített találatokból 4 oldalt lapoztam át, összesen két negatív vélemény volt a közel 20 pozitív mellett, egyik váltó akadást emlegetett, a másik meg a Repsollal vélte csendesebbnek a motort. A motorok állapota természetesen nem ismert... Fisit viszont személyesen ismerem, neki hiszek, de szinte biztos hogy nem az eredeti Motullal volt dolga. Az is meglátszik a sorok között aki a neten szerzett "tapasztalati tudást", amit a névtelenség mögé bújva álnéven oszt, arra nincs mit adni, annak hiába írod le hogy mit csináltál és mi volt az eredmény, az akkor is csak a saját hitetlenségével tud érvelni.
10000?
Mièrt pont 6000km? Miért nem 5000 vagy 7000?
én a soroksáriba járok
Üdv szinte ugyan ezt kapja az én motorom is ! Motul 5100 10-50 plusz egy fecskendő xado természetesen 5-6 ezrenként szigorúan csere! Az ok egyszerű a motor állapotát lehetőség szerint meg óvni.
Mostanában lesz egy a győri plázában is.
nem...csak oda járok heti 1x nagybevásárolni.
Madarasban melózol?
ma megint akciózzák auchanban. kifejezetten türhetö olaj.
Valamiben egyetértünk! Fuchsot is néztem.