Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valóban kiderül, hogy váltóhibás, akkor valakinek ötlet 636C bontott váltóval kapcsolatban ?!
Sziasztok !
Remélem nem haragszik érte senki meg....
Eladóvá vált a kedvencem:Suzuki GSX-R 1000,2008.06.havi,17.000 km-rel,kiváló műszaki állapotban.Természetesen rendszámos ,törzskönyves,én vagyok a gazdája.
1.590.000 Ft:Arata titán rendszerrel,PC-vel,légszűrővel,520-as láncszettel,gyorsváltóval,sport lábtartóval,pályaidomszettel.Ajándék 2 első,4 hátsó gumival.
A gyári karcmentes idomszett és a többi rengeteg extra megbeszélés kérdése.Tel.20/310-33-59.
Érdemesnek mindenképp érdemes használni, de ha otthon felejteném akkor 1 óvatosabb, majd azt követően 1 tempósabb "melegítő" kör után (ahol azért már vannak komolyabb kigyorsok és féktávok) már úgy mennék mintha 90 fokról vettem volna le... 4 évig nem használtam gumimelegítőt, első esés mégis akkor volt, semmi köze nem volt hozzá...
Szóval személyes véleményem szerint amikor megszületik az elhatározás hogy pályázni fogsz, ne ezen "stresszelj" hogy ahogy a többiek is melegítőről veszed-e le a motort vagy sem, ha nem mész tempósan meg se tudod tartani amire felhevítette !!!
Guminyomás legyen rendben (meg ne kérdezd :) féked, (fékfolyadékod) kormányod alapok...
Sziasztok, hétfőn készülök RSV-vel Pannónia Ringre, Michelin Power RS gumikkal. Első alkalmam lesz itt, eddig 2-szer voltam csak pályán, tehát nem számítok eszeveszett tempóra. Mit gondoltok, érdemes lenne melegítőt használni? Egy elsőemelő és melegítő befektetés bőven megér nekem annyit, hogy ne dobjam el a vasat olyan könnyen, jövőre pedig tervezem egy pályamotor vásárlását.
GSX-R 1000 K6 PÁLYAIDOM ELADÓ. Ugyanitt Ducati 1098 pályaidom is eladó. 30,000Ft.
Sziasztok! Keresnék segédvázat Suzuki GSX-R 600, 750 K4, K5-höz. Valakinek esetleg?
K1-K3 1000 pályaidomszett eladó!
köszönöm segítséged, esetleg tudsz olyan oldalt is ahol nem csak a "külső" tartozékai látható-kapható hanem a belső is? (dugattyú-karmantyú-biztosítógyűrű)?!
Sziasztok!

Leírást keresek, a megfelelő lábtartó kormány ülés háromszög beállításhoz. A motor ZX6R, de igazából ez talán mindegy is. Ha esetleg tudnátok hasznos linket adni, ahol erről dokumentációt, vagy videót találok azt nagyon meg köszönném.

Jelenleg az az érzésem, hogy a lábtartóm picit hátul van és ettől kanyarban térdelés közben nem tudok rá terhelni, emiatt a kormányra jut a súlyom nagy része.
Sziasztok! Brembo 19 RCS hez keresek alkatrész katalógust/rajzot.
szia,

ez jo lenne?
Köszönöm.
Szia. Neki van eladó. +36 30 598 négy öt 00
Agusztus 5. palyamotorozas.hu Csak 600-ban van még hely.
Aug 10
nem tudjátok mikor lesz hungaroring-en motoros nyíltnap?
Üdv mindenkinek. Keresnék egy 108 mm felfogatású balos radiális féknyerget. 30/34 vagy 32/36 dugattyúkkal. Ha valakinek akad ami eladó jelezze. Köszi
Sziasztok,
Gumimelegítőt keresek sportmotorra.
Ha esetleg valakinek van eladó szóljon!

Köszönöm:
Daz
Sziasztok!

Pénteken valaki nem fotózott kakucson nagy obival!?
Szia
Hol lehet megnézni?
Attila
Ha lezúzod valami 300 eurót kell érte perkálnod.
Hat fogalmam sincs a transzponderrol. De gondoltam az azert eleg pontos cucc :)
Egyik ismerosomnek kozbejott valami es nem tud elmenni 2 napos pályamotorozásra a Slovakia ringen.
2017 07 10-11
Michael Fiala szervezés
Csak egyben a 2 napot 150 Euróért
Az első 90 ember versenyez
45 fő gyors csoport
45 fő lassabb csoport
Érdeklődni 06307492180
Nekem 10Hz-es GPS-el szazad pontosan ugyan azok az idok jonnek ki, mint amit a palya hivatalos transzponderes merese is produkal. Igaz nem Bluetooth-os cucc, hanem rendes GPS modul soros porton osszekotve a rogzito eszkozzel.

Telemetria ugyben meg dobj egy uzenetet, vagy e-mailt, kivancsi lennek, hogy mit szeretnel csinalni es mi van meg belole. :-)