Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudsz gyűlölet nélkül hozzá szolni valamihez?
megint többes szám, mire fel ? érdekes ember vagy Te lehet eddig szerencséd volt de az ilyen stílus nem jó stílus és ezt tapasztalat ;)
sziasztok srácok kurvázzatok sokat amíg lehet
Vicc ... egyszerűen nem is értem mi a bajod most .. az hogy nem tetszik az RC8? vagy hogy le hulladékoztam? lehet ehhez már én vagyok kevés
rendben,akkor szólj a barátodnak is ,hogy kövesse példádat.
Nálad lehet így van, nekem kicsit más gyerek korom volt én kiállok a barátaimért, ha igaza van, ha nincs akkor nem, de nem hagyom hogy sértegesség, azt meg hogy hozzányúljanak pláne nem. Nekem az nem tetszik hogy engem is sértegettél amikost szerintem teljesen normálisan, nem bunkó vagy lekezelően szóltam pedig úgy szoktam. Tehát egy bambi mellett szívesen beszélgetnék, motorosok vagyunk hátha van még annyi a motoroskvan hogy kulturáltan meg tudjanak beszélni dolgokat
szép álmokat
na ezt már nem bííírom
Én pedig azért vagyok gyerekes, mert azt mertem mondani hogy "hulladék" ... Ez teljesen logikus...
pl: ha egy barátomat sértegeted az a ti dolgotok.Én nem szólok közbe. Az a gyerekes ahogy ugrottál Bálint barátod után. Ezért mondtam. majd egy kávé mellett dumálunk.
Oké, Neked tetszik, én elfogadom, szép motor, DE! még mindig nem hallottam hogy mért is vagyok kisgyerek? Márt álltalánosítasz? Nekem ez nem tetszik
Lehet,hogy nem tudom meg mondani,de meg tudom mutatni. Lehet jönni utánam az aszfalton.Részemröl ennyi
most megkérlek ha itthon leszel, szólj. Bonyhád mol kút nem verekedés és hasonló, beszélgetni, és akkor fényt deritünk arra hogy ki miért kisgyerek
vicc az egész, iszok tovább
Ne túráztasd magad, úgysem tudja megindokolni
Látod az iménti kérdésre is milyen értelmes választ adott.
Ha itthon vagy bármikor szívesen találkozok veled, MEGBESZÉLNI ezt a dolgot, mert ez egy forum... szívesen meghallgatnám hogy mért vagyunk kisgyerekek
Ennyi erővel vehetne SV-t vagy Ducatit is....V2.....
ezt ne, tökmindegy menyit szerel valaki, ha neki más a motorozási stílusa... egy crossos versenyszerelő tuti azt mondja hogy a sportmotor nem tetszik neki mert nem az a stílusa
köszönjük, kielégítő válasz. Vicc
Ok, és műszakilag...?
Itt a válasz: 70.000km-t motoroztam sor 4 motoron aszfalton. Volt kb 5 perc v2 élményem Ktm r8-on és meg fogott.... elég lessz srácok ?
És megint ki kezdte az oltást? Hát megint nem mi, megint Te "szóltál" be nekünk. Tehát még mindig nem értem mért lennénk mi olyan kisgyerekek hogy le kell nézni minket?
Tegyél le az asztalra egy normális magyarázatot hogy miért olyan király az RC8 és itt mindenkielőtt bocsánatot kérek, sőt pihenőn még egy kólára is meghívlak...