Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor elveszik a rendszámod a kormány miatt
egy kormány lesz cserélve kipufogót csak akkor kap ha valaki hozzám vág egy papíros carbon dobot
Még gyári, de meddig.....?
nana ez teljesen gyári ketyere nincs miért elvegyék a jogimat
Oszt' ? anélkül nem tudsz jönni? úgy is elveszik
addigra rendszámom is lesz
Készüljetek, mert jöööön! :))))
Ha megkérhetnélek benneteket, létszives küldjétek tovább amerre csak tudjátok. Hiszen Rátok is szükség van, hogy ez eddig létrejött és, hogy idén is létrejöjjön.
Köszönöm a segítséget!

Üdv.:
András

http://www.sportmotor.hu/motor...
Szia!

Koplett rebdszerre értettem! Ha van már akkor bocsi! Japán és Olasz motor alkatrész szervizelésében otthon vagyunk! Adatlapomon elérsz!
Szia!
Köszi az ajánlatot, de hogy őszinte legyek, fingom nincs minek a rövidítése a "kpl".....
Lehet most mindenki kiröhög, hogy még ezt sem tom, de ez van.
Ha kipufogó, akkor már nem érdekel, mert az megvan, de ha másról van szó, az érdekelhet
Szóval ha nem kipufogó, akkor írd már le lécci, hogy mi is az a "kpl" ?
Köszi, és bocs a tudatlanságomért!
Szia!

Van kpl rendszerem is a gépedre jó áron!
Adatlap!
Április 13ra terveztem, de azon a hétvégén melóznom kell Orfűn, mert akkor lesz a medvehagyma fesztivál, úgyhogy marad a köv hétvége ami Április 20 Szombat. Eddig ez az időpont látszik elérhetőnek, mondjuk sok minden múlik az időjárás előrejelzéseken.
Egy megközelitőleges dátumot tudnál írni ?
Igen, már elkezdtem szervezni, lassan ide is kiteszem, hogy mindenki tudjon róla. Most indulok Pestre, aztán majd hétvége felé remélem kicsit összeáll a kép, akkor kiírom eseménynaptárba:)

Szép napot!
András, lassan kezdhetünk konkrétan beszélni a szezon nyitóról!
Hallottam már olyanról, hogy csak dísznek van fent és nincs használatban azért kérdeztem. bár ez inkább versenyben jellemző, stock 1000 talán?! Na mindegy is. Tuti megnézem majd a géped, vagy pihenőn találkozunk elötte ha megjön a tavasz.
"dííísz".....?!
Bebaszna
Természetesen az is működő dob lesz, bár az tény, hogy a csövet a sztender miatt kicsit el kellet lapolni, és ott kisebb a cső átmérője, de egy interferencia cső (Y helyett) megoldja a gázok áramlását. Ki van az találva okosan
A Bodis stand féleségen lesz kiállítva
A másik oldali cső csak dísz lesz, vagy használatban lesz az is?

Szeretném amúgy látni majd a dögöt ha kész! Mondjuk a motorshowra megyek! Ha elöbb nem akkor majd ott!
Neeeem, még egyenlőre marad
Felkerül rá egy komplett Bodis rendszer, plusz még egy GP1 dob a bal oldalra is. Márciusban a motorshow-n ki is lesz állítva
Leadtad? A gixert? Lecseréled vagy mi fene?
Én menteeem ma ......
De csak mert leadtam a motort Renitensnek, Baján.
is, meg
Én is holnapra terveztem de elég reménytelennek tűnik a dolog...
Francba, hogy ma ilyen shit idő lett... pedig úgy gondoltam összerakom a paripát és gurulok ma egyet. Van aki esetleg tegnap vagy ma még elment? Vasárnapra megint havazást mond és jövőhéten megint -5-10fokokat...
"E" betű keresgélés kipufogóban, elsősegélycsomag meg mittudom én, nem akarok hülyeséget mondani mert ezeket csak fél füllel hallottam...
pl.? Milyen sztori?