Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali
125ös loncin blokkos pitbike hoz kellene nekem, láncvezető, láncvédő, láncfeszítő, 5kábeles csatlakozású cdi, farokidom, is ha van akkor egy kábelköteg.
légyszi minél előbb írjatok.
amilyen körváltóst láttam, az mind Orion volt
nem küldi el...
Sziasztok!
Lenne pár kérdésem:van egy havernak 80-as pitje.
Motorkódja DJ.
Tudtommal ez a 2 betű a gyártó nevéből van a kínaiaknál...pl Lifan:LF
Ez a Dj-mi lehet?Ismeri vki?Elterjedt,bevált?
Automata 4 seb.
01234-ez van a matricán...csakhogy 0-t nem leltem,mert úgy veszi a fokozatokat hogy taposom le és ezzel működteti egyben a kuplungot is.lehetséges?kormányon kuplungkar nincs!
Hali. Akinek van olajhűtő a motorján az tudna nekem képet küldeni hogy, hogyvan felfogatva? :) Több szempontból. Előre is köszönöm.
Sziasztok tudvalaki kuplung kinyomó részhez rúgót ami a képen be van karikázva oda kellene.
Helló!
Professionalhunter1@gmail.com
Nekem van eladó. :) Írj email-t és küldök képet. kolozsiii@hotmail.com
Sziasztok YX 140-es mocihoz keresek főtengelyt.
Na akkor tudsz küldeni? :)
Sziasztok Simsont serélnék pitbikére!
Minden érdekel!
Van egy 420-as KMC láncom (kb. 135cm) és egy NGK gyertyám (C7HSA) pitbikehoz, eladó.
Mindkettő új.
A kettő együtt 3eFt.
A hétvégén tudok majd.
oké köszi a választ megnézem és javitom.
ha új dugattyú van benne és mégis füstölög akkor szelepszárszimeringes. és ilyenkor a hengerfejt kell felújítani. azaz új szelepek szelepvezető szelepszimering és akkor jó lesz.
jó ötlet
Sziasztok vettem 1 pitbiket 110Cm is,a tulaj azt mondta most lett dugattyú és gyűrűk cserélve,s még is füstöl egy picit,szerintetek milehet a baja vagy mit nézek meg rajta,a moci megy mint állat jól indul hidegen melegen 1 pici gáz kell neki ,ha tudtok segítsetek köszi.
Szia menyiért adnád a Blokkot elöre is köszi
Érdekel. Írj emailt és küldj képet légyszíves. :)
Nemvón' ez rossz ötlet Pedróbácsi, csak ne az ország túlsó felén jöjjön létre!
ha érdekel még megvan.
Sziasztok.feldobtam egy másik fórumon egy kérdést! kellene egy pitbike alkatrész börzét tartani idén valahol,valamikor!esetleg motorozási lehetőséggel és szakmai,szerelési tanácsadással.Új és használt motor eladással,szépségversennyel...stb. Szerintetek?
uff
Hali. Keresek pitbike cuccokat: Jobb,bal oldali dekni, komplett hátsó fék, hátsó 12-es kerék cross gumival együtt, olajhűtő komplettan, hengerfej, hengertalp tömítés, NGK gyertyapipa sárga gyertyakábellel. Email-be írjatok: kolozsiii@hotmail.com