Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló,még meg van,hiánytalanul,nagyon jó,rajta minden,de komolyan,új gumik,lámpák,,stb.én csak a blokkot vettem ki belőle...
helo engem érdekelne a komplet váz és am még megvan mert ha igen akort én a jövöhét végén megveném ha jo ?
a választ várom
Hali! Van egy 250ccm es Pitem és olyan gondom van hogy valami ökör le tépte a kábeleket de meg van mind, ez nem is baj de nincs szikra hogy tudnám megoldani segicsetek léccives!
Igazából most még csak informálódok, télen tervezem a vásárlást, addigra lesz pénzem mert most még törlesztem a nyáron szerzett SV-t :)
Olyan 120e -ig mennék el, de csak akkor ha van lehetőség rendszámoztatni, és/vagy forgalomban használni. Erre még nem találtam választ sehol, hogy lehet e rendszámozni. Azt már olvastam, hogy a világítás megoldható rá, innentől kezdve már csak motorszám meg alvázsszám kell a műszakihoz szerintem, de ha bárki tud valamilyen infóval szolgálni akkor ne tartsa magában! :)
Eladóvá vált szeretett pitbikem. Nagyon erős, jó állapotban van, nem csörögm
nem zörög. Brutális hangja van. Elől 14-es kerék hátul 12. Gumik kb 80-90%-osak. Olajhűtővel,
olajhőfok mérő, 24-es Mikuni karbi, UNI légszűrő, gyorsgázkar, progrip
markolat, magasított ülés, hátsó verseny teló, hengerfej tuning. A motor
versenypályát soha nem látott csakis hobbi célra használt. Nem minden áron
eladó. Cserét meghallgatok de csak crossra. Érdeklődni email-be. kolozsiii@hotmail.com
Köszi a választ!
Az az Orion ennyire szar lenne? noname, vagy miért? Nekem nem versenycélra kell, vagy ez semmilyen célra nem jó? Azt olvastam, hogy a Lifan is elég jó, megbízható. Arról vélemény? Vagy csak és kizárólag a BSE -ket nézzem?
Az utcán való használatról tudsz esetleg valamit? Nyilván az 50-esként használásnak megvannak az előnyei és a hátrányai, de lehet ezeket rendszámozni? Az is még simán jó lenne úgy.
Ilyen mocsok pitet ne vegyél mert nem jók semmire! A pitbike.hu n olvasgass egy picit és utána tisztába leszek a pitbike okkal! Ezt olvazsd végig!
http://pitbike.hu/pitbike.php
Meg egy két motor ajánlat! : http://www.kepesmotor.hu/brand...
http://www.kepesmotor.hu/bsa-m...
S
ok sikert!
Van egy darabokban lévő pitbike blokkom 125 ccm! kompletten adom csak el! érdeklődni telefonon: 06308317774
vagy e-mail: szilko69@freemail.hu
Helyileg: zala-megye, Búcsúszentlászlón található
Meg van egy 14" es 90/100 as krosszgumim 95% os
Üdvözlöm!
Érdekelne 125cc lifan blokkba 3 sebességhez való fogaskerék.
Válaszát előre is köszönöm.
üdv: István
Sziasztok!
Azon gondolkozok mostanában, hogy kéne venni egy pitbikeot. Igazából közúti használatra szeretném, egy 125-ös bőven elég is lenne.
EZT nézegettem nagyon. Az lenne a kérdésem, hogy lehet e ezeket a motorokat vizsgáztatni, rendszámozni? Nem lenne vészes a fenntartása még úgy sem, viszont szerintem városi használatra nagyon ideális lenne az alacsony fogyasztás és a kis méret miatt.
A fentebb linkelt motorról egyébként mi a véleményetek? Vagy úgy általában milyet érdemes venni, ha nem a versenyzés, a cross-pályán nyúzás a célom vele?
Segítségeteket előre is köszönöm!
Sziasztok a következő lenne a kérdésem.Azt szeretném megtudni. hogy a pitbike-oknál mennyi üzemóra után kell felújítani a blokkot?Illetve mennyibe kerül, (persze nem noname 4T pitbike-ra gondolok), ugyan annyi mint egy krossz motor felújítása?Köszi előre is a választ, fontos lenne.
hali! érdeklödnék hogy ha ki van cserélve a gyűrűk meg a szelepszál szimeringek, hogy azért füstölhet még hogy kopikvössze vagy a kipfogoból ég ki alz olaj!?
a füst szine ilyen kékes fehér.
sziasztok!
lenne pár kérdésem: mit kell állítani a porlasztón ha csak akkor húz a gép ha egy picit a szivató rajta van? ha néha megtorpan 3.ba vagy 4.be akkor az gyertya csere? gép:125-ös
Keresek MŰKÖDŐKÉPES(!) pitbike 125ccm-es blokkot!
(elsősorban zala és környéke)
Úgy néz ki,sikerült kinyomozni a DJ kódot.Volt a helyi szervizben egy Ilyen motorkódos Pit.
Ducar felirat volt a deklijén.
Állítólag a Ducart sokan szidják.
Azt is mondják hogy ami jobb az Lifan meg Jialing(ez utóbbi inkább qvadokban van)
Nem tudom...
Hali, köszi de már kaptam.
ilyen volt benne csak az leégett és igy vettem egy másikat
Azt nagyon megköszönném
Hali !Nekem sztem ilyen gyújtásom van majd meglesem hogy hogyan van összedugva!
Ez biztos hogy pithez van? Nem szokott ilyen sok tekercs lenni, csak 1 v ha van világítás is , akkor 2.
hali valaki tudna segíteni hogy hogyan kell bekötni a cdi-t ? nagyon megköszönném! most vettem tiszta ujj gyujtás állorészt és az istenért nem akar szikrát adni de mindejjo ( trafo, cdi doboz) a képen látni hogy melyik kábel micsoda (remélhetölrg) és 5 pontos cdi-m van.
Hali. Nekem van CDI. Ha érdekel írj email-t. kolozsiii@hotmail.com
Eladó pitbike gumi, jó állapotban. Ár: 4eFt + posta