Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

140-es lifanba milyen hosszú gyertya kell, van egy nagyon hosszú meg egy közepes, melyik való bele?
valakinek 140 lifanra gyújtása eladó?
aha értelek, hát szétszedjük aztán meglessük!
Egész egyszerűen nem adott szikrát. És égett szaga volt a tekercsnek.
és hogyan vetted észre hogy szétégett?
Passz, nincs ilyen tapasztalatom, nekem csak a gyújtótekercsem égett meg vagy kétszer, eléggé fos vékonyan szigetelt drótból tekerik a kis kínaiak.
igazából több éve szerelek már, és olyanra gondolok, hogy lent a gyújtásnál, a tekercs többet termel mint kellene és megöli a gyertyákat, szerinted? vagy a cdi csinálhat ilyet?
A kínai gyertya alapból kaka, ha az NGK-t is megeszi, akkor valóban valami baj van.
ngk, meg valami kinait is raktam bele először szép szikra van, majd tönkre teszi!
Milyen márkájú a gyertya amit beleteszel?
sziasztok!
Olyan problémám lenne a pitbik-ommal, hogy vadi új gyertyával elindul egy darabig megy vele és egyszerűen tönkre teszi a gyertyát, nem ott szikrázik ahol kéne neki, hanem belül összevissza. És utána nem indul! Gyújtás hibára gondolunk, de mi tud tönkre menni a tirisztoros gyújtásba? a cdi? A motor 140-es lifan
Keresek CRF 70-es piros idomszettet!
A hosszú löketű,az nyugodtabban jár,alapból, a rövid löketű :rövid távot tesz meg a dugattyú,kissebb lendkerék szokott még benne lenni,olyan mint a verseny pitek pörgős 4t hang..
Hali!
mi a külömbség a hosszú és rövid löketes pitbike blokk között?
TLB Guru!
Valami közelebbit írhatnál azokról a HONDA blokkokról! A mélem nyilvános.
Valami közelebbit írhatnál azokról a HONDA blokkokról! A mélem nyilvános.
Üdv.Mindenkinek!
Meg tudná nekem mondani Valaki hogy az YX140 motor blokkban mennyi a kuplung áttétel,akarom mondani hány fogas a kuplung kosár illetve a kis fogaskereke.
Előre is köszönöm!
Szia!

Nekem van alu, új, 1000 Ft +posta

ha érdekel, akkor dobj egy mailt.
Üdv érdekldenék hogy kinek van olajcentrifuga 140ccm pisterpro tipusú pitbikéhez.
Üdv !72-140ccm ig keresek pitbike -ot!lehetőleg üzemképeset.Cserébe lenne 4db 5x100 alufelnim gyári vw BBS. és egy enduró dzsekim (dainese XL) És egy 400W mélyládám autóba ezek értéke 90ezer max 10 et tudok rápotolni...
Sziasztok!
Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hol találok reális áron 12"-os hátsó felnit, 12mm-es tengely átmérővel?
Email címem: totarpad9@gmail.com
Előre is köszönöm!
Hol találok első gumit 14"-os kerékre?
Egy-két webshopban találtam, de 10e-t nem szeretnék adni érte...
Ami most van rajta az 2,5 x 14 -es, szóval gondolom kb 60/xx - r14 est kéne keresnem radialból. Csak 80/100-ast találtam itt Szegeden, de az szerintem széles lenne, így nem merem megrendeltetni.. (hátul is 80/100-as van, de az 12-es)
Valami tipp, hogy hol keressek?
Üdv lapozz vissza a 374 oldalra ott van alul..
Engem csak a villanyak,kormánybefogó esetleg kormány érdekel.Teló száram van.Küldj képet a villanyakról.árral...stb
veszilacikukaccitromailponthu-ra
Üdv! nekem van komplett telóm pithez,befogókkal,stb 8000.-ért..