Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
10 vagy 12 colos első kereket keresek. Van valakinek?

Köszi,
Laci
írtam e-mailt.
Tapasztalatom csak az enyémmel van, de csak ajánlani tudom! Már kettő van belőle, egy 140-es, meg egy 150-es. YX a blokk márkája, ami elsőre viccesnek hangzik, és kínai ez is, de megbízható fajta jószág. A 140-est már vagy 4 éve ütöm, és eddig kisebb elektromos hibákon kívül nem volt komolyabb szerkezeti gondom vele. 150 körül már találni használtan ezeket, pl a Stomp típusaiban is ugyanez a blokk figyel.
Titteletem!

Milyen gyártmányút szabad venni, ami még emberi áron van és nem hullik szét az első dombocska láttán?

köszi
Ez egy fostartály.
Vélemények erről a motorról?
így ránézésre nem egy versenyló...
üdv! Erről a pitről mi a véleményetek, mennyire vált be akinek van, jó széria stb, legyetek szivesek valamit mondani róla, mert nemsokára szeretnék venni egyet és fogalmam sincs, hogy milyent érdemes!
100 ezer ft-ig kb!
levettem a karbit a helyéről és kézben leelenőriztem, feltéve csőgáz és visszaenged kopp itt is ott is.
súber nem akad fel? H avisszaengeded a gázkart, hallani hogy koppan a karbiban?
ilyesmi a probléma, csak folytonosan. Ha a szivító rajta van akkor nem, mert lefojtja de amúgy pörög fojtonosan.
Kitekertem csontra, akkor is ugyanez a szitu.
tekerd lejjebb az alapjáratot.
Üdv Mindenkinek! Lenne egy 125 ös Orion Pitem. Olyan probléma akadt, hogy hiába takarítom ki a karbiját pörög mint a vesztés, szívató visszafojtja akkor majdnem jól jár, de szívató nélkül mint aki falsot szív. Valaki járt már így ? Mi lehet a gubanc?
Hello..Raktam össze 1 pitbike 125 ccm-es motort új henger meg fely is és nem tudom beállítani a vezérlést hogyan tudnám beállitani aszt csinálja h begyujtom tökig gázon 2 mp ig megy asztán kifullad bedöglik és viszalövi a karburátorba a benzint :)
Sziasztok!
Kormány csapágyat cserélnék,golyóskosaras.
A külső csésze külső átmérője 41mm-ha beütöm a váznyakba eltűnik,nem áll ki-ilyen tipus.
A kis futópályák,amiket a menetes villaszárra húzunk rá,az alsó belső átmérője 24mm,a felsőé 22mm.
Tud vki beszerzési forrást?
Sziasztok!
Kormány csapágyat cserélnék,golyóskosaras.
A külső csésze külső átmérője 41mm-ha beütöm a váznyakba eltűnik,nem áll ki-ilyen tipus.
A kis futópályák,amiket a menetes villaszárra húzunk rá,az alsó belső átmérője 24mm,a felsőé 22mm.
Tud vki beszerzési forrást?
van egy honda orion 124 4t
és huzom a gázt és torpan csak ez mitől lehet?
semmilyen, tekintve hogy teljesen új
Egy új Daytona 190 FDX blokkról lett leszedve.
milyen hibája van?
25 kompletten.
mennyi adod a komplett gyújtást?
Eladó 2013 as Daytona FDX blokkról levett komplett gyújtás:
CDI
Alaplap
Lendkerék
Gyújtótrafó
Kábelköteg

C
DI: 4 gyújtástérkép, 4 fajta leszabályzási fordulatszám
NGK CR7HSA
Helló!125ccm honda orionhoz keresek komplett hátsókereket, első gumit,karburátort,dugó, gyűrűt! csáó