Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyi az ara a Pitnek?
CDI-t is cserélted?
Sziasztok
Most csereltem komplett gyujtast a motoron es nem jo kerdeztem szerelotol es azt mondta test hiba mitol lehet ez kerem aki tud segitsen
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy a lifan blokkok mennyire megbízhatók és milyen az alkatrész ellátásuk?
Szevasztok.

Van egy Lifan 140ccm-es blokkom amit nem igen tudok működésre bírni. Nem is az, hogy működésre, hanem inkább karbi beállítással vagyok bajban. Egy Mikuni VM-22/210 26mm-es karbi van rajta. Elvileg 110ccm-től 140-ig jó. Na most az a helyzet, hogy akármit állítok rajta, teljes gáznál nem pörög ki, csak fulladozik meg hörög. Gyári fúvókák vannak benne. Teljesen tiszta a karbi, benzin szint is jó. Jelenleg egy sport légszűrő van rajta nem az a szivacsos, de ez nem hinném, hogy baj lenne. Szóval tudna valaki segíteni ebben? Ha kell akkor csinálok videót is.
Írtam.
üdv, érdeklődnék hogy nem-e tud valaki olyan oldalt, beszállítót esetleg közvetlen gyártót, ahonnan nagy ker. áron lehet össze szerelésre / beüzemelésre váró új pit bike-t vásárolni? köszönöm előre is.
Pitbike alkatrészek A-Z-ig! Bármi kell, írj nyugodtan!
Mi kellene?
hali Molkt karbid neme lenne?
Eladó
drz400@citromail.hu
Eladó Pitbike 140 klx 2009-es pitbike 140 klx 16 le Elől hátul tárcsafék Berugós a motor szépen jár megy semmi hibája sincs. Az ár fix csere nem érdekel az eladás oka kategória váltás miatt.!!! Érdeklődni: 06309293763
Sziasztok! Tapasztalatokat szeretnék kérni a kxd 608-as motorról. (Le tud szabályozni?)
eladó szétszerelt állapotban
Sziasztok! Érdeklődnék, van-e valakinek tapasztalata MCM pitbike-kal. Ha igen, megosztaná velem? 125-ös Lifan blokkal venném, újonnan. Előre is köszi a válaszokat!
Sziasztok!Valaki tudja hogy mekorára kell állitania szelep hézagot 110ccm pitbinél?Most kapot új dugattyút meg szelepet meg szelepszárszimeringet.Valakinek nincsen valami jó idomszettje eladó?
sziasztok sokból tart átrakni egy másik vázba a blokkot meg mindent? ha a blokkot rakom át nem kell szétkötni semmi kábelt? :) választokat köszöntem előre is :)
Sziasztok!125ccm Pitbikehez kellene aklatrész tudtok valami jó oldalt?
Hello! 140ccm lifan jobbos blokk felet keresek!
Szia-kxd 607 125 ccm keresek idom garnitúrát-új-használt.06705993855-visszahívlak.
szia-kxd 607 125 ccm keresek idom szettet-06705993855-írj sms t visszahívlak.
heló mindenkinek ..a 140 es pidbájkho mijen olaj kel a 10w.40es vagy eba má másfajta?
hello lógyújtás felőli dekli illetve olajhűtő mennyibe kerül? Köszi
Szia 14 colos hátsokerék van e és mennyiért.Tárcsafékest
Szia 14 col hátsokerék van e mennyibe kerül