Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló látam hogy van eladó hátsó kerék hanyas a kerék nagysága ?
Hy. Megnézem.Esetleg van róla képed,hogy betudjam azonosítani?
Honda Orion agb-37 rol mi a velemenyetek? Erdőben hasznalnam nem krossz pályán max aszfaltos pályán sm gumival. Első motorom lenne robogó után :)
yx 140es blokkhoz nincs véletlen lánckerék tengelyed?
enyém a berugó áttétel fogaskeréknél eltört.....
Sziasztok!

Eladó midsize pitbikeba való teleszkópok, és hátsó rugós tag. Az első Pitsterpro LXR-ből való, ki-be állítható (comp, rebound). Újonnan vettem, és csak pár órát ment (max. 5), azt is lassan. Sarat, esőt, esést nem látott. Gyakorlatilag új állapotban van. 50 000,- Ft
Hátsó DNM MT-RC ki-be plusz előfeszítés állítható. Hibátlan állapotban.25 000,- Ft.
Képet tudok még csinálni róluk, bármilyen kérdésre szívesen válaszolok.
Gergő 06703638053
elkelt
Helló kortisz. Mit lehet tudni a Yamaháról? Évjárat,állapot,papirok...stb.
Forintálisan mi az értéke?
veszilacikukaccitromailponthu-ra tudsz írni
Üdv.:Laci
Eladó BSE Crf 50-es váz.
Van egy csomó pitbike alkatrészem.Váltókarok,berugókar...stb
Kinek mi kell?
Szervusztok!
Ilyet érdemes-e venni?
KXD DIRT BIKE 607 125 cm3 , 4t
Nálam is találsz egy eladó 125-ös fordított teleszkópos, 5 sebességes 1 éves eladó pitbike-ot. Ár: 70,000Ft.
Üdv most készülök venni egy 125-150es Loncin Blokkos Pitbike-ot nagyon szép állapotban van.
Ami fontos számomra ehez mennyire vannak alkatrészek? Mire kell odafigyelni? Hány üzemóránként kell benne olajat cserélni? és milyen olajat ajánlotok?
Válaszotokat előre is köszönöm
Sziasztok! Szükségem lenne egy 12es komplett hátsókerékre tárcsával lánckerékkel együtt! remélem tudtok nekem segíteni!
üdv 1 50 ccm pitbike blokra rá lehet rakni a 125ccm hengert?
csere?
Sziasztok
Érdeklődnek az első lánckerék a motoromon 2mm-rel vastagabb mint a hátsó ez gáz vagy nem kell vele foglalkozni előre is köszi
Üdv!
Keresek KLX vázhoz hátsó lengővillát de nem fémhulladékot hanem valami komolyabb érdekelne!E-mail kép telefonszámmal keressen aki tud segíteni!
Köszönöm!
ööööö,passz. 140-esen volt.vagyis csak egy beindítás ereéig. Nem tudom,hogy 110-re jó-e. Kérdezz körbe meg én is. Ár érdekel?
veszilacikukaccitromailponthu-ra írj

uff
110es pitbikera jo az a gyujtás ? csak kompleten radugom és megy? mert akkor érdekelne
nem olyan vészesen rossz ez még megéri felújítani :)
Az yx 140cc blokkot sokszor nem érdemes felújítani , mert majdnem annyi a ráköltött pénz mintha veszel egy újat a régit meg elhasználod alkatrésznek.
egy stomp pitbike blokkjáról van szó
fel akarom újítani a blokkot mivel nagyon sokat ment már ereje nincs már közel sem olyan mint régen a kuplungja is hanyag betolni nem is lehetett már mert elcsúszott a kuplung.

kuplung rugó és lamella készlet kellene addig már lebontottam, akkor berugótengely és a kuplung kosár közé való közlőkerék mert a fogak le vannak töredezve egy dugószett is kelleni fog de azt még nem bontottam le és egy tömítés készlet.

amugy a blokk egy rieju mrx 50es endúró vázában vadul :)
www.motoaction.hu

Amúgy mi kellene az YX 140-es blokkhoz?
yx 140 blokkhoz hol lehet venni jó minőségű alkatrészeket egykét weboldalt tudnátok?