Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

supermoto kerekek nélkül 400 e ftba eladod?
Sziasztok! Van valakinek eladó 12es hátsókereke?
Szevasztok.

Váltó fogaskereket keresek. Mellékeltem képet is róluk, hogy milyen kellene, Persze jó állapotban. :) Méreteik: nagy: 29 fogú, 20mm-es tengelyre, a kicsi 17 fogú, 17mm-es tengelyre.
Sérülés miatt eladó nagyon keveset használt motorom . Gyári számla, gyári kézikönyv. Fél tank benzint hajtottam ki a motorból.
Adok hozzá új levegőszűrőt, sárvédőt, Motul olajat, láncsprayt, tanksapkát váltókart, tömlőt.
Kérésre képet szívesen küldök.
220 e ft
Helló!
Van egy pitbike 125-ösöm az vele a gond hogy a be rúgom akkor egy 20másodpercig jó utána elkezd fulladni meg durrogni..ez mitől van vagy mi a rossz?
Don......Nincs már meg.Sajnos itt nem tudom letörölni a hírdetést ha elkelt. Érdemes megnézni a feladás dátumát. 2011.....
szia 15.000ft adnák érte ha nem baj Pitsterpro X4 Blokk
szia 15.000ft adnák érte ha jo igy ugy egybe kéne Pitsterpro X4 Blokk nélkül eladó
szia menyi be adnád ha elado 15.000ft adok érte
Nincs már deknim. sorry
pedro 76 ?
hello engem érdekelne az oldal dekli ! mennyibe kerűl és 125 cc-re való ?
Azt mondom h tegyel hozza egy 10est es vegyél normalisabbat..enyem Bse125-140ccm.aluhengeres nem ontveny..es ez nagyon strapa biro..lifan blokkos...202337101
üdv srácok tudnátok segíteni?
miféle lehet ez a pitbike?
superbyke ez van ráirva a motorblokk oldalára ill az ülésre is
nem találok ilyet a google-ben sem :)
valaki vmi infot rola? évj ccm3? stb
Szia!

Csörgess meg, és beszélünk, vagy írj egy emailt.

06703638053

geridoc@freemail.hu

Üdv.
Gergő
Szia Érdekelne az első teleszkóp! Privátba valahogy keressük meg egymást válaszodat előre is köszönöm
Üdv Olivér
Nincs olyan lánckerék tengelyem .:(
2011-es a hirdetés. Már nincs meg az a kerék.
12es. Pitbike kereket keresek hatsot
Érdekelne a pitbike kerék
ez már a komolyabb váltócsapágyazás vastag tűgörgős csapágy van a kuplungház felöl.

képet holnap tudok
jó napot látam hogy van eladó hátsó kerék meg szeretném vásárolni
Erről lenne szó
jó napot látam hogy van eladó hátsó kerék menyibe kerül ?