Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az elso meresnel (testzarlat) a sipolos cuccal erdemes kezdeni, ha nem sipol, akkor a legalacsonyabb ellenallas tartomanyra kapcsolt muszerrel merd oket vegig testhez kepest ismet, csak a biztonsag kedveert.

A masodik mereshez maradhat ugyanezen az allason a muszer, csak a fazisokat egymashoz kepest merd.

A legtobb alap multimeteren egy Omega jel jelzi az ellenallasmero funkciot es 200 ohm a legkisebb tartomany, ekkor 0-200 Ohm kozott mer.
Ellenallasmero allasban merjel elso korben, zarjuk ki a generatort.

Varjal, keresek leirast. Nem krumplihoz irtam, de a lepesek ugyanazok.
Ezzel az újjal?
Nekem mindenhol 14,6V, egyedül amikor haladásból hirtelen elveszem a gázt, akkor leesik 13,5V körülöttire, de azután visszaáll 14,6v-ra.
Nekem a hűtőt is le kellett vennem...
Én egy kicsit foglalkoznék többet vele, szerintem megéri.
Vagy hogy ez jó-e hogy szét húztam a generátor csatiját . És beinditottam a motort a multit ACV 200 állítottam és így a három vezetéken alapjaraton 18-19 mutatott, 4000 fordulaton ĝáz adásnál 56-59-et .........na most ez jó vagy rossz ??????
Nincs véletlen itt aki tudna segíteni hogy büvészkedjek a multiméterel . Mérsekkell 😃 ha valakit felivahanék de jó lenne . Privátba várom távgyogyászok telefon számát 😁 😁 de tényleg
Amúgy valami nem gömbölyű alapjaraton 14 a töltés ha hozom a gázt 13.8- 13.7 🤨 pedig 14.5-nek kéne lenni .
Nekem sajnos olyan a rejtek hely hogy kényszerből kell a csati . Ez egy kurva robogó és kis helyen kanyarog a kábel
Forraszd, baszod! Ne csatival.
Megvetem már molyolom is fel 😁 képek hamarosan 😂
A konnyen jott konnyen megy esete. En pontosan latom, hogy egyesek mit muvelnek segelyosztas napjan. Most sem lenne maskeppen semelyik ehenkorasznal sem.
peca meg kurvák
cigi sosem volt, pia se nagyon mostanában meg nincs is
heti 2 ribi jól esne főleg segélyből 😂
Nem a mennyiseg a baj, hanem az, hogy kiknek. Ha sok beteg van, az csak kellemetlen, de ha sok lusta cigany es alkesz drogos bagos, az mar tenyleg baj.
Ukrajna telivan volfram nyíllövekkel,csak össze kell szedned az érintkezési vonal mentén. 🤣
Nem mindegy hogy mennyit kell fizetni és mennyi embernek.Most szignifikánsan kevesebb a kifizetett segély és a jogosultak köre.
Eleg nagy baj.
Amugy az egy dolog, hogy szolgaltatast nyujtunk egy csomo semmirekellonek, de te szeretnel melle kis penzt is a masebol, hogy horgaszatra, cigire, piara koltsd es az mar foleg problema lenne.
mert most mi van?
csomó szociális juttatás, többségében olyanoknak aki nem dolgozik
én inkább wolframot vennék az arany helyett
kínából lehet rendelni csini 1 kilós kockákat
Fog a faszt,ugyanugy logatjak fel a nepek oket is.
Elobbutobb mindig oda lyukadunk ki hogy aki dolgozik az nem szereti odaadni a javait az ingyeneloknek.
Es lehet a cukrozott szart kenegetni de ez az alapjovedelem is ugyanaz.
Elveszik attol aki eloallitja es odaadjak annak aki csak henyél.
Te állsz legalul, B+ 😁 egy biorobot vagy... dolgozol folyamatosan, azt hiszed, valamiért - közben a pénzed csak bitek egy számítógépben, a cihában lévő papír meg színes szemét, amihez értéket tulajdonítol (láttuk már, hogy ment ez a milpengő idején) a felhalmozott ingatlanjaid 0,1 mp alatt semmivé lehetnek egy atomvillanástól 🤣 vagy akárcsak egy keményebb diktatúrától.
Ha van aranyad, azt eláshatod egy néptelen helyen, az talán őriz valamit, azt maximum kiverik belőled.
Élned kéne, amíg lehet... 🤣 azt már nem vehetik el utólag! - de tudjuk, erre nincs igény 😅
En ket hete raktam bele a soltvadkertes mosfetet.
Hajra.
Folyamatosan magadrol beszelsz. Mire kellene gondolnom?
lesz 16-17 éves már hordja is a ribikhez a családi vagyont 😆