Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ellenkeznek is már másfél éve.(kezeit széttáró) Kifejezik a nemtetszésüket 😅
Ehhez az usákoknak is lesz némi szava - mivel már kifizették a birtokot 😅
Lehet hogy nem akarják gyorsan lelőni a poént 😂 😂
És ez hosszabb lesz mint Titanic nagy estés filmje 😬 nézhetjük még egy darabig ...........................a pénz meg csak gurul és gurul
Mi van ?? Utoljára Dohányutcai Zsinagóga látogatáson voltál 😂 😂 😂
a tippmix ettől stabilabb 😂
én azt mondom az usa meg a ruszki szabadkőműves összebeszélt hogy füstöljünk el párezer tonna hadianyagot és még több pénz kerül a zsebbe
plusz lehet majd az egyeni szabadság jogokat korlátozni....
mert ez a háború nagyjából a sas kabaré szintje, aki 6-8 évesen ólomkatonákkal játszott hatékonyabb tervet eszel ki bármelyik oldalon
majd veszek az új hazába fagyizókat a motorosoknak dupla áron adom(meghajlós)
Az jó ,mert útlevél nélkül lehet majd arra motorozni és körbenézi illetve fagyizni
szerintem a 4-es. Na azt én írom. Szóval oroszország egyesül ukrajnával mint 2 jó barát, így ismét közvetlen szomszédosak leszünk a "nagy szovjetúnióval" Mi, magyarok mint hűséges barát, visszakapjuk a 20-as évek békediktátumában elcsatolt területeket. Ezeket a területeket falvakat városokat teljesen felújítva, korszerűsítve kapjuk meg lakóházak, lakóparkok, üzletek és közintézmények szintjén és infrastruktúrális szinten fejlett út, vasút és városi kötöttpályákkal, hozzá való szállítóeszközökkel stb. A cigányság soha vissza nem térhet aki elhagyta a helyet aki esetleg ott maradt azt a németek által 2vh-ban alkalmazott úgynevezett"végső megoldás"-sal, fogják kezelni így egy teljesen felújított csírátlan területet fogunk megkapni ahol lőrincék nem vásárolhatnak semmit csak az itt dolgozó nép azt is kedvezményesen(meghajlós) az orosz energiát kitermelés árában kapja az ipar és a lakosság a következő 200 évben ami ellátja a magyarország 100%-át
Nekem ez a tippem(kezeit széttáró)
na akkor lehet tippelni
egyes
kettes
hármas
https://www.vadhajtasok.hu/202...
szerintem ezt abban az időben mindenki tudta 😅
Te is meg tanultad a szöveget 😂 😂
a mutatással nincs baj, csak mindenki többet akar mutatni mint amire képes, ezért idegbeteg
én most se vagyok feszült pedig nincs 10 ezer forint otthon az utolsó segély meg még jövő héten se jön meg
liszt van, nap van, lekvár is van, meg zsír is, nem halunk éhen
nálunk pl. nincs ilyen mutogatósdi 😅
Ha csak a c2 nókia nem az(gondolkodós)
Lehet ezen vigyorogni de kb. 20 éve biztos drága telefon volt(meghajlós)
Alkesz ma sincs kevesebb 😄de az átlag pógár sokkal jobban feszül mindenen. Kurva nagy a verseny, mindenhol mutatni kell, gyereknek jó iskola, ájfon... stb. Anno mindenki beleszart mindenbe 🤣 csak az idő teljen el. 🤣
persze hogy nem, 5 emberből 4 alkesz volt, a maradék egy meg alapból hülye 😂
Nem is volt annyi idegbeteg meg stresszes akkoriban, mint most. Volt abban a renccerben jó is, mint ahogy a mostaniban se csak jó van.
9-et. Durr egy nagy pofon, akkarom mondani 12-őt 😅
😅
Eleg beloled a nepszavanyugatifenytelexindexhvg idezetek es panelek.
Siman kiismerheto vagy.
De tudodmit,rendben,meg mindig.
Valadztasd meg magad,kerulj olyan pozicioba hogy azt tanulhassanak a gyerekek amit te akarsz.
Hisz jobban tudod.
Amugy meg hallod,nem fideszcsicskák.

https://youtube.com/shorts/2ko...
Hűha, nagyon jól ismersz! Biztosan így van! Jobban tudhatod mint én, saját magam... 😅
Azt hogy hogyan és mit kell mostanában tanulni a gyerekeknek, saját példánkon keresztül (amit leírtam, amit látok)... Az nem saját tapasztalat? Ha azt mondom rá hogy nem jó ez így, az nem saját gondolat? Ja, hogy egyezik sok más emberével? Hát az lehet...
kínát ne keverd ide, az kőkemény kapitalista ország, csak a vezetőség komcsi
nálunk a legnagyobb hiba az volt hogy a hozzá nem értő vezetőség miatt a fejlesztések elmaradtak, sok esetben olyan fejlesztések se történtek meg aminek anyagi vonzata nem volt vagy elenyésző volt
és azért se hasonlítsuk a dolgokat össze mert a háború miatt jelentős pénzek úsztak el jóvátétel címszóval plusz azóta is mindenkéle kártalanítási dolgokra, ruszkik is itt hédereltek pár évtizedig ami persze sokkal többe kerültbmint amit elengedtek a jóvátételi összegből
szóval mi azért hátrányból és összekötözött cipőfűzővel versenyeztünk, és még így se álltunk vészesen szarul
Bogyót is vinni kéne mert a szájjártatással nem jut sehová