Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért 100 év? Egy-két emberöltőnél tovább a legokosabb SEM tervez. Persze lehet, hogy van aki mégis, de az hülye, az halmazon kívül van.
(Most emberről beszélünk nem cégről!)
nem sok olyan kör van aki/ami 100 évekre előre tervez......
Ez (a gondolkodás) max. arra a kultúrkörre igaz, amiben élsz.
(Az enyém meg az enyémre...)
én úgy gondolom vannak emberek akik távlatokban tudnak gondolkozni, nekünk ez nem megy max "az unokáknak jó lesz" időtartamig tervezünk de sok ember még nagyon a jövő évre sem tud tervezni
szerintem egy csomó ember ebben a pillanatban is azon agyal hogy lehetne elkerülni az összeomlást
egy másik csomó ember meg azon agyal hogy tudja a nép tűrőképességét tesztelni
amúgy aki nyitott szemmel jár és egy picit is érdekli a világ az már sok éve sejti hogy ez nem fog így meni örökké hiszen véges készletekkel és hellyel a fokozatos növekedés nem tartható
a sanyi féle kirajzás meg egy álom marad, lehet x száz év múlva végrehajtható lenne ha így fejlődik a technika, csak az nem éli meg az emberiség
Hát valahogy én másképp értelmezem az írást . De sok ember sokféleképp gondolkodik vagy lát dolgokat
A kis kitineseket meg nem enném el a más kultúráktól
Bár vannak akik meg egy jó csülökpőrköltől ódzkodnak ....................de az meg jó lesz nekem 😋
nem rossz ötlet, ki lehet váltani tücsökkel meg hasonló bogarakkal a fehérje előállítást
nagyságrendekkel kevesebb erőforrás kell ehhez
csak ugye evvel kurvára elkéstek
a fogyasztói társadalom és a folyamatos növekedés elve nem hagy kétséget afelől hogy a teljes összeomlás borítékolható, és nem lehet ellene tenni semmit
már egy egyszerű dolog mit ez a marhahús kivonása is akkora felháborodást okoz hogy világméretű botrány lenne belőle
https://szmm.substack.com/p/or...

Bar a datumok megegyeznek, en ezt most talaltam, de ezt irtam en is.
Tulajdonkepp nem,valojaban donyeckre lottek par francia eredetu keszletet caesar tarackbol
,meg egy ideig lepesztok aknakat szortak.
Ha volt is kazettas az inkabb csak proba volt,homeopatias adagban.
Ami most ipari mennyisegben megy az az aknazárak csoves es raketatuzerseg altal es magnezium toltetek kissebb mertekben.
Az usakok kazettas toltei jellemzoen tomegben legibomba alakban van,ez ideig nem volt mivel szorni.A ruszkinak meg elkepeszto mennyisegu normal granatja van,nem sok ertelme szarakodni ilyennel.
Ezerféle vége lehet. Van amit én várok/remélek, és van, ami életszerűbb.
De az, hogy nagyjából az eu-n és a nato országok kivételével egyre több állam mutat be nekik, engem arra enged következtetni, hogy ezt a rendszert egyelőre még a lendület viszi tovább és nem az akarat.

HA elkezdek mással fizetni mint a dollár, egyrészt abból a zsidócigányjenkik nem húznak hasznot, másrészt az így megmaradt dollár visszakerül az usába, halmozódik és inflálni kezd MINDENT.
Is.
A swift elvesztette a majdnemhogy kizárólagosságát, a lefoglalt- és ellopni vágyott orosz vagon miatt a nyugati bankok hitelessége a nulla felé konvertál, Tunézia mondta, anyátok picsáját, oldjátok meg a bevándorlást ahogy tudjátok, a dél-amerikai államok kérik a gyarmati világ miatt a kárpit - ha már a zsidóknak lehet - hát, ennyi.
Egy helyen vádolták meg őket ezzel, valamelyik városi harc folyamán. De akár.
Az biztos, hogy vége lesz egyszer, csak kérdés, hogy hogy?
Ezért lesz előbb-utóbb vége ennek. Nyilván a zsidójenkicigányok mindent bevetnek, de legfeljebb csak késleltetik a véget.
Amit putyin a kezdetektől bevet.
Most olvastam bele a cikkekbe és mondjuk a fene tudja, ahogy a cikkben is van az usákok azok közül is trump fenyegette szankciókkal az icc, de miért? Mert az icc bírósága nem jogharmonizál az usákkal mivel nincs esküdtszék így nem tartja trump érvényesnek és persze itt érdekes, hogy akkor bidé miért üdvözli a putyin elleni elfogatóparancsot hisz nem tartják legitimnek a bíróság döntését. Az tény, hogy a zusákok mindenki felett állónak gondolják magukat akiket senki nem vizsgálhat úgy mint pl a wada sem hanem csak a saját doppingellenes hatóságuk vizsgálhatja a sportolóikat.
De ő zsidó és jenki hasznos idióta. Tényleg azt hiszi bárki is, hogy...?
Majd a háború után lesz erre lehetőség ahogy a délszláv példa mutatja.
...ja, a kazettásbombák esete éppen idevágó, ukrajnában.
Nem teljesen van így. Ez most is csak a csekély érdekérvényesítő képességgel rendelkező országon esetében van így.
De vannak egyenlőbbek, mert négy láb jó, két láb rossz.

https://magyarnemzet.hu/kulfol...

""Donald Trump amerikai elnök még júniusban adott ki rendeletet, amely lehetővé teszi gazdasági büntetőintézkedések bevezetését azokkal az ICC-tisztségviselőkkel szemben, akik érintettek amerikai katonák lehetséges afganisztáni háborús bűneinek kivizsgálásában.""

Ennek tükrében érdekesen pofátlan a buzizsidó jenkik szövege, hogyaszongya:

https://www.theguardian.com/us...
ha ez így kenne akkor a zselé és cinkos társai feje már régen karók tetején száradnának
Ahogy Mlasnak igaza van úgy ez ma már kevésbé érvényes, nünrbergnél tényleg csak a veszteseket büntették, de ma már mindenkire rámennek persze csak amennyire hatalmukban áll elkapni valakit, de kimondják a bűnösségét ahogy most az ukránok által elkövetett dolgokat is vizsgálják.
Hágát is írhattam volna, de annak nincs akkora híre viszont igazad van ott minden felet vizsgáltak és a szerb háborúkban minden féltől büntettek meg parancsnokokat.
Mert a tortenelmet MINDIG a gyoztesek irjak...

Napoleon
Érdekes, hogy pont Nürnberget hozod fel... az nem furcsa, hogy háborús bűnös mindig csak a vesztesek közt van? 😄
Én éltem már felnőttként akkoriban és főleg a 80-as évekre ez már rég nem volt igaz, de előtte sem volt kötelező féregnek lenni tény, hogy erre kondicionálták a népet, de kötelező nem volt csak jól járt vele aki hajlandó volt rá és mindig voltak bőven akik hajlandóak voltak rá.