Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A chemtrail is titkos,meg az 51 es korzet ufoi.
persze, de csak elméletben
pl egyik haver apja ilyen lázadozó emberke volt, még a személyiében is benne volt hogy közveszélyes munkakerülő
volt az börtönben is meg kényszermunkán is aztán egyre inkább megszelídült
végül csak belépett a szakszövbe aztán elvolt a szőlőben

amúgy még mindig azt nem érted hogy ha akkoriban tiltakoztál akkor te ellenség voltál, nagyjából az a szint mintha most a melóban a főnökeidnek mondanál ellent, meg lehet tenni de nem érdemes
Csak a állampolgárokét max 😂 😂
Akkor miért titkos? A kérdés költői.
En nem vedem.De a jelento es azok akik ezt elrendeltek is a fold alatt vannak igy 30 evvel utana.
Túl sok szar derülne ki, olyanokról is, akikről nem szeretnék. Ezért nem szavazták meg soha. A kifogás ugyan mindig más és folyton változik.
Soha nem volt és most sincs semmi ami kikerülhetetlen.
Van mert ha nem lenne akkor nem is védené őket senki hisz miért is kéne?
sosem védtem a komcsikat, mivel nem érdekelnek
akkoriban az volt. és kikerülhetetlen volt. teljesen mindegy hogy egy vidéki kisdobosként éltél vagy fősulisként kisz tagként
és akiben akkoriban volt tartás az komcsi volt hiszen ez volt a rendszer alapja. és teljesen lényegtelen hogy ez jó ötlet volt-e vagy sem
még mindig az a baj hogy összemosod a szar szemét jellemű emberekeket akik komcsiként is ilyenek voltak, a sima hétköznapi néppel akik csak azért léptek be a párba mert különben el lettek volna lehetetlenítve
aztán ennek a nagy kommunizmusnak vége szakadt, és aki vérgeci volt az is maradt nem komcsiként is, aki meg rendes ember volt az utána is az maradt hiába volt pártkönyve vagy épp pár dosszié "jelentése"
Mivel igy 30 evvel a modszervaltas utan a jelentok vagy oregotthonban vagy a temetoben vannak,nem tokmindegy?
Sot a nyolcvanas evek vegen hat allambiztonsagnal jelentes,az ilyen takibacsi szint volt,vagy olyan mint az egyik alkalmazottam,aki neha felirta a rendszamokat akik atmentek a hev atjaron pirosjelzesnel,es bevitte a cetliket a rendorsegre.
Azok se vettek komolyan.
Itt tartunk mert ez jelent valamit főleg a tartásról ami hitelessé teszi az embert és nem, nem mindenki hajlandó fenyegetésre sem másoknak ártani bár igazából ez ritka volt mert inkább anyagi vagy előrejutási lehetőségek miatt zették csak jobban hangzik, hogy fenyegetésre tettem bár ez már nürnbergben sem volt mentség. Az utolsó mondatodat kár volt írni bár mivel évek óta véded a komcsikat és az ügynököket annyira nem meglepő. A hazai közélet férgességének egyik fő oka az ügynökmúlt rejtegetése és bagatelizálása.
még mindig itt tartunk hogy "jelentett"
akkoriban ez volt, aki nem tette megszívta, a jelentők között is sokan kényszerből csinálták és próbáltak minél semmitmondóbb jelentéseket leadni
aki meg vérgeci volt az most is az, mert most is vannak lelentgetők jó pár évtizeddel a komcsik után is

amúgy engem még a 90es években is megkeresett a yard meg az állomásfőnökség hogy mit szoktam látni éjszakás műszakokban ki mit csinál tudok-e lopásokról stbstb, és feltétlen szóljak ám ha bármit is meglátok, én meg megígértem ha bármit látok szólok és ennyi volt a nagy besúgó történetem mert sosem láttam semmit sem
de
ha havonta 2x elvittek volna 2-3 napokra vendégeskedni a sünökhöz mert nem jelentettem volna semmit akkor utána biztos láttam volna ezt-azt, még ha használhatatlan is lett volna az infó
Az is kérdés ki mit-kit tekint magyarnak és kinek van joga kijelenteni, hogy ki vagy mi magyar és ki vagy mi nem? Csurka meg akkor vesztette el a hitelességét amikor kiderült, hogy jelentett a komcsiknak, azóta sokszor próbálták ezt jelentéktelennek tekinteni meg, hogy sose jelentett senkiről fontosat, de ez mind kamu ahogy minden komcsi ügynöknél is az tehát azért, hogy kiengedjék felnyomta a haverokat, idegeneket...........így bármit mondott bármiről azt csaa a saját főleg anyagi érdekében tette.
A bajt itt látom - ne is haragudj, de - hogy ebben a nagyon rossz helyzetben van olyan, akinél ez- és az ilyen "párt" még a vicc erejéig is, de szóba jön.
Az ingyen tejre és cigire is sokan ráugranának amúgy.
a nagy magyar igazság az hogy minden is kell de tenni ne kelljen semmit se vagy csak nagyon keveset
szóval a kétfarkú párt örök élet ingyen sör igérete nagyjából ki is elégítené a magyar igényeket
😂
118 igaz is lehet csak nézőpont kérdése hogy kinek akar igazságot
Buzik hajtják hogy nekik van igazuk ,alá is támasztják ..............sőt a ö szemszögükből igazuk is van
Zsidók is mondják a igazukat a saját szemszögükből meg a Buddhák is
És én is mondom Magyar szemszögből sajátom 😊
nem is azt írtam hogy mondott 100 féle dolgot
csak azt hogy az egyik ezt mondta a másik meg azt a 118. meg ismét mást
amúgy ennyi igazságból lehetetlen kiválogatni a lényeget
ez is egy féle módszer oszd meg és uralkodj a neve.....
én rengeteg "okos" ember "okos" mondanivalóját szoktan nézegetni
a neten mert nagyon ráérek, és bár néha homlokegyenest mást állítanak mint egy másik "okos" ember bizonyságot is mutatnak fel hozzá
amúgy az is fura hogy a megmondó emberek jelentős többsége VOLT valaki és miután már nem az kurva okos lett egyből és sorolja bőszen az utódja mit nem csinál jól....
Ezt csináljuk most . Ez van sajnos
Én meg úgy gondolom Csurka nem egy balfasz meteorológus volt aki azt mondta hogy ragyogó napsütés de lehet eső és szél is . Aztán csak lett valami
Szankciókért ........... migránsokért .................. háborúkért kit hibáztassak ???
Magamat ??
Magyarokat ?????
EU-ba másokat ????????
Amerikaiakat másokat ??????????
Értem én a magam kovácsa elvet
Ha békébe tudsz házat építeni saját képesség .................dolgozok ,ügyes bróker vagyok .......................stb
De ha ráesik a bomba házra akkor az is az én hibám ................. végül is miért pont oda építettem 😂 😂 de én vagyok a hülye hogy nem toltam arrébb 😂 😂 én nem hibáztatnák egy háborús részvényest se az tuti
...és ha valaki azért választ valamit, mert habár szerinte sem jó, de a választhatók közül a legkevésbé rossz?
És még is ............................tárám
És a plusz vicc hogy elmondják butánk aki nem látja hogy ,hogy volt és hogy lett és mégis arra megy amerre a mézes madzag . Akkor milyen szinten kell butának lenni ??????
én ezt úgy gondolom hogy annyi mindent mondanak hogy egyiknek csak bejön valamelyik beszéd
mindemellett a csurka nem volt hülye, csak mivel nem azt mondta amit a nagy tömeg be tudott fogadni ezért nem sikerült neki a nagy áttörés
első orbán királyunk is mindig csak azt mondja amit a nép szeretne hallani és töretlen a sikere
nem kéne annyi agyzsibbasztó vadhajtást meg kurucot olvasni és mindig másokat hibáztatni
Ezer sebből vérzik a közhelyhalmaz. Elmondta azt ami mindig így volt és nagy eséllyel így is lesz értve ezt főleg a diktatúrákra.