Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem az a lényeg hogy kell kabát vagy sem
inkább a fogyasztás és a szaporulat szabályozás a lényeg
amúgy ez már működik régóta, olyan ez mint a kutya tartás ha adsz neki eszik ha szőnyeget dobsz alá azon fekszik
és ez megy japániában is meg nálunk is
más a kaja más a szőnyeg de működik
a létszám egyszerűen változtatható
erre is van példa: cigók a gyerek után kap pénzt, van is gyerek bőven
de ha azért kapna hogy el van kötve akkor nem lenne gyerek
de akkor se lenne ennyi gyerek ha családonként kapna pénzt függetlenül a gyerek számától
A rémálmokban, de messze nem ezt jelenti ahogy ez látszik ahol bevezették, mondjuk a finneknél a visszaélések miatt a kivezetésen gondolkodnak mert munkaerőhiányt okozott, de ha valós és tartós a munkanélküliség akkor nem sok választás marad.
Persze, nepkonyha es tomegszallas.
Diktatúra hívőnek a központosítás a mindene persze saját magát aa kiszolgálói közé gondolja aki majd jól jár a többiek kárára és akár szerencséje is lehet vagy inkább nem. 😁
Alapjövedelem lesz előbb utóbb, mivel mindent robotizálnak most már nagy örömömre az irodai proliknak sincs ettől biztonságban a munkahelye ezért elég nagy tömegű munkanélkülinek kell valamit kitalálni és az alapjövedelmen kívül nem sok megoldás van békés úton.
Központi irányításnak nem teljesen értem mi köze a létszámnak ?
Épp ott volna létjogosultság a elaprózásnak az az helyi irányításnak központilag nem lehet iránytani hideget meleget . Az lesz a káosz .Ugyanis ha azt mondják hogy központ akkor az azt jelenti mindenki egyformán érvényes . De ha nekem központilag kabátot kell húzni a -10 fok miatt tuti egyetértek örülök neki támogatom . Hát egy afrikai néger kétlem hogy lelkesedne az ötletért . De itt is egy rögtön téged éritől kérdés 😁 mi legyen Európai meló vagy Japán melómorál a világon ??????????
http://youtu.be/yq-QIriq_VI
Azt nem tudom hogy igaz-e ,de állítólag Japánba magas a öngyilkosság aránya emiatt . Én meg hajlamos vagyok elhinni 😬 hangsujozom lehet hogy én tévedek 😃 Nefelejcs válaszolni EU vs Japán 😂 Mi legyen ????????? 😎
A feleslegesen nagy teljesítményű a lényeg, valahol kell egy határ, nem lehet típusonként és évjáratonként meghúzni a határt. ÉN úgy gondolom, hogy a 100 lóerő jó kompromisszum.
szerintem meg nem hiszen nem pakolhatod teli szövet tekerccsel a konténert mert túl nagy a súlya
és ebből egy csomó hulladék lesz szóval hiába szállítotad x ezer km távra
és mielőtt elkezdenél kötekedni, láttam már cérnát(szövőgéphez) is konténerben szövet tekercset is és pólókat is
szóval mindenképp a kész termék a nyerő, igazándiból a pólók csomagolásán lehet spórolni, mert amit egyesével csomagolnak zacsiba az kidobott pénz
bújtatott dolgokra meg sosem koncentrálok, csak a tényekre
Na várjunk,egy régi 80lovas autó jobban károsítja a természetet mint egy mai 120lovas.
Ha mindenképpen szó szerint akarod, akkor szerintem tekercsben még gazdaságosabb.
Viszont.
Próbáld meg a mondandóm mögé bújtatott gondolatra koncentrálni a figyelmedet.
biztos lesz kínai póló meg zokni
ha kínában termesztik a gyapotot nem mindegy hogy azt küldik ide vagy a pólót? a pólót sokkal gazdaságosabb szállítani mint az alapanyagot
kicsit gondolkodni kellene mi hogyan működik
a marokkói paprikára meg paradicsomra nem lesz szükségünk januárban, ezt ki lehet iktatni az életünkből, hiszen itt is lehet termelni és el lehet tenni télire többféle módon ahogy évszázadokig megtettük
Pont, hogy nem, ha nem lesz kínai póló meg zokni helyett a magyar póló meg zoknigyár felszívja ezeket.

Alapjövedelem?

Majd amikor nyitsz egy füzetet, a baloldalára felírod azokat, akik azt elvárják, a jobb oldalára azokat, akik ezt megfinanszírozzák, akkor majd el lehet gondolkodni a dolgon.
ezeket a dolgokat akkor lehet kivitelezni ha az embereknek alapjövedelmet biztosítanak, hiszen rengeteg munkahely megszűnne a nagy "ésszerűsítés" következményeképp, a jelenleg árusított termékeknek legalább fele teljesen felesleges csak elhitetik velünk mekkora nagy szükségünk van erre
plusz marhafarmból lesz tücsökfarm meg lisztkukacfarm, az egész mezőgazdaság, feldolgozóipar stb full gépesítve kurva sok embernek nem lesz melója
Tobb adot fogsz fizetni termeszetkarositas cimen.
Ja, egy csaladban egy auto.
az enyém 120 lovas, hogy adok le belőle 20 lovat?
nem mondtam hogy szeretném de ekkora létszám mellett elkerülhetetlen
Lófaszt.
Megmondhatja, ha az elsők között lesz a 100 lóerősnél nagyobb teljesítményű autók betiltása, a 100 km-nél messzebb lévő turistautak betiltása, a dohányzás betiltása, a pinanyaló ölebek tartása, a nem helyben termő élelmiszerek szállítása kivéve az alapvető élelmiszereké, a benzines sportok betiltása, a kínai pólók fél világon át való szállítása, stb.
Addig bekaphatja a faxomat a sok buzeráns.
De te szeretnéd hogy meg mondják hogy éljél ?????
Véleményem szerint az nem élet , ha más mondja meg hogy mit hogy teljes szinten
Arról nem beszélve hogy mennyire különböznek az emberek egy mástól .Japán ,Európai ,Latin .Afrikai ezeket a büdös életbe nem fésülöd össze úgy hogy mindenki egyet gondoljon .
Nekem emberi hiába valóságnak tűnik ............ bibliai Babilon
én azt gondolom szükség van egy olyan vezetésre ami az egész emberiségnek megmondja mit csinálhat
ez az emberek 99% nem fog tetszeni, de így van esély az emberiség túlélésére
bár szerintem evvel elkéstünk, a 2vh után kellett volna ezt meglépni
Néha legyen kis világ politika is
Lehet emésztgetni 😬
https://www.vadhajtasok.hu/202...
az tök buli, hogy gépfegyveres rendőrök vigyázzák a strandolást nem? 😅
Igen,mivel előbbutóbb meglesz az első német kalifátus.
Mindenki jó német lesz.
Saria tövényekkel,müezinnel stb. 😆
Nyilván, ez is ennek az eklatáns példája. 😆
Ahh,ezt siman megoldjak,integraljak,jo nemetek lesznek.
Akarták, megkapták, tényleg nem lehetett ezt előre látni mikor az első csapatok megjelentek?:https://infostart.hu/kulfold/2...