Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha nincs pénz akkor intenzívebben lopnának....
végén csapatostól járnának házról házra fosztogatni
nekem lenne ötlet a szaporulat csökkentésre
a családi pótlék legyen egy fix összeg mondjuk 80 vagy 100 ezer, és ez független legyen attól hogy egy vagy 10 gyerek van
ebben az egy esetben lenne kevesebb gyerek hiszen 1 gyerekkel is elérnék azt mint amit most 5-6 gyerekkel
igaz ez hosszú és költséges folyamat lenne, de hosszútávon megtérülne mert kevesebbet kell költeni a börtönökre
Már hogyne lenne. (kezeit széttáró) Ha nem kapnának azért támogatást, hogy futószalagon 13 éves kortól ontsák magukból kifelé a pulyákat mindjárt javulna a mutató. Ha nem pénzt hozna a pulya a konyhára, hanem vinne mint mindenhol máshol akkor viszonylag gyorsan normalizálódna a helyzet.
Bár ez így teljesen nem igaz. Igazából én nem szólhatok 1 qrva szót sem hisz mi is felmarkoljuk a gyerek után a családi pótlékot(kezeit széttáró) most nem emléxem pontosan lehet, 5 év alatt vagy mióta is jár ez a temérdek pénz szerintem 200 forinttal hosszabb is lett azóta (meghajlós)
de a megoldás itt sincs levezetve
gyaníthatóan nincs erre megoldás
mivel nem lehet ivartalamítani őket továbbra is szaporodnak.....
Nekem meg nem kellenek sem a cigányok sem a buzik sem az oltások.
Te maradjál a saját kaptafádnál aztán harcolj a buzik jogaiért a barátaiddal!
Értsd: ha ezt a két témát nem mosnák össze egy szórólapon, sokkal többen támogatnák őket az első dologban.
A teljes cikket linkeld, légyszíves:

https://index.hu/belfold/2021/...

Ezek ugyanolyan demagóg oltásellenes kretének, mint te vagy. Így viszont a szórólapjuk első fele is hiteltelennek tűnik,,,
uhhh. ezt de szar így egyben látni. és de szar tudni, hogy kb. 2,5-3 millió fidesz szavazó magasról letojja.
500 év múlva az átlagmagyar bőrszíne néhány árnyalattal sötétebb lesz.

a mai magyarságnak kb. semmi köze sincs a honfoglaló magyarokhoz. más a külsőnk, más a ruhánk, mások az énekeink, más a vallásunk, hitünk, pénzünk, eszközeink, házaink, mások a szokásaink és nagyon más a nyelvünk is. ez ilyen...
ha akkor lesz
Mivel ÉN tudom a helyemet, ezért eleve ott próbálkozom majd, ahol legalább a morzsa hullik.
Amúgy ne legyél semmiben sem biztos velem kapcsolatban. de ezt csak amúgy mondom, mert azért nekem is van tartásom, bármilyen hihetetlennek is hangzik.
Áprilisban majd kiderül.
Te meg a másik térfélen lévő csapatét.És mi az eredmény?döntetlen.
Persze, tudsz mondani akármit is, aminek így felment az ára, aztán visszaesett a korábbi legalacsonyabbra?
Csak mondom, a migráltfaszszopkodó németek miliárdszámra veszik a villamos energiát a macskazabáló franciáktól és ÉPÍTIK a gázerőműveket a leállított atomerőművek helyett.

https://www.origo.hu/itthon/20...
Nem vagy te elég közel a tűzhöz, neked pont nem jut semmi - de azért ezeknek a bűnözőknek a szekerét tolod....
Börtönben mondjuk, ahol állítólagosan besúgó volt. Innen a patkány beceneve.
Ö, ha ezt előre tudom...
Adott egy ötletet!
Ez akkor is baromság: csak "ebben a pillanatban" ilyen magas a gáz világpiaci ára, a tárolóink meg csurig vannak tavalyi beszerzési áron (47 forintért) vett földgázzal. Mire az elfogy, addigra megint normalizálódhat a helyzet.
Érdekes az öreg önéletrajza is... 65-ig totál részletes, aztán új bekezdés, és hopp! máris 95-ben vagyunk 😅
Nem tudom, hol volt a kommunizmus alatt, de biztos valami jó helyen, hogy a pici lánykája utána gyurcsótány minisztere lett... biztos jó haveja volt aprónak 😅
Akkor lehetőleg attól kérdezd.

Amúgy a buzi faszcibáló népszara szerkesztőségének csak hiszel:

Ha a magyar állam a lakossági gázárban a nagykereskedő által ténylegesen fizetett gázárat venné figyelembe, akkor abból 3-6-szoros lakossági rezsiemelés következne,...
https://www.portfolio.hu/gazda...
egy olyan világban ahol a libás gordon miniszerelnök lehetett(nyilvános akasztás helyett) bármi megengedett
Azért linkeltem be a forrást, de tessék konkrétan:
https://hvg.hu/itthon/20180327...
Lehetne, ha megtudnánk belőle konkrétumokat is. pl. Becsó Zsolt mit csinált?
Akkor nem te, de valamelyik fidesznyik ezzel riogatta a népet ebben a topikban...