Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baloldalon ész? 😆
Látva a műsoraikat nem sok.van nekik, ellenben mónikashowba elmehetnének 😃
Féltek az észtől? 😲 Van miért. 😆
Nem érezzük a hiányát, mint ahogy egy balos kormánynak sem. 😊
4 balherével, ugyan már haragudni?!? 😂
Ne haragudj, ez nem program. Jobban mondva ez SEM.

Szeretnenk, tervezzuk. A "hogyan" fel sem merul. Ez a brigad be van betonozva. Ide tobb kell, mint szandekok es igeretek. EZT akarjuk es IGY fogjuk elerni, ehhez EZEK a feltetelek, amiket IGY teremtunk meg. Itt ezt nem latom.
A felsoroltakhoz csuklobol at kene keruljon a ketharmad az osszefogas kezebe, erre pedig nem latok eselyt.
Nem mertél okosat venni, nehogy a fejedre nőjön? 😆
Ja és butha tv nem okos! 😉
109es a tv-nk 22éves a bárkánk, tőlem mehet a buli. 😅
Most komolyan?
Te még tényleg beveszed ezeket a maszlagokat?
Félre ne érts, rühellem a fideszt, de ezeket a genderbuzi, cigányszopkodó, nyomorultakat is mind belehajigálnám a Vezúvba!
Amúgy nézd már meg a hátterüket!
Komcsiivadék mind!
Itt érdemi változást csak vérrel, könnyel lehet(ne) elérni, de ahhoz túl sok új autó meg nagytv van a lakosságnál!
Druszám vedd ki a pofikádból a tőttbagót mert megint csípi a szemed a füst. 😅
Nekik legalább van céljuk, van programjuk!
A jelenlegi bűnszövetkezetnek mi a választási programja, az ellenzék mocskolásán kívül? Ezt komolyan kérdezem.
Igy van. ezért szoktam mondani, a jelenlegi a kevésbé szarabb, és nincs más alternatíva.
Aki harminc évvel a módszerváltás után BÁRMELYIK politikus ígéreteire ad, nos az nem túl okos!
Szerintem!
Jéééééé,a választási plakátok szineiben már megegyeztek? 😂
Egyforma komolyak. 🙃
Ez szepen hangzik, de ezzel az erovel az orokelet-ingyensor MKKP program se utopia. Kb. hasonlo a realitasa mindkettonek.
Ez komoly, hogy komoly! 😆
😂 😅
ezt kellene elkerülni mert mindig több és több lesz
és a költség is nő
de ha a szaporulat 6-7 gyerek helyett 1 lesz gyorsan megáll a növekedés 30-40 év múlva meg olyan látványosan csökkenne mint ahogy most emelkedik
Azok is bekerülnek majd a rendszerbe. És a női börtönöket se felejtsük el.
Ha csak nem szűznemzéssel szaporodnak.
a puják legyártják magukat
attól hogy apuci sitten van 15 évig ennyi idő alatt anyuci dob 6-7 kölyköt legalább
én a létszám csökkenésben látom az egyedüli megoldást
A börtönnel elkerült egyéb más kiadások, bűncselekmények, belterjes kancsal pulyák gyártása, stb. még nyereségessé is teszi a börtöntartást. Sőt, hasonlóan a kanadai cigányok mintájára még akár pár el is húzza a csíkot innét.
A megoldás a vagyon- és személy ellen bűncselekmények büntetési tételeinek drasztikus emelése, a kiszabott büntetés teljes egészében történő végrehajtása lenne az első.

És ebbe senki nem köthet bele, egy tyúk 5 év és az valóban öt év lesz, egy bicikli 15, egy szándékos emberölés automatikusan életfogytos. Ami koporsóig természetesen.
Sőt, ha a dánok vihetik BH-ba az elítélteket, akkor tulajdonképpen én is az oroszokhoz a tundrába.
gondolkozzunk
mennyibe van egy havi börtön ellátás? nekem fogalmam nincs régen mintha ilyen 7000ft/napokat rebesgettek
ha csak 5000f akkor is egy hónap 150 ezer
ha fogy a létszám fogyni fog a börtönben eltöltött idő is
szóval az a pénz mindenképp rájuk van költve és most egyre többen vannak utána meg fogynának
sajnos a korbács, a délamerikai tartási körülmények kizártak itt európa közepén...
így nem marad más csak az egyedszám csökkentés, mindezt úgy hogy a mindenféle fajvédők még tapsolnának is hozzá
Ez a legrosszabb taktika, hogy adjuk nekik, mert amúgy is ellopnák.

Lehetne kőkemény elszámoltatást, a szavazatoktól sem kell félni, egymillió vs kilencmillió állna egymással szemben.