Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan falu szerintem nálunk is van: Borsodban, Nógrádban....
Belterjes villkommen faszok...
Sógor mesélte van olyan falu, ahol a fele lakosságnak ugyanaz a vezetékneve. 😂
😂 először csináltak belőlük migráns simogatókat. Hozzánk jártak át a saját autójukkal 2015-ben hazavinni szegény migriket a gonosz magyarországról(fetrengős) Majd csináltak belőlük buzit(kezeit széttáró) Most meg csinálni akarnak belőlük vegetáriánust(fetrengős) Az egész nyugateurópa lassan vegetáriánus buzi lesz(fetrengős)
Esetleg rászokik a müzlire és a joghurtra....
?
Dehogyis. Van benne logika, valakik nagyon-nagyon jól fognak járni. és azok degeszre zabálják magukat rántott hússal.
Ha ez begyűrűzik, Pelikán ismét a pincében fog feketén disznót vágni.
Az ötlet ismét kitűnő
Csak a kivitelezés lesz németes, minden logikát nélkülözni fog
Na, neked is találtam hírt, ami majd boldogít. Azt írtad, hogy nem baj neked az energiaárak piacivá válása, mert a remélt csökkenő áfa miatt neked pont kompenzálódik. na de ha a kis kedvenc kozmopolita lipppsi buzijaid a német buzeránsokat követik, akkor?
https://agrokep.vg.hu/elelmisz...

""...a jelenlegi átlag 13 euró körüli németországi árat kilónként 80 euró főlé növelnék.""

Most bizakodjál és várjad így a jövődet.

:-)
Például.
Amúgy jól vagytok?

Majd elmúlik! 😆
Az "aljas naci feregre" gondolsz?
Hat, nem veletlen kapott erte egy ev felfuggesztettet.
Ja, akkor szeretném, ha elolvasnád, a minap felfordult aljas drogos, buzeráns szarevő homonnay kijelentését, amit a Novák Katalinra tett.
Inkabb csak ez az ujforma polkorrekt picsogas.
Senkit se lehet megmarni.
Szerintem egyiket se erdekli,egoistabbak ennel,csak te serulsz be erte. 😆
Egy nőről így nyilatkozni türhőség.( Legyen az bárki is) A pártfogoltadat se minősíteném alakja alapján. De az a jelzőhalmaz amit itt összehánytok benneteket minősít. Ha ettől lipppppppsi besorolásom lesz akkor 😪
Persze,csak erdekes hogy csungohasu csuti ciganyal nem emeled fel a szavad csak a bolgar balnanal. 😆
Én nem védem egyiket se. Nekem egyformák. Neked is ?
Hogyaverbe lehet egyiket vedeni masikat elitelni?
Mindketto el van hizva. 😆
Hogy a vérbe lehet valakit az alakja miatt elítélni? A minelnök úgy néz ki mint módszerváltáskor? Kövér tehát alkalmatlan ( a házmester lacára ez igaz is)
rendelsz 5 millió darabot adnak rá mennyiségi kedvezményt?
Ez még szebb. Jogállam, ugye?

https://nyugatifeny.hu/2022/01...
számítva széria szám de nem annyit mint gondolnád
pl sima fénymásoló havi párszáz oldallal 30-50 ezer
nagy másoló havi 6-8 ezer oldallal másfél milla
a papír szinte ugyanannyi, a festék kb negyede a nagy gépnek
na de ugye a nagy gépnek van időszakos szervize is nem olcsón
tehát nem annyira olcsó a nagy gép ha azt is meg kell venni
meglévő géppel már jobb a matek
de ugyanez igaz egy csomó egyéb gépre is, a nagy-gyorsabb- megbízhatóbb mindig jóval drágább, az ipari cuccok lényegesebben többe kerülnek
miért ülök fordítva?
te is arra vagy kíváncsi ki mennyit keresett
ha te kíváncsiskodhatsz akkor más is
olyan hogy közös nincs, nem is volt és nem is lesz
csak egy kamu duma amit sokan bevettek a komcsi rendszerben
Nem,csak nagyobb tételeket nem számolsz bele.
Ahogy ini mondta a nagy széria,postázási költség,stb.Egy termék árába ezek is belejátszanak.És csak feltételezed hogy a meglévő infrastruktúrát használták.
Mivel a kiírás pontos paramétereit sem ismered így bullshit feltételezések alapján számolod azt hogy túl drága.
Ennyire te sem lehetsz elvakult!
Vagy mégis?